Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto je bilo vreme? Jesu oni retardi i sve to ali za ovo treba otkaz programerima u blizzardu, a ne ban njima ...

Uostalom kao i za sve ostale bagove za koje im treba sto godina da fiksuju.

Ma slažem se ja da neko zbog ovoga treba da popije otkaz u Blizzardu takođe,ali Ensidia se za razliku od drugih gildova provlačila non stop sa ovim bugovima...setite se samo kako je Exodus dobio instant ban na Yogg + 0 zbog bug-a...dok su negde u isto vreme Ensidiu zbog onog Flower power-a ostavili na miru ...

Mek - Latest Updated Statistics - Engineering Schematics learned 276

Mekon - Latest Updated Statistics - Engineering Schematics learned 294

Aryû - Latest Updated Statistics - Engineering Schematics learned 294

Ovo mi je najjache [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ono sto mene zanima kako je blizard saznao da su oni koristili exploit.

Imaju 2 opcije,da su GMovi bili u raidu,blejali pa izvalili a druga je sto je verovatnije da su oni sami prijavili da ostali guildovi to ne bi mogli da rade i ubiju bosa,dajuci im 7 dana prednost na hardmodovima,sto je ako je verovati Exodusu vec radjeno ranije...ubiju bosa na bug jave blizardu,oni hotfix njima ostave kill i gg.

ps. gz za likove koji su gear score spam sa trade-a preneli na rur...dao vam blizard jos jedan broj posle raitinga i achivementa da jurite,benchujete i lomite noge oko njega.

Edited by SunshinewOw~

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ensidia.com/muqq/blog/4078/

kako sam se smejao xDDDDDDDDDDDD

Upotrebio je 19 puta rec fuck. Ovo je vec klinicki slucaj nerd rage-a :)

Svidja mi se onaj deo gde tura blizzu u nos sto im daje sansu da pre svih vide encounter i posle silje pishu da su prvi.

U svakom slucaju ne vidim poentu banovati najbojli pve gild na svetu zbog slucajnog bug-a koji je nastao greskom Blizzarda. Bolje da otpuste onog ko je pravio encounter. Ovo bi moglo da se prevede na RL da odes kupis auto, desi mu se neki kvar i dodje covek iz fabrika uzme ti auto nazad i ne vrati ti pare jer si uspeo da ga pokvaris.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Заиста. За рejдовање Хогера су одувек тражили да имаш истражен Вестфол и Дасквуд. Таква је игрица. [:)]

pa zar moze drugacije, kad je ubijanje crittera ("od svake vrste po jedan") svojevrstan attunement za 25man-ove

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Ovo bi moglo da se prevede na RL da odes kupis auto, desi mu se neki kvar i dodje covek iz fabrika uzme ti auto nazad i ne vrati ti pare jer si uspeo da ga pokvaris.

Zar nije vise nesto kao: kupis jedan zeton za aparat po ceni od 20 din. recimo, ali posle provalis da obavlja posao i 5 kinti u metalu. I onda ti dodje lik ciji su aparati i kaze ti: jao, izvini sine, evo ti jos zetona za dz kao nagrada sto si dosao na izvanrednu ideju, ili ce, mozda, da te napusi?

Edited by Runja
Link to comment
Share on other sites

Zar nije vise nesto kao: kupis jedan zeton za aparat po ceni od 20 din. recimo, ali posle provalis da obavlja posao i 5 kinti u metalu. I onda ti dodje lik ciji su aparati i kaze ti: jao, izvini sine, evo ti jos zetona za dz kao nagrada sto si dosao na izvanrednu ideju, ili ce, mozda, da te napusi?

Pa i ne bash. Ko mu dodje "lik ciji su aparati" u wow prici? Ako ces tako da predstavis stvari, dodje lik ciji su aparati i vrati aparate proizvodjacu da srede taj problem, a ne banuje klinca iz igraone.

Nego da se nadovezem ja na pisanje po sunshajnwowu. I ta exalted reputacija sa hydraxian waterlordsima je verovatno od silnog raidovanja mc-a bloodelfe nash.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Blood Legion je ubio Arthasa iz 11og pokushaja...

izgleda da ce biti najtezi boss do sada napravljen :F

http://bloodlegion.com/wow/blog/admin/newsSS/04HLsq.jpg

Nisam neki HC wow raiding pro, cak sam poceo da igram krajem vanile, ali zakleo bih se da je arthas "ubivljiv" od prekjuce tek, sto znaci da su ga nakon 2 dana ubili iz 10 puta.

Ako se setim nesrecne dece 2005-te koja po mesec dana ubijaju ragnarosa ili nefarijana, 2 meseca c'thuna i keltuzada, rekao bih cak da je ovo naljaksi end game raidnoig boss :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ako se setim nesrecne dece 2005-te koja po mesec dana ubijaju ragnarosa ili nefarijana, 2 meseca c'thuna i keltuzada, rekao bih cak da je ovo naljaksi end game raidnoig boss :)

Nemoj tako,5 nedelja mog zhivota je ostalo na Kaelu [:(]

Anyway,shto se tiche lolsidie i bana,ja ovo potpuno podrzhavam iz vishe razloga...

Prvi je naravno to shto cje ostalo gildovi imati neravnopravan polozhaj u odnosu na njih jer NECJE mocji da koriste bug koji je vecj ispravljen.

Drugo zato shto su oni umeshani u PREVISHE ovakvih stvari od pochetka i nije im prvi put ...

Trecje zato shto je i Exodus banovan vecj zbog iste stvari...

Chetvrto zato shto su jebeni frikovi koji kada failuju na world 1st menjaju jebeni server kako bi imali slobodan reset ...

A kako su provalili : pa opshte je poznato da GM-ovi nadgledaju pochetne pokushaje top gildova na PVE bosovima ... Baje iz gilda i dalje tvrde da nemaju video sa tog pokushaja a odatle bi se moglo naravno utvrditi mnogo toga.

Fakat je da je procalimerom ZABRANJENO raditi ovakve stvari,a oni se vade na to da nisu znali.

Samim pushtanjem videa,gde mozhesh provaliti bacaju li rogovi saronite na mobove ili na platformu,mozhe da se zakljuchi da li su krivi ili ne.Ako saronite pada na platformu,znachi da su znali za bug i koristili ga iako je to zabranjeno,a ruku na srce,ako oni nisu prostudirali proclaimere - niko nije.

Anyway,nije ni bitno,dobili su dozu popularnosti ponovo i to je to... bitno je u stvari da je Paragon oborio LK-a bez buga na 25 man i to frikovi iz prvog pokushaja :)

Ostalo im 20 attempta free :D

Link to comment
Share on other sites

pishaj po sirotinji vidim ja :(

ne ozbiljno to Explore je nesto najbolje sto sa uradio u wowu...posto u zivotu nisam niti cu da lvl up alijnasu nisma imao predstavu kako izgleda 50 % teritorija u igrici,neke su me stvarno odusevile...ovde sam jahao kao ludak 6 sati click koliko je dobro,a reputacije su postojale i pre 3.0 i nisam exalted sa hydraxian nemoj da me plasis :P

ovo za pve,otisao je u kurac odavno ali ovo sada je vrhunac,ne mozes biti top guild ako nemas top top altove sa kojima ces da raidujes pre main raida...evo Paragon oneshoot zadnjeg bosa u expanziji sa mainovima dok su mu prvo krv popili sa altovima...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Malo da se nasmejete - http://img502.imageshack.us/img502/2580/paragonlichkingkillcopy.jpg :D

Taj "nerd rage" je targetovan i osmisljen... realno nije nerd rage vec je skrivena poruka - http://www.legacyofsteel.net/oldsite/arc27.html (Scroll do samog dna strane) posle ovog posta Tigole je prestao da igra Everquest i napravio ekipu koja je napravila WoW.

Btw, sinoc ICC25, napravimo break @ 22:00 15 minuta, istusiram se i obucem majicu "In Kole We Trust" i ubijemo kraljicu iz drugog pokusaja... Dobih shield... preporucujem svim igracima WoWa da nose Koletovu majicu kao amajliju...

<3 http://www.wowhead.com/?item=50065

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

LOL

LOL2

Izgleda da ce ovo biti tema jos par dana na vecini foruma. U svakom slucaju Blizz je odlucio jos jednom da (makar javno) svali krivicu za propuste na igrace umesto na developere. Vise srece na hard modovima :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Malo da se nasmejete - http://img502.imageshack.us/img502/2580/paragonlichkingkillcopy.jpg :D

Taj "nerd rage" je targetovan i osmisljen... realno nije nerd rage vec je skrivena poruka - http://www.legacyofsteel.net/oldsite/arc27.html (Scroll do samog dna strane) posle ovog posta Tigole je prestao da igra Everquest i napravio ekipu koja je napravila WoW.

Haha carski :D kako mu je lepo spustio ne verujem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...