Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malo pauziram od wow par dana, zanima me par stvari. Jel izasao novi VoA boss? Jel ima vec neko da se shepuri sa 2-3 dela t10? I oce li moci da se puguje ICC10/25 kao sto se pugovao toc10/25 do pre patcha?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

E owako ja sam iz cg, ali je najmanji problem da widimo za pare, imam swoj acc , a ocu na njemu 5 80ki :p da znam, alo kako god imam priesta a ocu da lvlujem lock-a i shaman-a i rog-a ali rogue cu sam a za owo dwoje neam ziwaca :D tako da bih kupio charrewe koje bih mogo da prebacim na swoj acc ( prefered ) horda bi wise legla, takodje osim kupowine owo dwojo ja bih i kupio Power Leveling za neku ili obije od tih klasa, placim gc-owima i cd keyewima

tj da pojasnim , ti meni lvl-e ja tebi ili game cardowe, ili cd keyeve, za manje wise bilo koji mmo. Wise info na pm , ili msn : martiwow@t-com.me

ili skype luksyi, kupowo sam i prodawo acc-ewe preko rur-a, prodo sam za sad 2 acc-a a kupio 3-4 , a kupowao lvling i cuda jos wise i duze :) Tako da , ljudi , jawljajte se :) takodje u obzir dolazi trade acc-a ja kao sto rekoh iam priest-a i warr-a jawite se za wise info ^^

takodje moguce da platim tako sto wam update steam account, i ili placanjem transfer-a za waseh charra tj faction gender name realm itd changes ^^

nek banuje neko ovog debila, i postavite neka jebena pravila o pravopisu, glava me zabole od ranog jutra kako sam procitao ovo

WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

malo pauziram od wow par dana, zanima me par stvari. Jel izasao novi VoA boss? Jel ima vec neko da se shepuri sa 2-3 dela t10? I oce li moci da se puguje ICC10/25 kao sto se pugovao toc10/25 do pre patcha?

pa voa boss nije jos izasao i verovatno ce izaci sa novom arenom.

pa za t10 delove treba ti treba 90 badgeva po itemu negde tako da za koji dan :P

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

Icecrown nije los vizuelno,bosovi super izgledaju ,cgi prsti na sve strane. O tome da li je teska ili ne ne mogu da pricam jer em su samo prva 4 bossa izasla em je normal mode koji je realno napravljen da svi mogu da ubiju , 10 man smo uradili sve achievmente(kod 1og bossa je ubagovan) .

Sto se tice 5 man-s to je jebeni rofl ,mnooogo lake instance al ajd nisu duge tako da i ne smeta,novi lfg sistem je po meni do jaja ,samo mi jedna stvar smeta u ovom patchu:

TO STO NE MOGU DA RAIDUJEM KO COVEK KAD HOCU ,JER IMA 1232121312312 LJUDI KOJI RADE PUG-OVE SADA I STALNO DOBIJAM:

"Additional instances cannot be launch,please try again later" .

Neka se teraju u 3 lepe sa ovim sranjem , moramo sada da se logujemo 3 sata pre raida da zauzmemo jebenu instancu .....valjda ce da isprave pre hard modova.

Link to comment
Share on other sites

Ebote serete ko foke...Wow je govno - WoW je IMBA OMFG! WoW je govno - WoW je IMBA OMFG! i tako u krug. Ovo ide za kilija i Ezpk-a posto su oni ovnovi predvonici koje ostali izgleda slusaju...

Ako vam se igra - igrajte. Ako vam je govno, smara, ne igra vam se - odjebite od WoW-a, izadjite na tjepi sa nekom ribicom, nadjite se sa drugarima koje niste videli 100 godina ili makar pogledajte neki film. Sta god, samo odjebite vise od te price "WoW je govno - WoW je IMBA OMFG!" u krug, smorili ste i Boga i narod.

I samo cekam kad ce da vam se popne na kiticu ovaj patch koji sad dizete u nebesa, kad po peti put provrtite nove instance i smori vas farmovanje emblema, kad vam ne ispadne item koji ste hteli ili kad neko u pugu failuje na ubijanju addova ili sta god bio razlog. Opet cete da se vratite staroj prici "WoW je govno" i pisacete po svemu i svima. Naucite da jebeno igrate zbog sebe ne zbog drugih, uzivajte u igri jer je to IGRA, ne instant expander za kiticu (to mozete da nadjete na nekim drugim sajtovima).

E nek' si im rekao, sad ako te ne poslušaju... onda su te ignorisali?

Kad će već jednom patch u kom se pri logovanju u igru dobija sva endgame oprema u mailbox, pa da igramo ko ljudi kad već plaćamo ovo...?

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel neko dobio ovako nesto?

World of Warcraft - Final Warning‏

From: wowaccountadmin (wowaccountadmin@blizzard.com)

Sent: Thu 12/10/09 6:37 PM

To: jaksajovanovic@hotmail.com

Greetings!

It has come to our attention that you are trying to sell your personal World of Warcraft account(s).

As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.

If this proves to be true, your account can and will be disabled.

It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.

If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account by replying to this email with:

Use the following template below to verify your account and information via email.

* First and Surname

* Date of birth

* Address

* Zip code

* Phone number

* Country

* Account e-mail

* Account name

* Account password

* Secret Question and Answer

-Or-

WoW CD-Key

Show * Please enter the correct information

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Regards,

Account Administration Team

Blizzard Entertainment

phising nvm.. Relinkuje ga na X-Originating-Email: [thirdfloorfun@hotmail.com]

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

Isto mi to stiglo pre 15ak dana, na mail koji sam koristio samo za prvi wow account koji sam prodao pre tipa pola godine (promenjen mail naravno).

Plus mi je cudno na kraju kad napisu:

Blizzard Entertainment Inc

Account Administration Teamaa

P.O. Box 18979, Irvine, CA 92623

Regards,

Account Administration Team

Blizzard Entertainment

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Hvala, Sarma. Medjutim, nasao sam na eu forumima resenje i veoma je jednostavno. U folderu gde ti je instaliran wow nadjes file pod imenom: Microsoft.VC80.CRT.manifest, otvoris ga sa note Notepad i zamenis zadnja cetiri broja(mislim da su bila cetiri) sa brojevima 762, tako da izgleda ovako <assemblyIdentity type="win32" name="Microsoft.VC80.CRT" version="8.0.50727.762".

Edited by Runja
Link to comment
Share on other sites

LoL izgleda da za 1 problem ima milion reshenja. Ja sam prvi put pokusao sa onog linka kao sto je sarma kasnije postovao i nije htelo, posle sam ponovo probao isto ali na drugi nacin, na drugom sarminom linku se nalaze 3 verzije dl-a, porvo sam instalirao redom prvi dl pa drugi dl i oba puta je pokazao eror, onda sam treci dl koj je istovremeno sa prvog linka jedini dl ponovo instalirao, obrisao je nesto i onda je wow proradio, cudno lol. A ono sa treceg linka nisam smeo da instaliram jer mi se nije svidjalo ime a i nisam primetio da je microsoftov sajt takodje XD

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Pao mi Bastion of Purity. I onda me wiper paladin koji bi roditelje prodao za epix item:

[18:29:12][W:From] [stronghammer]: >Stiven<?

[18:29:23][W:From] [stronghammer]: will you sell it for 5000g?

[18:29:55][W:To] [stronghammer]: Sorry mate need it

[18:30:05][W:From] [stronghammer]: can i buy it for 6k?

[18:30:08][W:From] [stronghammer]: please

[18:30:14][W:From] [stronghammer]: its my main spec, i realy want it

[18:31:20][W:From] [stronghammer]: ok i will offer you 8k for it, last offer, then you can buy yourself craft stuff and the hilt for quel`denas

[18:31:24][W:From] [stronghammer]: 8000g

[18:31:42][W:To] [stronghammer]: 8k gold ok

[18:31:46][W:From] [stronghammer]: ok

[18:31:49][W:From] [stronghammer]: let me call a friend

-.-

Ipak moj Relentless T1 Shield nema samo hast rating :) Ko ga jebe 8000 golda je ipak win :P BTW Igrao sam kao ret toc 25 man :P

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...