Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahah kako sam se smejao, joinovoa naxx10 gistro undying run 8 ljudi iz Memento Morija 3-4 maina i ostalo altovi idu za titulu. Tankuje nam gore linkvani DK 55k hp buffovan. I sve lepo za 1,5h dosli do KTZ i on mislio da je tolko OP i nije se pomerio iz shadow fisura i umre lolol

haha uspeo sam posle 3-4 pokusaja

Xzore ispunio si mi zivotnu zelj ...troll paladin!

evo ss od pre 2 min ja i Capma. Samo me on vidi kao fail humana :(

http://img12.imageshack.us/img12/5724/wowscrnshot111309030635.jpg

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ahahah kako sam se smejao, joinovoa naxx10 gistro undying run 8 ljudi iz Memento Morija 3-4 maina i ostalo altovi idu za titulu. Tankuje nam gore linkvani DK 55k hp buffovan. I sve lepo za 1,5h dosli do KTZ i on mislio da je tolko OP i nije se pomerio iz shadow fisura i umre lolol

haha uspeo sam posle 3-4 pokusaja

Xzore ispunio si mi zivotnu zelj ...troll paladin!

evo ss od pre 2 min ja i Capma. Samo me on vidi kao fail humana :(

http://img12.imageshack.us/img12/5724/wowscrnshot111309030635.jpg

ja sam bio human dk na toj slici iz moje perspektive uspelo mi iz prve inace :)

edit :fuj ti je interface btw

i jos jedan edit : i bindovi takodje :)

e da zaboravio sam pao mi je prvi loot u voa : klik

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ahahah kako sam se smejao, joinovoa naxx10 gistro undying run 8 ljudi iz Memento Morija 3-4 maina i ostalo altovi idu za titulu. Tankuje nam gore linkvani DK 55k hp buffovan. I sve lepo za 1,5h dosli do KTZ i on mislio da je tolko OP i nije se pomerio iz shadow fisura i umre lolo

win lol :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio human dk na toj slici iz moje perspektive uspelo mi iz prve inace :)

edit :fuj ti je interface btw

i jos jedan edit : i bindovi takodje :)

e da zaboravio sam pao mi je prvi loot u voa : klik

interfejs jest fuj slazem se ali to je zato sto me boli uvo da trazim fancy addone na za koje ce mi trebati mesec dana da se naviknem. Probao sam pedeset razlicitih unit frames addona i sa svakim jebenim addonom nevidim kolko imam heltha perifernim vidom kao sto vidim sa blzz defult. A ostalo je isto razbacano jer me mrzi da ih slazem.

A bindingsi to je ralativno. Svako binduje kako hoce. Jedino je fail sto mi je seal na kecu ali jbg to mi ostalo jos od pre 2.0 retri buffa kada si morao posle svako judgmenta da dizes novi seal.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu da ti odgovorim umesto njega

5k golda ako si frostmen horda sa 1k ratinga na 1800

a ako je neki drugi server u pitanju po 1k dinara meni i njemu

i ako mislis da je preskupo ili slicno samo da ti porucim svu srecu da uzmes sam rating

dodacu po 10k svako golda sa 1500-2k u 3v3 ako ste na frostmane ili po 30 evra ako ste na drugom serveru/frakciji klase koje dolaze u obzir su druid/paladin/warior/shaman/dk/prist i bilo koja kombinacija prilozenih ;)

edit :2200 u 3v3 jos nismo radili ali i za to bi mogli da se dogovorimo

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

interfejs jest fuj slazem se ali to je zato sto me boli uvo da trazim fancy addone na za koje ce mi trebati mesec dana da se naviknem. Probao sam pedeset razlicitih unit frames addona i sa svakim jebenim addonom nevidim kolko imam heltha perifernim vidom kao sto vidim sa blzz defult. A ostalo je isto razbacano jer me mrzi da ih slazem.

isti problem ja imam (tj imao sam) jesi probao Xperl, mozes namestiti barove da ti svetle ili da promenis na neku upadljivu teksturu, ne budi lenj isplatice ti se. To je ko da zivis u sobi sa prljavim zidovima i da se gusis od smrada i vlage jer te mrzi da jedno popodne okrecis

Link to comment
Share on other sites

ma nije da me mrzi lol nego totalno mi je nebitno. Soba je nesto drugo, tu zivis i tu ti drugi ljudi dolaze. Interfejs je nesto samo tvoje i nikom nece smetati ako tebi nesmeta. Ja sam rekao da je moj interfejs krsh ali za mene je veoma funkcionalan.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

dodacu po 10k svako golda sa 1500-2k u 3v3 ako ste na frostmane ili po 30 evra ako ste na drugom serveru/frakciji klase koje dolaze u obzir su druid/paladin/warior/shaman/dk/prist i bilo koja kombinacija prilozenih ;)

edit :2200 u 3v3 jos nismo radili ali i za to bi mogli da se dogovorimo

E jbg sad ... hunt je u pitanju :/ Iako nemam iskustva sa pvp-om neshto previshe,generalno imam neki gir tamo ovamo relentless/furious/deathly tako da cje da posluzhi...

U pitanju je Terokkar server i ono shto mene zanima je 2k rating otprilike....nubovska je bg grupa,jedino ovi nemci shto neshto kao znaju ...

Ajd` videcju da zgrindam malko golda pa da se chujemo,mozhda i transfer na Frostmane a mozhda i vi ovamo...

Link to comment
Share on other sites

Ma sprda se lik...zamisli Gudise da te ubije baja sa kriglom i parry gemom u gearu.

To bi bio epic nerd rage na ventu 100 %

Nisam bas siguran da se sprda. Ja ga whisperujem koja je njegova funkcija u pvp-u, healer ili dps a on meni sav ponosan odgovara "whatever is needed " On stvarno misli da sa jednim specom/gearom moze da bije/leci. Verovatno je procitao onaj talenat gde od attack powera dobija spellpower pa mu je sinula neka ideja

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

btw Caprma

tnx za tipse one od pre dan dva...respec sam se i malo promenio gear,uzeo 2 k !

dodusee samo jedan mage/priest nam je usao i ubio sam prista sa 27 k hpa prebrzo...arena jeste skill,ali koliko je skill toliko je i sreca koji tim ce da ti udje.

@Mojo

zadnju rundu na 1995 nam udje KARAMI !!!! na rogu i priestom koji ima sholdere sve full i posle CCa 2shoot karamija....ne ulazim u arenu vishe u ovoj nedelji to mora da je bio znak od boga :P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...