Jump to content

24.10.2009 on line tour


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne mogu za vikend, nisam pri kompu, mogu pre vikenda ili posle.. :<

ok mozete vi i jos danas nece biti problem samo napishite na ruru ili se dogovorite, odigrajte i uploadujete replay, ako vam treba host obavestite me na msn-u : afrika.korp@hotmail.com

igra se BO3 i igra se sistem eleminacije mape dok ne ostane jedna (f.e. 7(mapa)-2(igraci vetuju)-2-1-1)) ili po dogovoru igraca.

Moci ce da se obsuje ovde ce biti receno vreme kada se igra ( ako oni ne odigraj u ''tajnosti'':)

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

AJk: @RoxZe moze ni ja ne mogu sutra slava rodjacima pa mora da se ide, add me na msn-u : uber-cool@hotmail.com

WeakSkill: El moze da se pomeri i moj mec vvs Hunag_Fena ako nije problem jer imam da idem na slave i ja ceo dan isti je msn (uber-cool@hotmail.com)

Inace ja (weakskill) i Ajk smo rodjena braca a ajk-a mrzi da pravi msn i acc na rur-u pa sve preko mog...

Link to comment
Share on other sites

eo

Zeroks : Ajk

Virus : Spork

Lakis : Krt

Razzor : Mare-SCG

Aca : Rudan

Frimen : Rob

Noni : Miza

weakskill : Huang_Feng

ako se nisam zeznuo negde, jer iz glave pisem koliko se secam onog kostura kojeg sam napravio ( i izgubio) na papiru.

Ovi gejmovi ce se odigrati 31. 10 . 2009 u subotu sa pocetkom u 14:30 ko ne dodje od 14:30 do 15:00 bice diskvalifikovan. Posto su ovo finala bice daleko lakse i svi replayi se salju mani na E-Mail : Techpriest@staff.esl.eu ; ako neko pak ne moze igrati u 14:30 neka mi javi na pvt ili neka kontaktira i dogovori se sa svojim protivnikom kada moze da igra u toku dana, takodje mogu odigrati ranije svoj BO3!

daj da te pitam po cemu si pravio ove meceve? ako su Frimen i Krt Freeman i Krtizza iz moje grupe onda je nas 3 proslo a kako si meni rekao prva 2 prolaze,meni je svejedno nego me interesuje samo kako si to uradio tj. ko je iz koje grupe prosao,i kako si "pario" protivnike nasumicno ili si radio winner A vs 2nd B?

Link to comment
Share on other sites

Moram da pitam lakisa da li mozemo da odigramo u ponedeljak nas mech? Danas moram da radim ceo dan a sutra mi je bratu prvi rodjendan a to se ne propusta :))).

ok je posto smo se dogovorili igrace se ko kada moze ali da se odigra bo3.

@MaRe promenili smo pravila od prva 2 u dve grupe su prosla 3, da bi popunila nedostatak i da b bilo 16 finalista. E, sad grupe su pokusane da budu balans nekako tako da nisam gledao ko je iz koje prosao (mozda bi mare vs spork, a virus vs razzor bilo vise balanced, ali nisam jedini krivac). Meceve odigrajte sto pre mozete i da zavrsavamo ovaj tour .

Regards

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

AJk: @RoxZe moze ni ja ne mogu sutra slava rodjacima pa mora da se ide, add me na msn-u : uber-cool@hotmail.com

WeakSkill: El moze da se pomeri i moj mec vvs Hunag_Fena ako nije problem jer imam da idem na slave i ja ceo dan isti je msn (uber-cool@hotmail.com)

Inace ja (weakskill) i Ajk smo rodjena braca a ajk-a mrzi da pravi msn i acc na rur-u pa sve preko mog...

aha,pa ajde ponedjeljak oko 19h ili utorak 19h(samo da nije prije 16h)?

Huang_Feng

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...