Jump to content

marija awp


marija_awp

Recommended Posts

Evo da ja kazem kako jeste,meni su hakovali stim u nedelju u 6 sati,3 oktobra,posle neke lige na stimu sto sam igro,i hakovi mi je lik iz hrvacke kako sam uspeo da saznam,klinac od 15 godina....i preko mog stima je se on prestavljo ko ja i trazio od drugih stimove,i napiso sam na msn da su mi hak stim da nebude zablude...pa sam moro posle da saljem slike tamo na stim sajt da bi mi za 7 dana oni vratili stim,ima ljude koji su tad prozivali tog lika sto je hakovo,imo sam 250 prijatelja,i kad sam vratio imo sam 40 prijatelja....i zvali su me ljudi kome je lik uzo stimove,preko mene kanom da sam ja trazio,da mi je trebalo da posluzim jer mi nema igrac stim,ja znam da nikad to nisam radio niti bi nekom uzo sve sam znao sa stima tako da sam gotiva sa njima i nikad nebi zajebo nekog.....

Bato reko sam ti juce kad samo igrali sve kako je bilo,tako da nema vise problema,zao mi je sto je ovako ispalo

A To za misa to je bilo na kode5 kad mi je lik dao misa da sudim da bi mogo da menjam likove,i nikad nebi uzo tako nesto nisam takav decko!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...