Jump to content

Upgrade foruma...


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo da i ja malo pametujem ( `/end thread` inc)

ista prica kao za face dizajn, manipulacija voljom ljudi i nasilno navikavanje na stvari koje im se ne svidjaju, savrsena podloga za ispiranje mozga.

-novi forum je sranje, navikli smo svi na stari, pa makar i na default invision skin lol, ovaj dizajn je ultramega retardiran i to 99% rur populacije misli

-lucky/ko god ga je promenio iz tehnickih razloga gore navedenih, sure, bolje je zbog security-a...

-iste te ljude iz tacke 2 boli uvo sta vi mislite jer je ovo njihov forum i "moze im se", oni smatraju da je ovako bolje i verovatno su u pravu

-kukanje je bespotrebno, ako vam se ne svidja, log out dugme je tamo negde, ili se na silu naviknite.

/end thread

edit: wtf kad sam ja napravio 900 postova...

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

aj podesite ono da risajzuje slike sam u 800 X 600 kako je i bilo valjda, onaj moj topic sa screenshotovima je sada uzhasan [:D]

PS: i da, dajte taj tamni skin pobogu... ujutru na poslu ionako ckiljim u monitor prva dva sata, izgorece mi roznjache sutra :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Au koji /confus

bas je tesko opet se navikavati na ove skinove

mada je dark sasvim ok (skoro pa me hvata nostalgija na ye olde green 1 :( )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

gde je private message inbox u picku materinu

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...