Jump to content

Exxtreme Lan : Belgrade Open


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tim hostelima? Reci sta ti treba i koliko para oces po coveku... Distro i ja smo prevrnuli ceo Beograd pre mesec i po dana za nas turnir :)<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Realno matori ne treba mi nista spec , samo da moze da se prespawa i tush :D i da nije 500 km od lokacije turnira

hrane i ostalo ima po bgu dovoljno :D

Hvala unapred :D

30 evra po igracu nije puno, ma da ljudima koji dolaze iz malo daljih mesta kostace ih najmanje 100 evra turnir po igracu :)

Razlog vise da se ne dolazi iz zajebancije :D

--------------------------------------------------

Oko 15e nocenje od 2 do 6 kreveta u sobi imas i kuhinju i tus, a udaljen si oko 15min voznje do sajma :P

Link to comment
Share on other sites

Ne, nece biti uopshte na sajmu :) sreo sam truju pre 2 dana, neshto prichali, kazhe tamo na sajmu je frka jer krecu 2 meseca u napred da sredjuju sajam za ng, a ujedno bice i novogodishnji vashar tamo pa verovatno nece moci... spominjao je neshto halu sportova na nbgd-u,ali rekoa je za 20ak dana ce se sve tachno znati...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Tim hostelima? Reci sta ti treba i koliko para oces po coveku... Distro i ja smo prevrnuli ceo Beograd pre mesec i po dana za nas turnir :)<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Realno matori ne treba mi nista spec , samo da moze da se prespawa i tush :D i da nije 500 km od lokacije turnira

hrane i ostalo ima po bgu dovoljno :D

Hvala unapred :D

30 evra po igracu nije puno, ma da ljudima koji dolaze iz malo daljih mesta kostace ih najmanje 100 evra turnir po igracu :)

Razlog vise da se ne dolazi iz zajebancije :D

--------------------------------------------------

Oko 15e nocenje od 2 do 6 kreveta u sobi imas i kuhinju i tus, a udaljen si oko 15min voznje do sajma :P

hvala , srce si :D

Ali ako nije na sajmu ...? Nista videcemo kad budu malo precinzije informacije, ne vredi ovako :D

Link to comment
Share on other sites

Jel tacno da ce da se dobijaju majce kao uteshne nagrade? cuo sam neke glasine, u koje sumnjam! ^-^

Edited by nEo90

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...