R | knelle

VRBAS LAN TOURNAMENT

Recommended Posts

GG 4gl gg sMk,ljudi imaju fenomenalan teamwork sve pohvale..gg organizacija BEDZO kralju gg clan+ i n.die na odlicnim mecevima :) i naravno veliki pozdrav za naseg druga thundera,izvukao si nas brate :) vidimo se sledeci put..SRNE razgovaraju!;)

Hvala svima sto su bili,.......ali sledeci turnir se nadam ga ce ta " 4gl " da padne VREME JE.............. :))))))))) Bilo je odlicno..... e Jagodinci slomili ste mi trosed :)))))

kad ce demo-iii D grupa ? :(((

evo brate moramo da odemo u onu drugu igraonu da da stavimo na net ...dan ili dva....javljam ti ..

pa mozete ono i flashom pa od ove druge igraone :P ja zaboravio da trazim da mi stave na flash :(((

ajde pls,vidi da to bude tso pre :P

sjajan turnir :))

:*

za tebe sutra to stavljamo..... :)))) Hvala ti....

evo i ja da se javim gg svim ekipama,bilo je dobro,samo je hltv nesto zajebavao,ali jbg,bice svi demoi ako nekih nema,i to je to,vidimo se neki drugi put... hogareeeeeeeeeeee :)))))) ... Lotta :)

4glory 7:16 D.N ?

igrali lidija zlaja i riba jos jedna :)

Hvala svima sto su bili,.......ali sledeci turnir se nadam ga ce ta " 4gl " da padne VREME JE.............. :))))))))) Bilo je odlicno..... e Jagodinci slomili ste mi trosed :)))))

Ma to onaj zlaja nesrecnik, ceo turnir prelezao tu, a ima ga 100kg :D sledeci put donosimo vrece za spavanje i kod tebe iza u dvoriste kampovanje ^_^

Guest
This topic is now closed to further replies.