Jump to content

VRBAS LAN TOURNAMENT ...


Bedzo

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u neku ruku je decko u pravu, samo je malo ciganski to kao "odjebite" , al dobro nervoza :)

I orga je u pravu , kolko se puta samo deslio da ljudi dodju u bg iz ne znam ni ja odakle i cekaju po sto sati, ali isto tako se desilo

da u turnir u subotici kasni 6 i po sati, pa onda turnir u ns-u se igra 27 sati bez prestanka, pa i u samom tom vrbasu znamo sta je bilo onaj put :D

Ja sam ispusio za ovaj turnir (zna orga zasto :D)

Uglavnom tako je kako je, opet ide ono , ko nece ne mora da igra...

Edited by nation-kassad
Link to comment
Share on other sites

u neku ruku je decko u pravu, samo je malo ciganski to kao "odjebite" , al dobro nervoza :)

I orga je u pravu , kolko se puta samo deslio da ljudi dodju u bg iz ne znam ni ja odakle i cekaju po sto sati, ali isto tako se desilo

da u turnir u subotici kasni 6 i po sati, pa onda turnir u ns-u se igra 27 sati bez prestanka, pa i u samom tom vrbasu znamo sta je bilo onaj put :D

Ja sam ispusio za ovaj turnir (zna orga zasto :D)

Uglavnom tako je kako je, opet ide ono , ko nece ne mora da igra...

brate,ekipa srne je iz Jagodine....jeli treba oni da igraju u 9 ujutru ili ..... (lol, nece biti kao prosli put :)))) )

Edited by Bedzo
Link to comment
Share on other sites

Vidi ga sherlok...poenta rasprave iznad je ta da bi bilo mnogo lakse da ekipe iz vrbas-a recimo ili ns-a igraju od 9,a one iz nekih daljih gradova od 16...

moglo je i u bg-u tako da bude pa nije, suboticani i kragujevcani su igrali u 9 a vecina beogradjana kasnije... ali sta sad sto kazes ko oce da igra igrace ko nece nece i . :) ako je org. izvlacio i ovako ispalo to treba se postuje :)

Link to comment
Share on other sites

moglo je i u bg-u tako da bude pa nije, suboticani i kragujevcani su igrali u 9 a vecina beogradjana kasnije... ali sta sad sto kazes ko oce da igra igrace ko nece nece i . :) ako je org. izvlacio i ovako ispalo to treba se postuje :)

brate ima snimak svega mi....ako hocete stavicemo ga na klanrur....

Link to comment
Share on other sites

brate ima snimak svega mi....ako hocete stavicemo ga na klanrur....

samo ti guraj brate :) verujemo ti :)

eh druze pa u toj istoj grupi u bg-u (net+ turnir) su bile i 2 beogradske ekipe ako se secas :)

Ne kazem ja da su oni nesto usrali turnir niti da ce to lose organizovano biti , nego su mogle neke stvari samo da se uzmu u obzir...

ne kazem, istina je, samo kazem mnogo je sjebano udovoljiti svima, zato je najbolje (po meni) da svaki org odradi sto je i emn uradio niko nema nikakve povlastice svima sve isto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...