Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

Nego, Vudu, daj neki tweak, prčkanje po iniju, ovo-ono, može ovo da radi i mnogo bolje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Posto meni radi kao zmaj, cudno mi sto ljudi kukaju. Jedino sto mi pada na pamet je sledece. Na ostrvu ima zemljotresa, da ljudi ne zamenjuju te zemljotrese sa "chopines" sto se stalno pominje posto ono trese se slika, karakter se trese gore dole itd. ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj Risen forum pa ćeš videti zašto. Ne radi na GeForce 7 karticama, problemi sa Win7 (to se moglo i očekivati), low framerate sa zadnjim drajverima, ne radi AA, problemi sa zvukom na nekim integrisanim zvučnim...

Kod mene radi dobro, usralo me ali ima bagova, najviše grafičkih. Najviše mi smeta što ne mogu da povećam view distance. Neću više igrati, sačekaću patch koji bi trebao da izađe uskoro.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Ima li nekog izazova na pocetku ili je kao G3?

Bogami ima izazova, itekako...cak je poprilicno tesko, zivotinje su zajebane i 1v1 a neretko se bijes 1v3...isto tako i sa NPC-evima, svi udaraju mnogo jace nego ti, i bas moras pazljivo, narocito kad si outnumbered (sto je skoro uvek)...Dakle izazova ima...definitivno

Inace ja imam 9600 karticu, i 2giga rama i 5000 2x amd procesor, i jedva, jedva da radi, prilikom fajta fps padne drasticno.... imam najnovije drajvere.. ali ne vredi

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Probaj vraćanje na Forceware 178.24, neki kažu da im sa njima radi mnogo bolje.

Vaistinu, vratio sam drajvere i sad radi perfektno, jedina zastajkivanja su prilikom autosavea i kada se prvi put ulazi u kompleksnije scene (i to zastajkivanja od pola sekunde, lol).

Siroti mali ATI hrčki... :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pomagajte drugari, ima se problem.

- Skinuo sam CloneDVD, instalirao, i sve radi u meniju ok. Problem nastaje kad probam da pokrenem new game. Jos u meniju se cuje neko kao skripuckanje u kucistu kompjutera, kao kontinualno skripanje neke gume na primer (da ne ore hard disk?). Uglavnom... ako probam da pokrenem new game, krene loading screen, i onaj bar krene da se puni, i skroz se resetuje kompjuter. Nekim ceprkanjem sam oktrio da se to ne desava na default rezoluciji koju mi je igra ponudila (1024*768) posto tada radi ok... ali se desi kad podignem na 1680 * 1050? Koristim inace 182.06 drivere za graficku.

Komp je:

- Core2quad 6600

- Asus p5e x38

- GeForce gtx260 sp216

- 2x2gb Corsair black dragon

- Monitor Viewsonic vx2260

PS. Kad jednom ucitam igru na 1024, mogu da promenim rezoluciju na 1650, ali cim umrem ili neki load krene, ono se restartuje. Aj sad, magovi (VUDU), dajte predloge.

PSS. Skidam 192.60 drajvere pa cu da probam s tim najnovijim.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa to u principu nije problem, tj ne verujem da zabada zbog njih. Svi kalemovi koji nisu oklopljeni se čuju dok rade na visokim frekvencijama, e sad ovi se u nekim situacijama čuju više. Eventualno ako imaš više PCIe konektora iz napajanja, probaj da nakačiš na drugo, ili ako imaš već dva ubodena, zameni mesta itd.

Link to comment
Share on other sites

I meni crvci graficka. To je stara stvar. Promuvaj se po jutjubu i ima klipova u kojima kalemovi placu sto na grafikama sto u napajanjima. Tesko da ces se resiti toga. Mozes da probas drugog proizvodjaca kartice u nadi da je stavio bolje kaleme, ali mrka kapa :/

Radi OK ali ima crnih tekstura. Tako da, videcemo da li da cekam pec ili da brljam ovako.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako je jebeno dobra igra ali prekidam dok ne izbace patch. Jebo ih xbox i view distance, ne vidi se ništa.

Inace ja imam 9600 karticu, i 2giga rama i 5000 2x amd procesor, i jedva, jedva da radi, prilikom fajta fps padne drasticno.... imam najnovije drajvere.. ali ne vredi

Matori imaš na njihovom forumu topic, treba da instaliraš starije drajvere. Mislim da su ovi što je Vudu preporučio. Kod mene Dual Core 3 GHz i GeForce 8600 i igra leti.

Edited by mist_

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...