Jump to content

problem sa battle.netom


Recommended Posts

kad hocu da se log na batlenet europe izlazi mi : unable to conect to batle net . u may be tryng to conect to an invalid batle.net server .if u are using a modem , u may need to manualy conect to internet before conecting to battle.net .

i samo mi europe ne radi , azia i us rade normalno , odmah me conect ...

ako ko zna plz help<3

Link to comment
Share on other sites

kad hocu da se log na batlenet europe izlazi mi : unable to conect to batle net . u may be tryng to conect to an invalid batle.net server .if u are using a modem , u may need to manualy conect to internet before conecting to battle.net .

i samo mi europe ne radi , azia i us rade normalno , odmah me conect ...

ako ko zna plz help<3

znam ja ! znam ja!! xD

dobio si ip ban. Ladis se 15dana ako ne mozes da promenis ip :D. Meni se to desilo 2 puta kad sam probao da se konektujem sa piratskim cd keyem slucajno. Mada banuju ako se mnogo puta za kratko vreme konektujes na bnet sa botom i sl. imas listu na njihovom forumu zbog cega se banuje sve pa pogledaj

ae

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mozda je stara tema al valjda necete zanemariti sto se ubacujem ovde,ne bih da otvaram novu temu :)

Evo o cemu se radi:

Imam samo TFT original,njega sam instalirao preko obicnog ROC-a i nije bilo nikakvih problema,ubacio sam za TFT original cd key,updateovao patch i sve i pokusao da udjem na b.net i nece,izbaci mi isti error kao sto je "stafa" naveo.Pa bi da pitam dal mogu nekako da namestim to i ako imam samo TFT original ili moram da imam i ROC original??

Hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...