Jump to content

Novi Pazar LAN STEAM TURNIR


Nook

Recommended Posts

Verovatno sam ja retardiran ali nisam video ni da lasta ima liniju beograd - novi pazar,a ni da ima zeleznicka linija,jel ja treba peske da dodjem ? Ili biciklom :|

Dobar copy/paste pravila :D

gl sa turnirom

I da,zato sto na emn turu nije bio dozvoljen ventrilo ne morate i vi odmah tako,jos je nova igraona pa moze to lako da se instalira...

Edited by YNk

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi .. vi zaboravljate da je max 16 ekipa ..vi koliko ste izbrojali to je preko 30 ekipa :D xD Ja zhivim u gradu do Novog Pazara i ja i moja ekipa smo milion puta bili kod njih , igrali u lan chisto 4fun i mogu vam retji da su to sve fini momci , poshteni i umeju da budu dobri domatjini .. Ko god dodje netje se pokajati .. By

Link to comment
Share on other sites

Verovatno sam ja retardiran ali nisam video ni da lasta ima liniju beograd - novi pazar,a ni da ima zeleznicka linija,jel ja treba peske da dodjem ? Ili biciklom :|

I da,zato sto na emn turu nije bio dozvoljen ventrilo ne morate i vi odmah tako,jos je nova igraona pa moze to lako da se instalira...

Svaka 2 ili 3 h ima Bg - Novi Pazar Nisi video dobro :D:D javicu ja jovici sve ostalo :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi .. vi zaboravljate da je max 16 ekipa ..vi koliko ste izbrojali to je preko 30 ekipa :D xD Ja zhivim u gradu do Novog Pazara i ja i moja ekipa smo milion puta bili kod njih , igrali u lan chisto 4fun i mogu vam retji da su to sve fini momci , poshteni i umeju da budu dobri domatjini .. Ko god dodje netje se pokajati .. By

Bas lepo sto su oni fini momci, aj da skocimo svi da im uplatimo po 6500 din jer su fini(a potpuno nepoznati i ko zna kakva prevara moze biti, bas jer je i nova, nepoznata igraona), bez obzira sto je turnir na potpuno nepristupacnom mestu, i to da bi igrali sa pro ekipama poput techn33k...

Aj sad bez ikakvog hejta, da ste stavili ufur duplo manji opet bi bio veliki.

Link to comment
Share on other sites

dobro, ljudi, nema razloga da odmah napadate organizatore za odabir pozvanih ekipa, oni su zvali koga su hteli da zovu i to je to, pa makar to bili pera, zika, laza i kassad. a i ufur da se smanji, nagrada bi bila manja, tako da sve ima svoje.

gl sa turnisom, igraona lepo izgleda, nadam se da ce sve proci ok.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ovo su nagrade sa e-motiona:

Prva nagrada : 80 000 RSD + Auto-berth na DreamHack kvalifikacijama u Srbiji + Hosting na 1godinu

Druga nagrada : 30 000 RSD + Auto-berth na DreamHack kvalifikacijama u Srbiji + Hosting na 1godinu

Treca nagrada : 10 000 RSD + Auto-berth na DreamHack kvalifikacijama u Srbiji + Hosting na 1godinu

A ufur je bio 5000, i to jos se odrzavao u Beogradu, koji je, bez uvrede, mesto na koje cete lakse, jeftinije i brze stici nego u Novi Pazar.

Ovde su nagrade

Prva nagrada : 50 000 RSD.

Druga nagrada : 15 000 RSD.

Treca nagrada : 5 000 RSD.

A ufur je 6500, i to bez sumnje turnir ce biti losiji od e-motiona, i po organizaciji, i po ekipama.

Link to comment
Share on other sites

koliko negativne energije :D svi nesto pametuju a realno ne psotoji 2 % sansi da odu na taj tur. ako vam je nepoznato ili se cimate dali ce pobeci sa keshom treba jednostavno da iskulirate i ne odete. kontam da nas tu 92 % ne zanima to sto vi pisete i ti vasi razlozi i primedbe ...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno vas ne razumijem tj vecinu vas, sto se vi sjekirate koliko ce organizator da zaradi i pisete tu neke svoje proracune, jednostavno ljudi su napravili turnir zamisli su ga tako kako su ga zamislili i pozvali te i te ekipe koje oni misle da trebaju da pozovu i sad kome se god ne svidja ne mora da dodje a samim tim glupo je bilo sta komentarisati i sigurno vas 90% nece ni doci samo prosipate pamet... pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ovo su nagrade sa e-motiona:

A ufur je bio 5000, i to jos se odrzavao u Beogradu, koji je, bez uvrede, mesto na koje cete lakse, jeftinije i brze stici nego u Novi Pazar.

Ovde su nagrade

A ufur je 6500, i to bez sumnje turnir ce biti losiji od e-motiona, i po organizaciji, i po ekipama.

UPLATA JE 5K

Zasto vodite toliku politiku koliko ce zaradit likovi.

@SanDu ko je ovaj lik? eo gms svaki tur je bio u Srbiji u zadnje vrijeme i nijesam te vidio ni u jednom trenutku ni na jednom turu a ti mlatis ko treba biti pozvan i veliki si strucnjak CS scene ... bla bla lol

Postovanje za to ;)

Link to comment
Share on other sites

Bas lepo sto su oni fini momci, aj da skocimo svi da im uplatimo po 6500 din jer su fini(a potpuno nepoznati i ko zna kakva prevara moze biti, bas jer je i nova, nepoznata igraona), bez obzira sto je turnir na potpuno nepristupacnom mestu, i to da bi igrali sa pro ekipama poput techn33k...

Aj sad bez ikakvog hejta, da ste stavili ufur duplo manji opet bi bio veliki.

Opusteno ^^

Link to comment
Share on other sites

Dosta hejta ljudi , desilo se sta se desilo , ovo nije zvanicna lista ekipa.

Nisu jos sve ekipe potvrdile , tako da ima mesta za jos ekipa...

Stvarno vas ne razumijem tj vecinu vas, sto se vi sjekirate koliko ce organizator da zaradi i pisete tu neke svoje proracune, jednostavno ljudi su napravili turnir zamisli su ga tako kako su ga zamislili i pozvali te i te ekipe koje oni misle da trebaju da pozovu i sad kome se god ne svidja ne mora da dodje a samim tim glupo je bilo sta komentarisati i sigurno vas 90% nece ni doci samo prosipate pamet... pozdrav

Slazem se , evo , prijave ekipa su smanjene na 5k , jel sad bolje ?

Link to comment
Share on other sites

Odvojih malo vremena da prochitam sve ovo i mogu vam reci da S*R*TE NEVIDJENO! Aman pustite ljude da organizuju turnir, ako se ekipe odazovu odrzace se, ako se NE odazovu NECE se odrzati. Nema razloga da ovo bude prevara, i odakle to odjednom da su na nashoj sceni ovakve stvari prevare? I ko odjednom postavlja takva pitanja?

Spisak povlashcenih ekipa za ovakve turnire? Takvo pros*rav*nje da nemam rechi. Da je DreamHack u pitanju sa ogranichenim brojem slotova i velikim interesovanjem, pa i da se postavi spisak, da bi dobre ekipe proshle i najbolja nas predstavila, ovako KAKVE VEZE ima ko ce doci kad je bitno da se daju pare i da se turnir odrzi :D Verujem da su momci ovo videli sa prethodnih turnira, pa pokushavaju to da isprate.

Postavish lepo INFO i pravila, 16 slotova, "ko pre devojci njemu devojka", ako hocesh bolje ekipe njih obavestish lichno pre postavljanja INFO-a na forumu i cao.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...