Jump to content

Electronic Motion - Powered by Netplus


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

K| Aca killed phobia sale'a[nbd[ with awp

K| Aca killed phobia DENIC4phN[nbd[ with awp

K| Aca killed phobia 1NTEL with awp

K| Aca killed phobia em1cawOw~ _Razer* with awp

K| Aca killed phobia nexoh!;o [nbd[ with awp

gj .. phobia

Shta je tu chudno? Josh odavno je kruzhla prciha da je Aca jedan od najboljih awp-ova kod nas... i stvarno je jedan od najboljih...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

GG Playmore, dh i mith, svaka cast za orgu iscimali su se za sve sto nam je trebalo, vidimo se na sledecem turu ;D

AJMO DPS ~

ma ti si bot. jel ova jedna partija protiv playmora jordanov ejs :D jel moram da mu kupujem sok i pljeku xD

edit: tebra bio sam mrtav pijan u petak uveche celu sam subotu stondirao nisam znao gde sam :S jeste vec otisli ?

Edited by borkic92

igramo ja i king treba nam tri drzavljanina Bosne prijavite se na teshke90@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Ajde slepci ne spamujte !~

m1lorad osvaja !

m1lorad najjachi :D btw playmore osvaja reko sam jordanu jos odavno. gg svim ekipama svaka chast za hltv a i kolko sam cuo samo pohvale za organizaciju. herga du imate srece sto kreka nije tu otiso je u ameriku osvojio bi turnir 1 vs 5 [:D] [:D]

igramo ja i king treba nam tri drzavljanina Bosne prijavite se na teshke90@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio na turniru ali sam juce sa ortakom pogledao jedan a danas drugi mec. Cini mi se da je organizacija fantasticna jer samo sto su momci zavrsili mec rezultat je vec bio postavljen.

Nema sta, odrasli momci, pametni i iskusni kada organizuju nesto u sta se razumeju mora dobro da ispadne. Pored sve ove dece sto po svojim selima organizuju turnise ovo dodje kao pravo osvezenje.

Svaka cast jos jednom za orgu a zna se da PlayMore osvaja.

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...