Jump to content

The end is near!


Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja u poslednje vreme imam trip da nisu vakcine zavera, nego je zavera ustvari zavera... [:D]

Ne ozbiljno... mozda bas "oni" pisu te tekstove kako vakcina ne valja, stavljaju neke klipove i izmisljaju da se od vakcine mogu dobiti razne druge i strasnije bolesti. Zasto? Pa zato sto nece biti vakcine za sve, i onda im je bolje da uplase i istripuju ljude tako da oni sami nece hteti primiti vakcinu - iovako smo svi skepticni i malo nam je potrebno da utuvimo sebi u glavu da je to sve neka zavera iza koje se krije neka amerika,vatikan ili sta god

Sta mislite o tome?

Link to comment
Share on other sites

Ja u poslednje vreme imam trip da nisu vakcine zavera, nego je zavera ustvari zavera... [:D]

Ne ozbiljno... mozda bas "oni" pisu te tekstove kako vakcina ne valja, stavljaju neke klipove i izmisljaju da se od vakcine mogu dobiti razne druge i strasnije bolesti. Zasto? Pa zato sto nece biti vakcine za sve, i onda im je bolje da uplase i istripuju ljude tako da oni sami nece hteti primiti vakcinu - iovako smo svi skepticni i malo nam je potrebno da utuvimo sebi u glavu da je to sve neka zavera iza koje se krije neka amerika,vatikan ili sta god

Sta mislite o tome?

dobra [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da necemo :)

zasto da verujemo zapadnim silama koje su nanele toliko stete, bola i patnji ostatku sveta? zar mislite da ce prema nama biti bolji? kapitalisticki je ovo svet, mi smo samo brojke a oni zele samo da profitiraju, bas njih briga dal' cemo mi pomreti ili ne!

WTO je u poslednjih 15 godina doprinela smanjenju blagostanja u 60% zemalja sveta, ljudi su siromasniji sad nego pre 15 godina, kad kod neko stane protiv njih vrse invaziju na njihove zemlje, ubijajuci hiljade ljudi... desava nam se to na bliskom istoku... ljudi otvorite oci!

Link to comment
Share on other sites

Bolje se vi vakcinišite, nego što tu teoretišete o zaverama, kliconoše.

[roflmao][:D]

Ja u poslednje vreme imam trip da nisu vakcine zavera, nego je zavera ustvari zavera... [:D]

Ne ozbiljno... mozda bas "oni" pisu te tekstove kako vakcina ne valja, stavljaju neke klipove i izmisljaju da se od vakcine mogu dobiti razne druge i strasnije bolesti. Zasto? Pa zato sto nece biti vakcine za sve, i onda im je bolje da uplase i istripuju ljude tako da oni sami nece hteti primiti vakcinu - iovako smo svi skepticni i malo nam je potrebno da utuvimo sebi u glavu da je to sve neka zavera iza koje se krije neka amerika,vatikan ili sta god

Sta mislite o tome?

Zasto se onda sprema, a u nekim zemljama se vec desava, obavezna vakcinacija? Jesi citao sta se desava u Ukrajini?

I btw, cisto sumnjam da su npr. podmitili onog Mosadskog mikobiologa i "fake-ovali" hapsenje :). Izraelci ne vole bas Amere. :D

Edited by fox m.
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pa ova godina je bas bericetna po pitanju zajebavanja naroda =)

http://www.novinar.de/2009/11/20/ugovor-o-kome-niko-nije-obavesten.html

evo ga i ugovor http://wattsupwiththat.files.wordpress.com/2009/10/un-fccc-copenhagen-2009.pdf

u search texta kucajte government i gle sta ce da bude prva rec rezultata =)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...