Jump to content

Warr macro pwnftw savet ;P


cageSerbia

Recommended Posts

Palo mi na pamet sledece:da napravim macro koji charguje,u batle stance radi hamstring,swapuje me na berserker stance i pali berserker rage i onda ja mogu sam da klik na Bloodthirst,Wwind i gg ;PP

E sad,napravio ja kao neki amaterski macro koji cak i radi manje vise sve sto ja hocu osim ovog mrtvog Hamstringa jer sam,kako kaze bot,predaleko od mete ;<

Ja to ispisao ovako prosto ae neke ispravke plox da to sljaka kako treba ;P

/cast Charge

/cast Hamstring

/cast Berserker Stance

/cast Berserker Rage

Znaci on to sve odradi na jedan klik osim ffs Hamstring...

Thx ;)

Link to comment
Share on other sites

mozes imati najvise 1 GCD ( http://www.wowwiki.com/Cooldown#Global_cooldown ) u makro-u da bi radio.

stance ga nema, Charge mislim da takodje nema, ali zerg rage i hamstring imaju. ovo sto sam rekao bi trebalo proveriti u praksi (lako je videti) ali po tome ispada da vec to sto imas 2 GCD je problem.

ali nije glavni problem.

Ja sam pokusavao nesto slicno ali problem je u tome sto charge-ovanje traje oko 1 sec, a macro trenutno krene sa Hamstring-om, cim si udario macro - ne ceka da doletis do targeta.

Ja sam to resio tako sto sam imao jedan macro

/cast Charge

/cast Hamstring

i koristio ga i za charge i za hamstring i radi savrseno. ne trebaju ti odvojeno charge i hamstring na tastaturi. ako sam blizu (melee range) uradice hamstring, ako sam daleko (8+ yards) uradi charge (ako sam u 5-8 yards - nista). sve ovo analogno za intercept. Dakle, udaris isti taster dvaput, prvo da uchargujes, posle da usporis.

Nakon toga svoj taster za zerg stance mozes prepraviti da bude zapravo makro

/cast Berserker Stance

/cast Berserker Rage

ako zelis da svaki put kad udjes u zerg stance udaris i zerg rage.

nije sve iz jednog makroa, ali ipak 2<4

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Probaj ovako:

/castsequence reset=5 Charge,Hamstring,Berserker stance, i rage dodaj

To ti nije samo da kliknes od jednom ali charge + hamstring u jednom makrou ne radi. Jer ti prvo trebas da doletis do mete a makro pokusava odma nakon sto si bacio charge, i zato si daleko od targeta.

Ovo sto sam ti ja napisao je drugacije... to jedno dugme klikces samo vise puta... tu su ti sve magije samo na jednom dugmetu... i idu po tom redu, Mozes sad da ubacujes koju god hoces magiju i trebalo bi da radi. Samo moras da cekas GCD Ali mozes vise od 1 GCD da stavis ofc... samo pritiskas... XD Tako je i meni cela rotacija na jednom dugmetu >.>

Inace, ako ti se ovo svidi. Znaj da ovo "reset=5" znaci za koliko sec ce ti se rotacija resetovati... znaci kliknes 2 puta i stanes na 5sec... i ono opet krene od pocetka :D

Nadam se da ce ti ovo pomoci makar malo :)

PS: Skoro je isto kao sto je Brufen rekao ali ovde mozes sve magije na jedan makro :)

Edited by Brzy

______________________________________________________________

Heaven Doesn't Want Me, And Hell Is Afraid Il Take Over...

Link to comment
Share on other sites

Oke,tonx ljudovi,isprobacu obe varijante ;)

Bdw na pali imam macroe na 2 bara za tenkovanje i rade odlicno po principu svaki skill jedan klik ali barem ne koristim 5 barova nego samo 2.Ovo na warru mi nije nesto preterano bitno osim sto sam hteo da pwn some horde assez kad natrcim na njih u open world ;PP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...