Jump to content

VRBAS LAN TOURNAMENT ...


Recommended Posts

brate ja sam organizator i veruj mi da je puno od 0 do 24....a brate turnir ne pravim sam...a jos cu da platim ucesce jednoj ili dve ekipe.....pa racunaj sta mi ostaje..

izvini nisam te skontao :( koliko ti gazda tachno trazi para za lokal ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde sve sami pro igrachi i organizatori turnira, samo mi recite da li postiji 1,2,3 (mislim da moze na prste da se izbroji) koj nece da trazi kesh za jedan dan turnira. Jos nisam upoznao takvog vlasnika ! Svi su oni lasice :P

Realno kog vlasnika bole kara za CS trunir, naravno da ce svaki da gleda da se ofajdi :).

Kome se ne svidja nemoj da gusi spamira temu :)

Srecno organizacija i recite Ogiju da Emotion dolazi na pasulj kod njega da napuni kazan i da prdimo i iseravamo se na turniru ko stoke :pppp

Link to comment
Share on other sites

Kao sto Blade rece ne postoji vlasnik igraonice u Srbiji koji ce da da igraonicu za turnir , a da on ne zaradi na tome , a to koliko on trazi je vec druga stvar ... Uplate su tolike kolike su i sta cete , ako vam se igra kanter dacete pare i otici u Vrbas da se zabavite , necete brinuti po ruru koliko para uzimaju organizatori ... Mozda se vidimo tamo , zavisi od para hehe :D

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Vazi sto u selu Vrbasu gazda za dan uzme 100 evra na 10 kompova i vazi sto su se oba vlasnika igraonica dogovorila oko cene. Nego ste se lepo dosetili da uzmete pare i da vam ortaci igraju za dzabe. Nije do para nego do te kvarne price "ma sprdnja dodjite da se igramo". Licno ne idem po turnirima jer ne igram kanter na tom nivou i mislim da tamo nemam sta da trazim tako da ja ne bih ni dosao. Ali je totalno jadno da se oko tako smesnih para ovako blamirate. Ako vam treba kes za izlazak ili za more dajte napravicu ja ziro racun pa cemo svi uplatiti koliko mozemo da vam pomognemo. Mene samo nervira ovo govno zavijeno u celofan papir sa masnom sto servirate. Toliko.

A taj fazon - kome se ne svidja nek ne dodje je 10 puta jadniji jer ste svesni toga da ce ljudi doci. Sta to znaci kome se ne svidja neka ne dodje? Da okaci neko ufur 100 evra na 16 ekipa prva nagrada 500 dinara vi cete opet isto napisati - kome se ne svidja neka ne dodje. Sramota je to sto ti mislis da si baja sto nekome cinis uslugu praveci takav turnir i ugradjujuci se toliko.

Pogledaj kako Emotion organizuje turnir, sacekaj da se njihov zavrsi pa pitaj chika Hergu, Du Hasta i ostale kako su to uradili koliko su planirali i tako dalje.

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

A Kula je MAfyja vamo tek nema prawila ....VAMO JE JAKO ZAJEBANO !!!

Vazi sto u selu Vrbasu gazda za dan uzme 100 evra na 10 kompova i vazi sto su se oba vlasnika igraonica dogovorila oko cene. Nego ste se lepo dosetili da uzmete pare i da vam ortaci igraju za dzabe. Nije do para nego do te kvarne price "ma sprdnja dodjite da se igramo". Licno ne idem po turnirima jer ne igram kanter na tom nivou i mislim da tamo nemam sta da trazim tako da ja ne bih ni dosao. Ali je totalno jadno da se oko tako smesnih para ovako blamirate. Ako vam treba kes za izlazak ili za more dajte napravicu ja ziro racun pa cemo svi uplatiti koliko mozemo da vam pomognemo. Mene samo nervira ovo govno zavijeno u celofan papir sa masnom sto servirate. Toliko.

A taj fazon - kome se ne svidja nek ne dodje je 10 puta jadniji jer ste svesni toga da ce ljudi doci. Sta to znaci kome se ne svidja neka ne dodje? Da okaci neko ufur 100 evra na 16 ekipa prva nagrada 500 dinara vi cete opet isto napisati - kome se ne svidja neka ne dodje. Sramota je to sto ti mislis da si baja sto nekome cinis uslugu praveci takav turnir i ugradjujuci se toliko.

Pogledaj kako Emotion organizuje turnir, sacekaj da se njihov zavrsi pa pitaj chika Hergu, Du Hasta i ostale kako su to uradili koliko su planirali i tako dalje.

Sine ne mozes da poredis Beograd i Vrbas ...I emotionowu igraonu i owu ...Opusti se malo , ako oces doci ako ne ko te jebe ...Ima ljudi koji ce doci ...

Link to comment
Share on other sites

Sta je vama?????Da li ste normalni???????Idite na pijacu pa se prepucavajte..............Sve sami PRO igraci,a u zivotu nista nisu uradili.....JU<JU<JU<JU aj svi na lecenje..........ali brzo na lecenje inace mogu da se dese trajne posledice..............

Link to comment
Share on other sites

Sta je vama?????Da li ste normalni???????Idite na pijacu pa se prepucavajte..............Sve sami PRO igraci,a u zivotu nista nisu uradili.....JU<JU<JU<JU aj svi na lecenje..........ali brzo na lecenje inace mogu da se dese trajne posledice..............

da.......................................jeste...............................aha

........................................._............................

^.^

Link to comment
Share on other sites

@Bedzo Pa ovo brate uopste veze nema da li si pro ili nisi...nego mozak malo radi...

@Hugo Ti si lud brate,tako je i njima gazda ocigledno rekao.Moja cena je lupam "10k",hoces da pravis tur ili neces?Boli njega kurac da mu neko drka kompove zbog cs-a,posle tura on mora da radi generalnu u igraoni!Pravio se tur u Kamenici,isto je gazda za 10 aktivnih kompova uzeo toliko para.

gl sa tur

............................ Ljudi,manite se zlobe !!! ................................

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...