Jump to content

VRBAS LAN TOURNAMENT ...


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ufur 4 soma prve 2 nagrade 45 hiljada, cek duzmem digitron

4*16= 64 - 45 = 19

sumo sumarum 200 evra za dan. da ti nije mnogo bato? ili u to ulazi i nocni provod sa 5 cava u vrbaskoj najboljoj diskoteci?

znaci prvo su uzimali po 4-5 hiljada pa onda po 10 aj i to moze al ti si ga sine preterao.

POZ SVIMA SLEDECE NEDELJE PRAVIM TURNIS UFUR 5000 DIN PRVA NAGRADA 15 SOMA DRUGA 5 DODJITE SVI NISU VAZNE PARE VAZNO JE DA SE IGRAMO!

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

u igraonici sa 10 racunara je prosto nemoguce zaradi 9000 za 1 dan , tako da vas taj gazda olesio !!!!

Primer : 1h = 50dinara x 10racunara = 500 dinara x 17h igranja turnira = 8500 !!!

Jel mu 17h dnevno puno svih 10 racunara ? gledaj ne hejtujem vas ja cu doci na turnir jebe mi se dal ce neko uzeti 9000 ili 10000 ali zna se sta koliko vredi !!! nema on net caffe u centru beograda pa da moze da proda pica za jos 10x toliko para i da mu turnir nesto smeta , vrbas je malo mesto grad !!! ne moze on da ima vise od 4 , 5k dnevno nikad . POZDRAW I VIDIMO SE

by Kobrica

Govno hrtonsko nemoj vise da mi se logujes po serveru prsti ce da stradaju

Edited by djoxIc

A KAKO DA NE !!1

Link to comment
Share on other sites

Kobrice, molim te ne seri.

Ako josh uvek ima negde za 50 dinara sat, svaka chast...

Njemu rade kompovi 00-24, ako mu radi igraonica 24 sata dnevno.

Ne znash ni turnir koliko ce trajati.

I chek izrachunao si 8500 po igraonici i to puta 2 dobijemo 17k u dve igraonice. I shta nije u redu ?!

Link to comment
Share on other sites

Ovde sve matematicari....jebes pare,bitno je da se puca.... Vidimo se :D

pa brate nije da nije bitno :) ^^ nije fora da te neko olesi za pare .... ako si ti organizator ako nisi sry

Kobrice, molim te ne seri.

Ako josh uvek ima negde za 50 dinara sat, svaka chast...

Njemu rade kompovi 00-24, ako mu radi igraonica 24 sata dnevno.

Ne znash ni turnir koliko ce trajati.

I chek izrachunao si 8500 po igraonici i to puta 2 dobijemo 17k u dve igraonice. I shta nije u redu ?!

covece ja sam to izracunao ako placas vreme normalno u igraonici . pa valjda ce da da neki popust a to da je nekome 24/7 zauzeta igraonica prosto ne pije vodu jer u letnjim danima ni KGB nije toliko pun tako da nemoj da vam prodaje muda za bubrege !!! a koliko je sat po "provinciji" u kgu je 50-60 din !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...