Jump to content

Counter Strike- Turnir


Recommended Posts

A ako ja postavim c4 i lik me ubije , a c4 digne njega jel se racuna kao da sam ga ja ubio ili kako ? I ako se racuna jel kao headshot ili ne ? To mi nije jasno :/

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

Brate ljubomorni su pa te prozivaju, ne kloNJAVAJ duhom nego teraj kako si zacrtao. Samo jos reci koliko treba da platimo za ucesce.

Ako me i ti zezas onda katastrofa. Ovo je onda najgluplji forum koji sam video. Svako hoce da skupi sto vise postova pa se u mojoj temi ismejavaju. I ne placa se nista. To iz zezanja i radi zabave radim. Ali neki botovi to ne kapiraju, jer su isuvise iskompleksirani.

Link to comment
Share on other sites

Ako me i ti zezas onda katastrofa. Ovo je onda najgluplji forum koji sam video. Svako hoce da skupi sto vise postova pa se u mojoj temi ismejavaju. I ne placa se nista. To iz zezanja i radi zabave radim. Ali neki botovi to ne kapiraju, jer su isuvise iskompleksirani.

Ne zezam te :S. I ja sam ogorchen, ali ovo je Srbija- kol'ko te vole, tol'ko te, na neki nachin i proklinju.

Samo napred, ljubomorne dushe mogu da ti ... pip

Link to comment
Share on other sites

Ma moze, to mi vise odgovara ja nemam desnu... ja cu da idem ti pucaj, znaci ipak nam fale jos 4 igraca... Al ne znam kakva su pravila po tom pitanju, da li se mi racunamo kao 1 igrac ili...?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...