Jump to content

Counter Strike- Turnir


Recommended Posts

Forum je skoro napravljen i planiram da skupim veliki borj clanova kako bi se takmicili ekipno po ekipama od po 5 clanova. Naravno da svako ko zeli da ucestvuje treba da se registruje i prijavi po pravilima... Sta vam sada nije jasno?

jebes mi sve kako se ja ovoga nisam setio, i sta kazes 5 po ekipi?

Link to comment
Share on other sites

Evo meni nije ovo jasno, molim te pojasni mi:

7. Mečevi se sastoje iz dva dela. Prvi deo meča jeste kada domaći tim bira mapu kao i da li će biti terorista ili counter. Drugi deo meča odigrava se tako što druga ekipa bira mapu kao i koji će tim biti u igri.

8. Pobeda u prvoj rundi pripada ekipi koja ima vise timskih pobeda. Pobeda u drugoj rundi pripada ekipi koja ponovo ima vise timskih pobeda. Pobednik meča je ekipa koja ima vise bodova.

9. Za pobedu u jednoj rundi ekipa dobija 3 boda, za nereseno 1, a za izgubljeno 0.

10. Ako je rezultat neresen po poenima gleda se broj ubistva najboljeg igraca iz prve i druge runde zajedno.

Znaci mogu da skupim 48 poena po mapi (3 po rundi) [:o)]

Ali dobro, vredi se prijaviti, ako ni zbog ceg drugog, barem zbog ovoga:

12. Na kraju turnira najbolja ekipa ulazi u Halu Poznatih odakle se njegovo ime nece brisati nikada. Naravno i najbolji tim takodje ulazi u halu poznatih.

13. Svaka ekipa sa svojim imenima bice upisana u ranking listu.

Edited by aBySs
Link to comment
Share on other sites

jebes mi sve kako se ja ovoga nisam setio, i sta kazes 5 po ekipi?

Da

Evo meni nije ovo jasno, molim te pojasni mi:

Znaci mogu da skupim 48 poena po mapi (3 po rundi) [:o)]

Ali dobro, vredi se prijaviti, ako ni zbog ceg drugog, barem zbog ovoga:

Ovako. Ako se padne da si ti domacin sto znaci da prvi biras mapu izabraces mapu koja odgovara vasem timu kao i to sta ces biti. Kada se zavrsi ta partija tim koji ima najvise timskih pobeda osvaja 1 rundu. U drugom delu meca, drugi tim bira mapu kao i sta ce biti. Ako oni osvoje tu rundu tada postaje nereseno. Onda ja sabiram timske pobede iz jedne i iz druge grupe. Tim koji ima vise timskih pobeda u obe runde je pobedio ako je nereseno. A sada za ovo hall of fame. Dok se dva tima budu takmicila ja i jos jedan moj prijatelj bicemo spectors i gledacemo da ne varate. Zapisivacemo broj ubistva svakog igraca i broj timskih pobeda. Na kraju turnira, igrac sa najvise ubistva ulazi u halu poznatih. A tim koji pobedi naravno da je njemu mesto vec obezbedjeno. To je sve. Ima li jos pitanja?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...