Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to gari, fora ti je bash carska! jel si uradio domaci iz poznavanja drustva pre nego sto si je smislio

a najbolje je kada ti pravish nekom foru sa pominjanjem izgleda a ovamo izgledash kao neko ko se toliko krije u ormanu da ima avanture u Narniji

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne cackam te ja zbog koncepta nego zbog forme (yo mama is so fat i tako to):)

ono, kao ormar i to brate daki gej, a brate tolko je gej i tolko u ormaru da ko da bleji u narniji rofl rofl...brate:) i nemoj se cimas, vidis kako je drugima smesno, nemamo svi isti humor.

... she can't even pay attention?

ne kontam ajm afrejd

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to gari, fora ti je bash carska! jel si uradio domaci iz poznavanja drustva pre nego sto si je smislio

a najbolje je kada ti pravish nekom foru sa pominjanjem izgleda a ovamo izgledash kao neko ko se toliko krije u ormanu da ima avanture u Narniji

Pobedio si care :-)

Mada, imam jednu foru sto su me naucili tvoji vrsnjaci iz 7-2: "Sve sto kazes to si ti, ne mozes mi vratiti!"

(disklejmer za normalne: ciljao sam sto su mi oci i obrve od garija zalicile na kal1ja, nista vise od toga)

Edited by гариша
Link to comment
Share on other sites

to gari, fora ti je bash carska! jel si uradio domaci iz poznavanja drustva pre nego sto si je smislio

a najbolje je kada ti pravish nekom foru sa pominjanjem izgleda a ovamo izgledash kao neko ko se toliko krije u ormanu da ima avanture u Narniji

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAA

joj meni su suze krenule

... she can't even pay attention?

Pošto znam i Emila a odnedavno i Jovanu, mislim da bi se oni pojebali posle dva sata provedena u istoj prostoriji.

Ne dao nekom Bog da mu ti budesh provodadzija

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...