Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Pa onda nemoj donositi prerane odluke

Ти се немој превише паметан правити. Чињеница јесте да има и више него довољно добрих играча да дневно одиграш барем 5 партија без нервирања. Проблем је само што има много више дебилчина. Зато је најбоље одмах окупити неку екипу и са једним те истим људима играти.

Link to comment
Share on other sites

Ти се немој превише паметан правити. Чињеница јесте да има и више него довољно добрих играча да дневно одиграш барем 5 партија без нервирања. Проблем је само што има много више дебилчина. Зато је најбоље одмах окупити неку екипу и са једним те истим људима играти.

Ja sam danas odigrao 5 partija, i mozhda se u jednoj nisam iznervirao...i to sam shto smo nekim chudom dobili, inache bi se nervirao...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas odigrao 5 partija, i mozhda se u jednoj nisam iznervirao...i to sam shto smo nekim chudom dobili, inache bi se nervirao...

За разлику од јуче, данас ми је мање стресан дан [:D] Али било је скаут дебила који су дошли по лаке килове, а прошли су лоше. Играо сам са вајлдсолом, наравно, убица херој.. И онда су пале претње баном јер сам од 20 килова 8 пута убио скаута [:D]

Link to comment
Share on other sites

samo da potvrdim pricu o retardima... totalno nerealno da igras u ekipi sa ljudima koji su inace imali po 1400psra. za 500 partija u beti ,nije mi se nijednom desilo da 4 puta za redom dobijam kompletne morone u ekipi. =/

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Elder skrol? Ako mislis na Elder Parasite to i nije toliko los item ako wildsoul nastoji da ostane u bear formu zato sto samim tim gubi brdo movement speeda. Naravno, ako je on konstantno bio van bear znaci da je debil.

Heart je odlican item za bilo kog heroja, bio taj heroj int/agi ili str. Agi herojima povecava sav dmg za 10%, int herojima smanjuje CD. Ako je arachna imala dmg iteme pre hearta, heart je sasvim validan item.

Vau video si nesvakidasnji item kod jednog od heroja, go flame! :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Probaj na cirilici da mu objasnis, vidis da je novepeceni urbanko-srbenda.

Taman sam to hteo da napishem :*

@Behemoth's Heart, lani ipak isti (behe) je waste na agi herojima...dobiti nekih 30 damage-a (da imash znachi 300+ dmg pre toga) za 5000 golda...a-a, a ako vetj jurish HP onda bolje da se uzme Black Legion...al je zato imba na str i int herojima, ajde shto im smanji CD nego nego poveca i cast speed!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...