Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Systems Unavailable - Being Maliciously Attacked

I just wanted to give everyone a heads up that the game is currently offline as we are being targeted by a DDOS attack. We are working to track down the cause, have good leads, and will be notifying the proper authorities and diverting their efforts.... See More

Please be patient while we deal with this very stressful issue.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jel izasla igra kod nas da se kupi ?

Ako nije jel zanima nekog da mi preko kartice pazari igru (naravno ja bi to finansirao) i castio bi 500 kinti + pljeka sa kocom :)....ako ima nekog zainteresovanog neka pusti pm

A dotle jel postoji na gareni ili tako nekom klientu ?

Link to comment
Share on other sites

ma to znam brate...ali pitam dal ima u bg-u da se kupi negde...?

nemam visa virtuon karticu ili bilo koju kojom se placa preko neta i nisam u mogucnosti da je vadim trenutno...tako da sam rekao da ako ima neko kome bi mogao da platim da mi uzme igru + bi ga ja castio,bilo bi divno...

Link to comment
Share on other sites

ma to znam brate...ali pitam dal ima u bg-u da se kupi negde...?

nemam visa virtuon karticu ili bilo koju kojom se placa preko neta i nisam u mogucnosti da je vadim trenutno...tako da sam rekao da ako ima neko kome bi mogao da platim da mi uzme igru + bi ga ja castio,bilo bi divno...

Mogu ja ako si na potezu trg - pravni...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio vec.. odma se vidi manjak retosa

Kakav manjak retosa, prva partija dolazi mi neki pinoy sa WSom, koji se uvek pojavi tachno kad svi pomru da baci stun koji promashi i da free kill i onda se dere neshto na mongolskom...retard jebeni. Druga partija ista takva neka somina al nije pinoy (valjda, nije se drao na mic) al isto WS i isto feeeedzor. A tretja partija ovi iz KDe hoshtapleri.

Serem ti se shto su sabili PSR sa deliocem 3 a ne 2, jebeni 1800 ljudi se pate sa 1500 retardarima jebo bre mame imam 0.7 KD u zhivotu bre nisam imao bre takav bre KD (ni kad sam igrao sa RURovcima [:p]) bre alo bre rodjaci breeeee sa Gauntletom ja najvishe supportova pored TRI jebena supporta...e ee rodjaci igram sa onim majmunom od Dreama is KDe koji ima jebani Gayde i kupi sve kilove mamu bre jebem hoshtaplersku u dupe cigansku i jebeni hani iz KDe koji me pre toga kick jer sam imao manji PSR od lika shto je usho zadnji (a trebao slot nekom) mongoloidi jedni oplodjeni bre u okviru porodice shiptari im kumovali degenerisani na grani dok su jezikom ispitivali chmarine jedni drugima serem im se na grob od ne rodjenje tjerke da im se serem konjskim dupetom jebeni pinoy, trazhitju pare nazad ako nisu IP Range ban SEA.

P.S.

nerodjena je da nije rod,

ne rodjena je da josh nije rodjena.

:* grammar Nazis

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Kakav manjak retosa, prva partija dolazi mi neki pinoy sa WSom, koji se uvek pojavi tachno kad svi pomru da baci stun koji promashi i da free kill i onda se dere neshto na mongolskom...retard jebeni. Druga partija ista takva neka somina al nije pinoy (valjda, nije se drao na mic) al isto WS i isto feeeedzor. A tretja partija ovi iz KDe hoshtapleri.

Serem ti se shto su sabili PSR sa deliocem 3 a ne 2, jebeni 1800 ljudi se pate sa 1500 retardarima jebo bre mame imam 0.7 KD u zhivotu bre nisam imao bre takav bre KD (ni kad sam igrao sa RURovcima [:p]) bre alo bre rodjaci breeeee sa Gauntletom ja najvishe supportova pored TRI jebena supporta...e ee rodjaci igram sa onim majmunom od Dreama is KDe koji ima jebani Gayde i kupi sve kilove mamu bre jebem hoshtaplersku u dupe cigansku i jebeni hani iz KDe koji me pre toga kick jer sam imao manji PSR od lika shto je usho zadnji (a trebao slot nekom) mongoloidi jedni oplodjeni bre u okviru porodice shiptari im kumovali degenerisani na grani dok su jezikom ispitivali chmarine jedni drugima serem im se na grob od ne rodjenje tjerke da im se serem konjskim dupetom jebeni pinoy, trazhitju pare nazad ako nisu IP Range ban SEA.

P.S.

nerodjena je da nije rod,

ne rodjena je da josh nije rodjena.

:* grammar Nazis

Da, ja sam to izjavio nakon prve tri partije jer sam zaista igrao sa ok ljudima. A ostatak dana sam video koliko retosa ima :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...