Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Odigrao sam gomily MMO igara (lotro, wow, eve online, AoC ....) ali nikada do sada nisam video goru zajednicu i mislim da je to veliki problem ove igre.

Ko velim nov sam u ovome i prijavicu se na noob (ta rec mi se vise smucila) servere. Kad ono cvrc i tamo isto, vredjanja, psovke, divljanje, urlanje i sve ostalo sto moze da unisti zabavu. Verujem da je to sve neka tamo klincadija od 8 godina, ali stvarno nijedan mec nisam odigrao bez tih zaj...... Nekoliko meceva sam morao da napustim jer je preteralo svaku meru. Mislim ajd da uradim print screen kada krene kanonada al sta da radis s tim slikama kada nemas kome da posaljes. Surfujem dalje po netu i milion postova kao sto je ovaj, svi se zale na community. Moj drugar koji mi je obezbedio beta key je vec zbog toga napustio igru a i ja nisam daleko od toga. Mozda ce biti bolja situacija kada pocne full igra i kada se bude placalo, mozda ce to odbiti gomilu ludaka koji se izivljavaju.

Ovako dzaba su krecili.

Link to comment
Share on other sites

tad je sve bilo ok i niko nikog nije pickarao, myself included :))

a ti si odigrao celu jednu partiju koliko se secam :D

Nije, imao sam mozda 3-4 cele odigrane.

A i redovno je neko kasnio, dogovorimo se u 8, on dodje u pola 9, dogovorimo se u 9, on dodje u pola 10, a RL me zove.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

HoN ftw, juche sam morao da izadjem iz partije jer sam imao pre-imba mejtove. 1780 Maliken koji koristi ulti pa Axe-blink. Za 30tak minuta nije bacio ni jedan ulti u team fight-u a da nekoga fearuje. Josh je naravno neki bedni rus koji ne razume ni rech engleskog. I neki 1700+- kinez koji je u 30. minutu imao Lifetube i Bootse sa Chronosom (nije chak uzeo ni Hatchet).

Win. :D

Link to comment
Share on other sites

trn, nobe, to sto je tebi nebulozno ne znaci da ne valja lol!

Kada kazem nebulozne ne mislim nesto sto zaista moze da bude build, nego kad npr neko uzme stvari koji se ne stakuju, sva sreca pa dobijamo gejm, lik sa acc-om pravi onaj fireblade i ledeni mac, onaj desolator, i sad ima 3 efekta koji se ne stakuju medjusobno a moze samo 1 da bira, mada ovo je jos i dobro kakve su sve pojave bile...

Edited by trnzzz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...