Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

- @ scout theme: stvarno ne kapiram koliko ste vi partija hon-a odigrali, na kom rejtingu igrate, sa kim igrate i slichno ako mislite da je scout dobar team heroj, da doprinosi generalno timu i slichno. ok, priznajem, igrao sam partije gde je scout "ownovao" ali to je samo zato shto protivnichki tim nije imao ni jedan ward, ni jedan gem za 40 minuta partije i to shto su generalno bili totalni retardi. o boze, ma netju ni da se nerviram ni da se raspravljam sa ljudima koji misle da je scout dobar heroj. to bre uzmesh u fun partijama, da se malo iskulirash i zajebavash... ovako ako se igra iole ozbiljna partija i uzmesh scouta samo dragujesh u abis svoj tim.

- @ elec theme: elec je support i ne trebaju mu killovi? do jaja. svaka chast, bravo care. kada odigrash vishe od 20 partija hon-a mozemo opet da prichamo.

Da elec je support i ne trebaju mu killovi, 511 matches played. Jel mozemo sada da pricamo?

Link to comment
Share on other sites

jedno je da pustish carry heroja pored sebe da uzme kill jer njemu vishe treba nego tebi a drugo je retji da je glupo imati killove sa elecom. ali zapravo na temu eleca nisam tebi odgovarao vetj nekom dilbertu koji verovatno ima 10-20 partija hona i dote zajedno.

ja poslednjih par partija koje sam igrao sa HCE likovima (koji pored toga shto igraju ih partije imaju 1900+ psr i predrkan skor) video sam kako ljudi dobijaju ban zbog scout picka. toliko o tim ih partijama gde se scout poshtuje i pushta da ide mid zarad pure owna. mozda ti igrash sa nekim boljim ih igrachima mada iskreno nisam chuo da ima bilo shta priblizno HCE-u trenutno u hon-u. ali dobro, netju da se raspravljam...

Slusaj pa ovoga... Ne nema trenutno nista bolje od hce-a, da bi igrao hce inhouse partiju koja je inace private i za koju treba neko da te pozove moras da znas bar polovinu ljudi iz gejma. Koji je tebi nick jel se znamo? Drugo, banova i sejfova nema jer s2 games jebe tako da nema autha te je hce trenutno otvoren tj moze da udje ko hoce (ali i da igra inhouse partije ne) i da odigra po koju half pub partiju, ne znam sa kim si ti igrao, kad bi mi reko znao bih verovatno. Trece, niko ne pominje scouta kao cary heroja vec kao dobrog early mid game heroja za gang, map domination a i da nije to definitivno "smece" nije... A i Lanicor nema 10-20 partija sajro tako da manje pricaj o ljudima koje ne znas...

Link to comment
Share on other sites

Slusaj pa ovoga... Ne nema trenutno nista bolje od hce-a, da bi igrao hce inhouse partiju koja je inace private i za koju treba neko da te pozove moras da znas bar polovinu ljudi iz gejma. Koji je tebi nick jel se znamo? Drugo, banova i sejfova nema jer s2 games jebe tako da nema autha te je hce trenutno otvoren tj moze da udje ko hoce (ali i da igra inhouse partije ne) i da odigra po koju half pub partiju, ne znam sa kim si ti igrao, kad bi mi reko znao bih verovatno. Trece, niko ne pominje scouta kao cary heroja vec kao dobrog early mid game heroja za gang, map domination a i da nije to definitivno "smece" nije... A i Lanicor nema 10-20 partija sajro tako da manje pricaj o ljudima koje ne znas...

ok.

Link to comment
Share on other sites

"I have become Divine." [:D]

epic trenutak: ja farmujem, dread se zajebava okolo, de1/zoddy/lanicor im pobili ceo tim i kretju na bazu a nas dvojica retarda spamujemo 5 minuta "NE BAZA, NE BAZA, NE DIRAJTE, NAZAD, B B B B B B B DRUGI DEVINE ZA 700g" :))))))))))

epic trenutak 2: idem po divine no.2 i kreshuje mi se igra, vratjam se nazad ne mogu reconnect izbacuje mi neki error... u trenutku sam izgubio 10 godina zivota od kolichine smora, ali sva sretja uspeo je 10. reconnect. [:D]

p.s.

igrali smo AP 1600+ ili 1700+ ne setjam se, nije ono 1300 EM NOOBS ONLY, i ovi su toliko pwnovali da sam ja skupio za 2 divine-a farmom (+bootse, +sustainer, +agi band)... :>

Link to comment
Share on other sites

E ljudi a kad vi igrate i kako ja sad kao vikend igrač da vam se pridružim? Par puta sam banjivao predveče tipa 21-22h, vidim nema žive duše od ovih što su mi friendovi plus RUR uvek nešto ima neke likove koji su već u igri i ima ih samo nekoliko... kako se vi uopšte dogovarate?

Link to comment
Share on other sites

Dve veoma dobre partije smo odigrali sad, prvu smo sabili ko od sale, drugu malo teze, likovi nas prcali par puta, ali smo zadnji napad bukvalno pocistili sve pred sobom, prva partija Muppet Master, odusevljen sam herojem, nabudzio mu dmg + lifesteal i ubijao sve redom, a druga partija Plague Rider koji je isto sjajan heroj, posebno na pocetku sam dosta killova zab'o prvom magijom.

GJ Neo, Pejo, Vudi (:D) i Mendzi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...