Jump to content

Topola LAN Tournament 2009


abaRth

Recommended Posts

Namazhi guzu :D <3

Ma lud si :) Sad cu lepo jebati mamu kome bude trebalo i seshcu na normalnim mashinama i da vidimo koliko cete uzeti :) A ne nas upezili,mi ustali gde se full podesili da bi vi seli da igramo protiv vas,aahhhh ILIJA jebem te usta,krile da mi uzme mapu :(((

@SALENATION DUVAJ GA NAPUMPANI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nenenene nemoj da lupash gluposti,sedeli isto na tim mashinama gde smo igrali i protiv vas...I isto igrali ja i ngr no sound..Tako da ono bmk bila je kurac organizacija i to je to,sledeci put ili uzimam pare od organizatora i idem kuci ili ima da ih vuchem za ushi...Tako da kr1l3 ub1co mekog srca nemoj da mrachish ovaj topic smaramo ljude o totalno nebitnim stvarima. READY STEADY POZ

Link to comment
Share on other sites

ja nzm sta da ti kazhem igrali smo online sto puta svaki put ste nas dobili i mi dodjemo u mixu na tur i dobijemo vas tu nema opravdanja svejedno mi je :)

Ajde bre debilchino napaljena zajebi da smarash "ne znash gde je levo" jednom si me u zivotu dobio i kurchish se,ja ti nikad nisam spomenuo sto sam te odvalio u ksh-u i poslao te 500km-a da se vracas...Tako da nemoj da te vuchem za ushi nemoj da me smarash preterujesh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...