Jump to content

Topola LAN Tournament 2009


abaRth

Recommended Posts

Ako hotjete da skratite trajanje turnira onda na to mislite pre turnira.

Apsolutno je APSURDNO menjati ukrshtanje ...

ovako proto kad nas u ID igraoni se sve zavrsilo sa kasnjenjem od pola sata,a to sto organizator nije mogao da lepo uradi dole kompove i da poizbacuje ljude ispred i sto su se kompovi grejali to ja nista nisam kriv...jbg valjda ce sledeci tur ako bude da bude bolji tj ozbiljni od strane glavnog organizatora...

nisu hteli da ukrstaju 2 igraone jer je turnir kasnio malo i nisu hteli josh vise da se oduzi nego svako je zavrsio svoje mecheve u istoj igraoni

covek lepo rekao i sve razume a ne kao neki da se prave pametni.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slusaj lesko takvi idioti kao sto si ti mogu nama samo da se malo sagnu i da ne pricam dalje sta mogu da rade...sta tebe boli kurac kakav smo mi tur pravili? sta to tebe zabole?nemoj mnogo da seres i da mracis ovde nego bolje idi okupaj se malo pa dodji da pricas ovde nesto........pozzz

nemoj da prozivas i da budes bezobrazan. Pod dva,ako si ovde napravio topic o turniru,ja mogu da napisem i kazem sta god pozelim. Dalje,ne mozes meni da govoris da sam idiot,jer sam(sto se cs-a i turnira tice) mnogo vise prosao od tebe,i kada bi ukljucio i prosirio malo taj tvoj malecni mozgic,mozda bi shvatio o cemu pricam,i moje kritike(mozda preostre,ali ko te jebe kad se pravis pametan u startu) shvatio kao neki predlog da ti sledeci turnir bude bolji.

Ocigledna stvar,je da si ti malouman(ne vredjam,nego izdvajam cinjenicu).Necu vise nista govoriti,nemas(ni ti,ni ostali organizatori sa ovog turnira) kapaciteta da napravite nesto normalno,tako da nastavite sa ovakvim dogadjajima za malu decu i obavezno nas ovde obavestavajte o tome...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

slusaj lesko takvi idioti kao sto si ti mogu nama samo da se malo sagnu i da ne pricam dalje sta mogu da rade...sta tebe boli kurac kakav smo mi tur pravili? sta to tebe zabole?nemoj mnogo da seres i da mracis ovde nego bolje idi okupaj se malo pa dodji da pricas ovde nesto........pozzz

reche lik kome je nick mali pastuv

dosta je bilo

Link to comment
Share on other sites

Izvini lesko ali moram....

ovim postom si samo pokazao da mozes s njima da orga turnire :((

sta se navlacis??? CVILE ti jaja za turnis

ne,ja mislim da je najbolje da dodje neki lik,ovde je 2 dana,za cs je cuo u martu ove godine,i krene da me psuje i prica kako je popio svu pamet sveta...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

GG svima, organizacija odlicna...Mali stuvpa hvala brate sto si nas ugostio, da se nisam istusirao, zaspao bih na stolici :D

odoh da spavam, tek sam sad stigao..

prole <3

evo je najveca faca pored WXY i negra brata :D ma brate ja sam uvek za pomoc :D izgleda da je moja lekovita voda vama donela pobedu u finalu :P ?

Link to comment
Share on other sites

Stvarno, ko je usao na server i poubijao one iz catacombe JE TOTALNI JEBENI IDIOT. Ja sam se iznervirao sto sam gledao, a mogu da zamislim tek oni sto igraju..

ma nismo se mi nista posebno iznervirali. Ali nema veze nastavili smo da igramo i da je bio neki restart bilo sta svejedno bi izgubili :D Tako da gg

Link to comment
Share on other sites

Leshko u pravu si, al sta se i nerviras bzvze, na kraju cete da se pobijete ispred netplusa 5 septembra.

Ovo je bio tur za ekipe koje su oni odredili i to je to. Bilo bi lepo da organizuju turnir u skorije vreme za nas koji nismo pozvani, ili kao i obicno za ekipe koje prve uplate.

Nadam se da cete uzivati na turniru u Netplusu 5 i 6 septembra, jer ce organizacija biti u fulu i NIKO nece biti povlascen ! Bez obzira da li su to Smekeri, glorija, playmore, pa i Emotion !

Link to comment
Share on other sites

Leshko u pravu si, al sta se i nerviras bzvze, na kraju cete da se pobijete ispred netplusa 5 septembra.

Ovo je bio tur za ekipe koje su oni odredili i to je to. Bilo bi lepo da organizuju turnir u skorije vreme za nas koji nismo pozvani, ili kao i obicno za ekipe koje prve uplate.

Ma jok bre,ne pada mi na pamet da se bijem. Ali necu da precutim kad mi neko(u stvari NIKO) uputi licne prozivke.

A mi se vidimo na turu :)))

lako je lesku da se kurci kad ima mene da nabadam!

hahahahah :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...