Jump to content

Topola LAN Tournament 2009


abaRth

Recommended Posts

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salenation ti znas da su ekipe nebulozne?? Ma ti mora da si u SK sry pro..... pff...Lepo pise mini turnir ako bude ovo kako treba pred zimu se organizuje jos jedan sa 32 ekipe i igrace se 2 dana i cao za sad smo ograniceni na 20 kompova i jbg tako je kako je... pozz

hmmm core turnir 20kompova 16 ekipa ai turnir 20kompova 16ekipa dh 20kompova 8ekipa milion turnira pre toga 20kompova 16ekipa MILION turnira posle ovog 20kompova 16ekipa...

nisam SK pro ja sam BOG IGRE !

dosta je bilo

Link to comment
Share on other sites

sta pricate bre mini tur? Pa 16 ekipa uopste nije tako malo...pogledaj Smederevo,isto je bilo 16 ekipa,pogledajte AI pre toga,Pancevo...Ako pravite neki privatni turnir,za vas i vase drugare,nemojte onda to da kacite na rur,jer apsolutno to nikog ne zanima...Ako vec kacis ovde,onda pozoves sto jace ekipe da bi ti turnir bio KVALITETAN. U slucaju da neko otkaze,ubacujes druge koji se prijave...

btw,vidim i da ste se ugradili za 10k...do jaja...

P.S. na DH-u je bilo 8 ekipa,ali zato je turnir bio DO JAJA jak i dobar.

brate ako tebi smeta nesto sto smo mi postavili ovo na rur ti nemoj ni da gledas..napravili smo turnir za one koje vidimo kao drugove i ljude sa kojima moze da se prica,a ne sa budalom koja si ti pa ne vredi pricati neke stvari...ako ti smeta nemoj ni da gledas i da glumis nekog baju kad si niko i nista... nas problem sto smo zvali ovakve ekipe i kraj price...

Link to comment
Share on other sites

Koji ste vi h8eri ja ne mogu da verujem , ovaj Sale pogotovo... Sale nemoj da quotujesh jer nemam nameru da se raspravljam sa tobom samo ti lepo kazem kako stwari stoje. Da si pozvan na turnir ne bi h8ovao... Jbg likovi su zvali koga su hteli i shta je tu je. Uostalom njihova je stwar koga ce zvati.

Josh jednom GL sa turom , javicemo dal dolazimo ali 90% je da dolazimo :)

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

ljudi nas problem koga smo zvali...jos jova sto organizuje tako je hteo i sta sad?hocete vi nesto da promenite?i da NISMO NAPRAVILI TURNIR DA BI MI ORGANIZATORI UZELI PARE NEGO DA BI SE DRUZILI...u ostalom mislite sta hocete meni je bitno kao i svima u topoli da prodje sve ok sa turom i mi cemo da uzivamo........ GL

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...