Jump to content

Serie A


Litt

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel ima u ovom Interu ijedan italijan? kapiram da se radi o timu koji se zove Internacionale, ali nekada je snaga italijanskog fudbala bila u tome sto su vodece zvezde najjachih timova, za razliku od Engleza (ako gledamo do 2000te, nakon toga su u liverpulu Gerrard, Runi, Skols i Bekam u ManUTD i Teri/Kol/Lampard u Chelziju) i Spanaca, domaci igrachi

Mario Baloteli :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

glupo bi bilo zaboraviti materacija kralja cele italije :)

sad sam malo provrteo one prve strane topika..stvarno nikom nije ni palo na pamet da uopste i spomene sampdoriju kao konkurenta za 4to mesto..ajde palermo i napoli su bili nekako ocekivani da se bore u tom krugu ekipa ali svakako niko nije pretpostavljao da ce reto cigler, andjelo palombo i kasano moci da igraju LS :)..

i naravno juventus je iznenadio kolicinom svoje bede..7. mesto..i to spletom nesretnih okolnosti ipak idu u kup uefa jer su inter i roma igrali finale kupa..provukli su se gore nego liverpul..

Link to comment
Share on other sites

ja bih se smorio ako ode u real jer imam neki respekt prema njemu,i gledam ga ko cara,a ako ode u real onda ce biti samo jebeni govnar.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

covek je najveci car sta god uradio..

mislim, osoba koja izjavi pred finale LS `Nama ce Mota nedostajati vise nego njima Riberi` zasluzuje megalomansko postovanje svakoga ko prati fudbal..jebeni kreten:)

i slazem se da je real najveci izazov za svakog, pa takav pritisak ne postoji ni u jednom drugom klubu na svetu..pritom pelegrini uopste nije uradio los posao. prva sezona, milion novih igraca, novi sistem, barsa nikad jaca, i opet im je dahtao za vratom do kraja. jebenih 96 bodova je izuzetno puno..+ su najefikasnija ekipa u ligi. kapiram da mu kristijano nije bio odsutan onih 7-8 kola kad se povredio, real bi bio prvak. pritom je zajebano jer covek ocigledno nije imao takav autoritet kod uprave jer je molio da mu ostave snajdera a ovi su navalili da ga prodaju po svaku cenu. i da usrece inter :)

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, real posluje kao zvezda,1 poraz=otkaz...Otpustili su Huande Ramosa, sta god ljudi pricali, covek je jebao kevu sa onim "polutimom" koji je 2x slabiji nego ovaj sad. A bice zanimljivo videti da li je bas Murinjo taj koji ce im doneti LS i Primeru, ali kontam da on nece doci cisto tako, vec ce traziti 2 sezone za gradnju tima, neke svoje igrace itd

~~

Link to comment
Share on other sites

Real je marketinski tim.

Kapelo osvojio ligu i bio otpusten posle prve sezone.

Suster isto.

Ramos dobio sve utakmice a izgubio samo protiv najboljeg tima u istoriji sveta - i on otpusten.

Pelegrini, sa 6 odlicnih napadaca i nikakvom odbranom sakupio 96 bodova- i on ce biti otpusten.

Sledeci scenario je:

Murinjo dolazi (i jos 5,6 nepotrebnih kvalitetnih igraca - buducih propalih talenata) i prve godine (2010/2011) ne osvaja ni ligu, a ni ligu sampiona.

Ali oni ga ipak trpe jer je to Murinjo.

Sledece godine 2011/2012 Perez kupuje sve sto se kupiti moze da bi oslabio konkurente mu za titule i Real uzima i Ligu sampiona i primeru.

Smak sveta.

SCOUSE PROUD

Link to comment
Share on other sites

i to da bi postavili KARLOSA KEJROSHA :))))))))))))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Naprotiv, pre bih rekao da je u tom poslednjem napadu usralo Momu Sisoka sa onom loptom koju mu je poslao, a'la Rui Costa stilom [:0], jednom u milion situacija, pogotovo imajuci u vidu njegovu reputaciju i znanje s loptom... :D Bice steta ako napusti Juve ove zime... :|

Krasa jeste imao srece zbog deflekcije od strane Muslere, ali treba imati celicna muda i biti onako agresivan na izmaku 94. minuta

Link to comment
Share on other sites

zamalo da tako ownuje i Ganu kad je promašio čist gol, ili Švarcera kad je takođe zajebao. Nek se tera u pičku materinu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...