Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e moj LJAJICU :)))))))))))))

Manchester United have ended their interest in Adem Ljajic and decided not to take up the option to sign the Partizan Belgrade midfielder.

The 18-year-old Serbian had been lined up for a potential move to Old Trafford next year. However United feel they have a wealth of talent in midfield and that their initial interest in Ljajic will not be followed up.

A club spokesman told ManUtd.com: "We had an option to buy the player but, having closely monitored his development over past 12 months, and taken into the consideration the young players emerging through the ranks, we have chosen not to pursue the transfer."

Bring It

Link to comment
Share on other sites

To je srpska logika, iskurcio se sa transferom i bolelo ga uvo da igra 100% i propao transfer. Po meni tehnicki je dobar jer ipak ima 17 god, ali je fizicki slab kao kurac. Merida je ubica, mada me Ramsey vise odusevljava (jeste da je god,dve stariji), i zato big respect za Wengerove skaute

~~

Link to comment
Share on other sites

oktobra napunio 22. nebitno

ne bih rekao da su pokradeni, sami su krivi. mogli su jos u prvom poluvremenu da rese utakmicu. i oni promasaju drogbe, jeebote.. opet je glumio i bacao se na terenu, umesto da se vrati ulozi king konga.

anelka me je razocarao, kao da je mislima bio negde drugde.

bane je po meni odigrao ispod svog nivoa, ali u engleskoj ga nevidjeno hvale, tipa da je jedini ostavio dusu na terenu, i da jedini zasluzuje tu platu sto prima.

posle igraca tu je i anceloti, koji drka kurac sa postavama. cim je usao mikel, tj cim je essien otisao napred, chelzi je dobio krila. ali jebeno too late.

a sa ovim se svi morate sloziti.. peter cech, od onog udarca od strane hanta, je drugi golman. pocetnicke greske skoro na svakoj utakmici.

ne znam, valjda ce ovo biti kao onda sa wiganom, da se vrate i ponovo naprave neki ludi niz. nadam se..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ali da frenk promasi penal, to bas davno nisam video..

to mu je drugi promasaj u dresu chelzija.

a sad the funny part... frenk uvek, al uvek, sutira u donji levi ugao. to je uradio i juce. uvek kad gledam sa ortacima kazem "gledaj sad, sutira dole levo".

bilo je vreme da ga provale :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Nisu pokradeni, to uopste nije bio enac. Gde drugde da stavi ruke ako ne tako? U gatje? Da ih odsece?

Krivo mi je sto ih celzi nije dobio, man.city nema dusu!

ali brate direktno je uticalo na igru,ruka je pa je ruka jbg,ne mozes ih odseci,da ga nije lopta udarila u ruku,ne bi dosla tamo gde je dosla.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote bas sam pazljivo danas posmatrao Rodvela posto su pomenuli da neko oce za njega da da 20 miliona..mislim da bi se taj neko zajebo..bar na osnovu onoga sto sam danas video..zna decko, ali ne deluje mi da ce biti vrhunski igrac nikako..

i koja je to mega muka naterala mojesa da hibert igra stopera..bolje felainija sa prikolicom na ledjima da je stavio..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...