Jump to content

Autofishing?


real-X

Recommended Posts

Mozda nije neki addon koji stiluje sifru :) Ali Blizz ce da vidi .exe i dobices ban, sad vidi koje ti se od odve stvari vise svidjaju.

Iskreno nijedan addon ne bi instalirao koji ima izvrsni fajl.

Mozda nije neki addon koji stiluje sifru :) Ali Blizz ce da vidi .exe i dobices ban, sad vidi koje ti se od odve stvari vise svidjaju.

Iskreno nijedan addon ne bi instalirao koji ima izvrsni fajl.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

vidi sinko da ti kazem, glupo je da to radish ali moze... znachi nisam siguran koji je addon u pitanju, zna wudu ako dodje, i lepo cepash dok te neko ne prijavi, a da te nebi prijavio, kako fishing moze i u bari da se nabudzi na max, odesh u wailing caverns i kod zadnjeg bossa sednesh i pecash, gledash tv, sam si u instanci niko te ne vidi... i kad zavrshish imash gomilu deviate fisha shto je supercool... nemoj dok ti ne kazemo koji addon btw!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ja botovo kolko oces,piroxbot...ali dosta baguje zbog raznih sranja vezano za grafiku(refleksija vode i sl.)

Mene nisu banovali,ali se ne cimam vise s tim jer mnogo baguje, i extra je tesko da ga namestis da klikne na plovak kad treba....

Probaj,rizikuj..kako god,...ja niasm dobio ban to samo mogu tu kazem

Ajd pa pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pirox koristim vec 6 i vise meseci i nikad nisam imao problema ... ni sa GM ni sa samim programom ... prednost je sto radi samo sa pikselima monitora tako da nema frka oko banova ( osim ako te neko ne prijavi ) ;) do ovog zadnjeg patch-a je bila banja sa WG ... ostavim ga celu noc da peca, ali sad samo 2 ipo sata max moze ...

....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...