Jump to content

Problem sa devojkom


Recommended Posts

Nisam pročitao sve hejtere i spamere do kraja...

Opusteno.

Hvala vam

Napisala mi je porku da zeli da ostane u dobrim odnosima samnom ...ne zna sta radi ...

Definitivno želi da budete poznanici. To gore što je rekla u prevodu znači to! Ono što tebi najviše treba sad je bleja sa drugarima i muvanje drugih devojaka. Ni po koju cenu nemoj trčati za njom!Budi kul i dalje sa njom. Možda ti se vrati ili da budete opet zajedno (veoma mala šansa) ili da budete u nekoj drugarskoj (kres) šemi (opet mala ali ne toliko mala šansa). Upamti šta su ti rekli drugari sa Rur-a hejtovali ili ne. Sve su iste!!! Ima razlika, ali manjih. Drugim rečima imaju isti mentalni sklop. Pa je velika šansa da odreaguju po istom kalupu. Definitivno ti je greška što si je ošamario! [;)] Valjda ti neće zameriti. Ali zapamti da si joj bio prvi i uvek ćeš joj biti u sećanju! Provereno! [;)] Ostani normalan i živi život sa njom ili bez nje. NEMOJ TRČATI ZA NJOM KAO PAS!Budi kul a ni pošto slab prema njoj!!! Drugari i pivo su ti trenutno dobitna kombinacija! [:)]

Edited by REMA

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima na pomoci ...

Polomio ruku zbog nje trcao za njom bio toliko fin itd ...

Da bi saznao da se muvala sa njim 4 nedelje i da su se setali a da ja ne znam pre nego sto me ostavila qja ...

Nema sta vise da trazim sa njom upravu ste.Sve su iste ...

Hvala josh jednom

Edited by Wip3out

Link to comment
Share on other sites

nisu sve iste... onu sto se razlikuje ja cuvam na tamnom i suvom mestu :P

Ocu da znam ima li sanse da me nazove i da kaze da je pogresila posto mislim da ce shvatiti da je progresila jel sam joj pruzio sve sto sam imao da joj pruzim a i vise

jbg znam da sam zakasnio na pricu... citam redosledom sada... koliko ima godina? ako vec ne pise na ovih 10 strana...

Link to comment
Share on other sites

Meni vise nije ni zanimljivo da ovo citam

Prvo svi znamo da je verovatno neki alt ili neupuceni lik u rur tajne hejtovanja

Drugo totalno su retardirani i nezanimljivi svi trolovi koje bacimo ovde, prosto pucaju koliko su vickasti jedan do drugog, a u stvari uopste nisu smeshni

Cak su i mohi vs dei topici tri puta zanimljivi, ili jos bolje oni gde Tjira kuka kako ne jebe i sve ostalo

mohi vs dei su legendary... ovo je samo kraftovani epic :P

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da bih jaja chupao likovima koji biju zhene, makar to bio samo i shamar... koja si ti zhivotinja ako ne mozhesh da se iskontrolishesh da ne bijesh slabije stvorenje od sebe

daki to smatra kao samoodbranu :P

Ljudi, razumite coveka, i ne hejtujte ga.

Druze, imam jedan savet za tebe kako da je vratis :

U subotu predvece, pre nego sto se ona okupa za izlazak, uvuci joj se na gajbu (to moras sam da smisllis kako - da li kao majstor, da li kao monter Formaideale, smisli sam)

Pre nego sto napuni kadu vodom, isfapuj ga dobro po kadi da se spermici zadrze.

Onda dok se ona kupa, tvoji spermici ce naci put, makar nosila i najlon carape.

A onda ce morati da ti bude ZENA! da ne bi pukla bruka u varosi.

E sad ako se tusira, a ne kupa, malo je teze, ali smislicemo mi vec nesto! GL HF!!

a znaci tako sam ja sam sebe oplodio... DAMN! makar cu biti bolji roditelji od gejeva... ja sam 2 u 1 :P

Rekao ti je covek vec :)

Devojkama je nevidjeno do jaja kad imaju nekog muskarca sa strane koji je zatreskan u njih a koga odjebavaju. To im valjda boostuje ego, znaju da su trazene. Nemoj da dozvolis sebi da te iskoristi za svog ego

Da se razumemo, i muskarci rade iste stvari... samo to nije bitno za tvoj problem ovde :)

/r m8 L2P... last time BOK not BOM...

Pa ako je 10 sa proizvodnog, 2 sa procesne i po jedna sa termotehnike i poljoprivrednog smera, prilicno si se zajebao :P

nemoguce nema toliko riba... jedino ako ova sa termotehnike ne studira i proizvodni :P

ja ne mogu da verujem ...

cim se pojavi nekva ovakva tema napuni se postovima do jaja brzo, svi oce da kazu neki kurac.... lol

sta se iscudjavas kada si se medju prvima ukljucio u spam? :P

Hmmm, mozda bacim oko. Ali i dalje mi je smesno [roflmao]

Vidim da ga doticu, ali emocije nekad mozes potisnuti razumom. Ma sto posto mozes :-))))) Sta kazu psiholozi?!

psiholozi mi kazu da bacim revolver u reku, dok me jos razum drzi da ne ubijem nekog...

ona ima ribicu komp nema..

FFS sa ribom si na moru i dosao si na ideju da cekiras rur!

a vadiš je samo kad zed parkira grejs ispred radnje i kaže: bring out the gimp

who's zed?

zed 's dead baby... zed 's dead... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...