Jump to content

PvP Realm Restriction Removed


Silencer

Recommended Posts

jer igraju isto sranje 4 godine... kad se smoris kvitujes i gg... isto ovo plakanje je bilo za vanilom kad je izasao tbc... i sva ostala plakanja i plakanja i zauvek plakanja... ffs

Bravo,to i jeste poenta.

TBC jeste donekle sjebao WoW a sada je WoW vec urnisan do mere neprepoznavanja...

Mene licno WoW kao igra nije smorio i sigurno jos dugo ne bi da nije Blizzardovih Koreja fazona za zgrtanje para kao da su do sada malo zaradili... Poenta je da osim MMO ne igram igre (osim amiga emulatora jednom u 2 meseca) a da boljeg MMo od WoW nazalost,zasada,nema...

Sta me nervira osim gluposti sa amblemima,mogucnosti da imas hord/ally char na istom serveru/death knightova....?

Koliko su sjebali crafting?Koliko je trebalo da se cimas u BS da bi dosao da mogucnosti da napravis neki item koji iskljucivo BoP i zahteva armor/weapon specijalizaciju? A sta je sad sa profesijama? Osim ench i inscription nijedna prof nam vise nece ni trebati...

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto vi wow shvatate ozbiljno

Stari wow (pretbc) i dalje nadmocno gleda na ostale mmo sto se tice konzistentnosti, lorea, humora, instanci kvestova i tako.

Igrajte ga umesto tetrisa, i uzivajte |:)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Koliko su sjebali crafting?Koliko je trebalo da se cimas u BS da bi dosao da mogucnosti da napravis neki item koji iskljucivo BoP i zahteva armor/weapon specijalizaciju? A sta je sad sa profesijama? Osim ench i inscription nijedna prof nam vise nece ni trebati...

WoW Crafting BS, npr je bio u fazonu kako je blizz napisao na njhovom offical sajtu. I ja kad sam krenuo da igram pre 4god, posto sam plate korisnik uzeo sam mining + BS, a na kraju sam promenio to na Ench + eng :) U tbc JC + enc kao i sada.

BS je bio tu zbog Sulfuras, Hand of Ragnaros :/ i zbog armora koji je davao Fire Resistance. u TBC zbog oruzija ? A sad u WotLK nemam pojma cemu sluzi :) Mislim profesije su meni totalno nebulozne u poslednje vreme. Sem Insc / JC / Ench koji sluze realno. Mining, Herb, alchemy je nesto drugo :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

i dalje imam isto mishljenje da ne moze nista da se uradi ni u jednoj igri ako se svata kao zajebanciju od 20min dnevno radi skretanja

paznje na kratko vreme sa nekih rl stvari

naravno. tako je sa svim stvarima ne samo igrama.

ali postavlja se pitanje kada to vredi raditi?

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Ma cela stvar tone odavno i gotovo. Chudim se samo da blizz nije organizovo nagradnu igru za najbezvezniji wow developement koji moze da se naplati. Sve gledam u kojem patch notu tje da se pojavi da prodaju gold za pare, legalno, Narodna banka Nortrenda, Azerota i Autlenda... "Ako kupite gold od nas netjete biti banovani kad vas uhvatimo!" i tome slichno :D

I da, igrao bih ponovo, samo da mi smrdljivi monopolisti (ili mozda njihovi zasad nevidljivi konkurenti) uvedu neki brodbend. :(

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je to sto emblems of conquest ispadaju u heroicima malo glupo ali ostalo me bas i ne dotice mnogo.

PVE -> PVP transfer - nista strasno, ljudi vise ne brinu da nece moci da se vrate na PVP server ako se prebace na PVE, samo je olaksalo gildovima regrutaciju. Igraci koji su levelovali na PVE pa presli na PVE server ce biti lak plen za one koji su levelovali na PVP od pocetka i to je to...

Promena pola/rase/frakcije - opet nista strasno, promena pola/rase je samo kozmeticka, racial bonusi nisu preterano jaki.

Promena frakcije je tu da bi omogucila ljudima da igraju sa svojim prijateljima a da izbegnu ponovno levelovanje lika, uopste ne utice na mene.

Mogucnost da se imaju likovi obe frakcije na pvp serveru je opet dobra stvar, na primer na svom ork worloku neko ti nindzuje nesto, izvredja te, ispisa ti se u mana potion... Ti se lepo ulogujes na svog gnome rogua i pocnes da ga gankujes i smaras - milina [:D]

A tu je i mogucnost dobre zarade prebacivanjem preko neutralne AH non combat petova od suprotne frakcije...

Emblems of conquest u heroicima - po meni greska, trebalo je da stave valor embleme u heroike a conquest u raidove.

Jeste da su olaksali igru ali opet ce oni hardcore igraci brzo uzeti dobru opremu dok ce oni casual moci samo da rade /drool emote [:D]

Sve dok ne pocnu da prodaju gold ili loot iz instanci za pare - meni je super. To sto je neko sada zensko ili gnom a to nije bio ranije uoste ne utice na mene.

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

Ma cela stvar tone odavno i gotovo. Chudim se samo da blizz nije organizovo nagradnu igru za najbezvezniji wow developement koji moze da se naplati. Sve gledam u kojem patch notu tje da se pojavi da prodaju gold za pare, legalno, Narodna banka Nortrenda, Azerota i Autlenda... "Ako kupite gold od nas netjete biti banovani kad vas uhvatimo!" i tome slichno :D

I da, igrao bih ponovo, samo da mi smrdljivi monopolisti (ili mozda njihovi zasad nevidljivi konkurenti) uvedu neki brodbend. :(

Uzmi telenor internet i vozi ;) Eo ja uzivam vec neko vreme,prdeo sam o tome na forumu svojevremeno al ko ce sad da trazi post ;P

Link to comment
Share on other sites

I, sta sad, treba jedan lep dan da svane da sa svoja 2 hajduka krenem da igram outdoor pvp. I tako lepo gankujem sve sto vidim, meni je bar zanimljivo da sat vremena maltretiram nekog. I onda da mi taj isti napravi alliance lika, da se loguje da mi opsuje sve ili da me zamoli da ga batalim :) Ma jednostavno meni ovo rusi PvP zabavu mnogo. Jedina dobra stvar sto cu svakog trenutka da znam gde se nalazi budala koja me nervira.

E sad Blizzard moze i da izgubi pare skidanjem restrikcija. Zasto ? Imam par likova sa frostmane servera, mozda ga znate Rawex (Paladin) koji ima dva accounta, i igra na jednom kao horde / drugi kao alliance. Uzeo je drugi acc samo da bi mogao na obe strane. Kapiram da lik ima da migrira svoj hordasa na drugi acc i da placa samo jedan. Ovakvih slucajeva nema bas malo.

Kako god evo sad sam napravio na frostmane i hordasa, pa mogu da pricam sa srbima na hordi i aliance ;P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

I, sta sad, treba jedan lep dan da svane da sa svoja 2 hajduka krenem da igram outdoor pvp. I tako lepo gankujem sve sto vidim, meni je bar zanimljivo da sat vremena maltretiram nekog. I onda da mi taj isti napravi alliance lika, da se loguje da mi opsuje sve ili da me zamoli da ga batalim :) Ma jednostavno meni ovo rusi PvP zabavu mnogo. Jedina dobra stvar sto cu svakog trenutka da znam gde se nalazi budala koja me nervira.

E sad Blizzard moze i da izgubi pare skidanjem restrikcija. Zasto ? Imam par likova sa frostmane servera, mozda ga znate Rawex (Paladin) koji ima dva accounta, i igra na jednom kao horde / drugi kao alliance. Uzeo je drugi acc samo da bi mogao na obe strane. Kapiram da lik ima da migrira svoj hordasa na drugi acc i da placa samo jedan. Ovakvih slucajeva nema bas malo.

ovo su dve jako dobre poente, pogotovo ova druga.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...