Jump to content

PvP Realm Restriction Removed


Silencer

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

As we've already discussed, we’re in the process of developing a new service for World of Warcraft that will allow players to change their faction from Alliance to Horde or Horde to Alliance. To prepare for this new service, we've removed the restriction that prevents players from creating both Horde and Alliance characters on a PvP realm. For more information on our Faction Change service, please visit the following link.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...79410&sid=1

Koje sranje.

Ali pogledajte retardirane komentare povodom ove najave:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...91048&sid=1

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Daleko je igra od crkanja, nemam pojma sto se nervirate oko ovoga...

Kako,brate,mislis da je daleko od crkavanja?Da li si ti uopste citao patch notes?

Anyway,Blizz je totalno sve prodao,postali su kao sve Kinesko-Korejske farm mmo u kojima placas RL cash da bi brze lvlup,imao bolji gear etc...

E da,i fora sa amblemima je vrh debilizma... Svaki idiot koji ne ide u skolu/na faks/posao nego sve vreme sveta provodi igrajuci wow ce,bez obzira koliko tupav i nesposoban bio,na kraju imati naj gear u igri jer mu je Blizz to omogucio svojom gluposcu da dobija emblem of triuph kroz HCe i one druge,slabije,kroz obicne instance... Br00ka...

Wow je na mom kompu od 2006. godine a kraj se nazire 8. sepmtembra 2009... Dobio sam juce beta key za FEarth,ako nekog zanima javicu kakvi su utisci... Ako se ne smorim da skidam 5giga :P A valjda necu.. ^^

Link to comment
Share on other sites

Bice ql da se ubaci achievement kolko si para potrosio na promenu imena / migraciju / izgleda i uplate played time ^^

Igra je i dalje ok iskreno, doduse igram samo Arenu i Battlegrounds. PvE mi vise nije ko sto je nekad da zasluzi moju paznju .

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

f4ats0:ja necu u skolu sigurno,zavrsio sam je pre 10ak i vise godina ;P

Ostali smorovi koji su poceli da igraju jebeni wow pre 6 meseci do godinu dana:ajde malo FO nubine nadrkane,poceli ste da igrate ovu igru od TBC-a ili kasnije i zato ne kontate zasto su ljudi koji je igraju OD POCETKA tako smoreni novim blizzovim sranjima...

Link to comment
Share on other sites

promena je naravno total crap.

toliko se prodaju da će uskoro biti opcija da za 50e pošalješ svoju sliku blizzardu i oni ti vrate fotomontažu na kojoj ti ga Michael Morhaime blajva...

Wow je na mom kompu od 2006. godine a kraj se nazire 8. sepmtembra 2009...

otkud ti taj datum? nesto najavljeno za tad ili...?

Oh ne, igra id 11 miliona ljudi umire!

ne bi me cudilo da blizz konta da kad izda novi MMO da ce svi bataliti njihov sadasnji MMO (tj. wow), i da ce tih 11 miliona da promeni igru, a ne i firmu (sto je njima sasvim OK, zadržali mušterije svakako), sto ipak jeste umiranje wow-a, a ne i blizza.

Bice ql da se ubaci achievement kolko si para potrosio na promenu imena / migraciju / izgleda i uplate played time

lol

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...