Jump to content

Opet Scameri ili nesto slicno


Prvakwowa

Recommended Posts

Opet se javljam da kazem da mi onaj UROS.,koji navodno zna sve vas admine i druzi se sa vama nije DAO PARE!!!! stalno ima neki razlog ! cekam ga vec 29 dana.... i vise.... uopste me ne interesuje dal ga znate....ja ocu mojih 100e za kojih sam mu dao shamana,,,,,,,! sada treba da da i kamatu jer ne postuje dogovor! da mi vraca shamana ne dolazi u obzir jer sam odbio bio par dobrih ponuda i nemam namredu da opet trazim!!!!

znam mu i mobilni napamet : 064/70=10=259

Dogadjaj-roman: Npaiso sam oglas na vasem sajtu da prodajem shamana i lik mi se javio ..... kaze da je u Jermeniji i da dolazi za par dana ,,,, dodje on kaze aje da se nadjemo uzivo ... al znate gde??! obicno se svi nalazimo u centru ili U NEKOJ IGRAONICI al on meni kaze kod neke bolnice u pickoj lepoj materini...ja kazem necu,aje da se nadjemo u centru.... on kaze ne moze keva mu je u bolnici ima rak..... kaze ide on sutra opet u Crnu goru i vraca se za 20dana,,, posalce mi on preko post neta pre nego sto ode....da mi on kod ....odem ja u postu al kurac ! KOD JE N E T A C A N !! !! ! ! ! ! ZOVEM GA JA KAZE ON STA ...NEMOGUCE....NESTO SERE...KAZE IZGUZVO SAM UPLATNICU KOLKO SI ME IZNERVIRO i bacio je...ne mogu da ti posaljem skeniranu! tolko sam bio iznerviran da je to strasno ...al stacu zovem ga ja kaze on kad dodje da se nadjemo,....dodje on i mi se nadjemo al lik nema pare * (radio je tamo za ono ko ima talenta) kaze mi nazovi ME U JUTRO U 7-8 ..... JA SAM GA ZVAO I U 7 I 8 OI U 9 I U 10 ...I SALO PORUKE AL NEMA GA!!!!!!! stos je U TOME STO SAM JA KOLKO SAM DOBAR SAZALIO SE JET MU KEVA IMA RAK I PREBACIO MU PODATKE ......REKO BICE TO SVE OK AL KURAC! NIKAD NE TREBA TO RADITI! IMAL LI MI POMOCI ADMINI!?(POSTO VAS ON SVE ZNA)

Edited by Prvakwowa1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...