Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Nazalost nece biti posto nema nikoga ko bi mogao da mu pomogne oko finansija...a i ovo je prvi da kazem album ustvari EP za njega...za nas par prijatelja ce uraditi cd-ove sa kaverom itd..jos je neafirmisan a i kod nas tesko ko moze da uspe u tom polju muzike...vise prolazi komercijala sta da se radi prave stvari malo ko zna da slusa :( ...vec me je nekoliko ljudi zamolilo da ako nista da im barem narezem cd koji cu ja dobiti od njega...

Link to comment
Share on other sites

@trn hahahaha :) pa deo ide ovako : pravim klasik al nema cekanja ko istina slusate sarenicu al ne smara ko zikina :)

@scazy pa naravno dosta pohvala je dobio a to mu je prva velika stvar koju je uradio EP tako da ono polako tek je krenuo jos ce da se vezba radi tokom vremena i sazri pa ce biti jos bolje :)

Mateo - "Ovih Dana" EP (album download) : "Ovih dana" EP Download a sutra ili prekosutra ce izaci svaka pesma i na you tube...a da napomenem nesto ukratko o njemu ce se naci u casopisu "My people" . . . pozdrav svima i hvala sirite dalje . . . pozdrav :)

Edited by OtA
Link to comment
Share on other sites

CVIJA ft. DJ SHONE - DISKOTEKA [OFFICIAL VIDEO 2010]

[:(]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

vidim,azurni ste... taman sam hteo da okacim novog cviju.

ne znam za vas,ali meni je ranije bio mnogo bolji kao reper,sad se bas srozao sa ovim komercijalama!!1

ne znam da li moze vise da se sroza od onog sto je bio na pocetku

Link to comment
Share on other sites

Nazalost krivo mi je sto je Shwarzenigga morao tako nesto da snimi s obzirom kakav je reper....beograd vietnam najjaci album u ne znam ni ja koliko zadnjih godina...al dobro bolje taj dens nego da izda rep sa komrcijalom poput njegovog kuma juica....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...