Jump to content

Iluzija


Recommended Posts

hvala na lepim komentarima

svidza mi se kako pro igraci i deca jos ne smeju da iskomentarisu rime xD

Evo ako smem ja, mada sam u CS-u nubina, a nisam ni klinac.

Rime su ti smeshne, znaci nivo jednog osnovca.

bro-pro, mesto-chesto, sere-dere, mama-salama.

Tema ok, treba pljuvati balavce sto glume mafiju, ali lose uradjeno, zato ti se niko nije javio, jer se niko nije ni prepoznao u textu.

Nesto slicno sam ti napisao na kgb forumu, ali su odmah posle toga obrisali topic [azdaja]

Naravno ovo pisem pod pretpostavkom da sebe smatras nekim MC-em.

Ako si MC stavio iz zajebancije, izvinjavam ti se.

Edited by aBySs
Link to comment
Share on other sites

Evo ako smem ja, mada sam u CS-u nubina, a nisam ni klinac.

Rime su ti smeshne, znaci nivo jednog osnovca.

bro-pro, mesto-chesto, sere-dere, mama-salama.

Tema ok, treba pljuvati balavce sto glume mafiju, ali lose uradjeno, zato ti se niko nije javio, jer se niko nije ni prepoznao u textu.

Nesto slicno sam ti napisao na kgb forumu, ali su odmah posle toga obrisali topic [azdaja]

Naravno ovo pisem pod pretpostavkom da sebe smatras nekim MC-em.

Ako si MC stavio iz zajebancije, izvinjavam ti se.

poz brate hvala sto si se potrudio da napises komentar ali necu ga uzeti u obzir iz prostog razloga zato sto je lik kao marcelo rekao da je pesma dojajna i da su rime vrhunske tako da ono izadji sam iz fan grupe

mozes da kazes : brate ne svidja mi se kako si napisao, lose zvucis, imas govorne mane ne prija to mom uhu ali da kazes to ne valja nemas pravo jer ima ljudi, velikog broja ljudi kojem se dopada

tako da sledeci put kad budes komentarisao nesto pokazi svoj ukus a ne nestrucno :citaj: laicko misljenje o necemu sa cim nemas ni blagu vezu da ne bi ispao arogantan :citaj: glup kao sad, moj savet

poz hvala

p.s da MC stoji iz sprdnje i sigurno ne pravim pesme o igrici da bih postao popularan armiji geek-ova i zaludjenika vec da bih nasmejao ortake i druge ljude koji se zanimaju ovom igricom. inace ni na jednu pesmu ne utrosim vise od sat vremena kreativnog rada jer su sve to lagane stvari koje bi bile pogubne za moj mozak ako bih se u njih udubio vise. ja pravim i ozbiljne stvari za koje nikada neces cuti da ih je radio MC Hugo, vec osoba pod drugim pseudonimom.

eto utrosio sam na tebe 2 minuta zivota

moci ces da pricas deci, a sigurno si ih dosad napravio jer imas 27 leta, kako si mc hugu rekao da nema pojma a on ti je posle dokazao u par reci da je situacija obrnuta

poz hvala : )

Edited by MC Hugo

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

JA SAM OBOZAVALAC MC HUGA ! Hugo oplodi meeeeeeee !!! Ja ne znam sto ima toliko ljudi koji ovo shvataju toliko ozbiljno, napadaju i misle da je ovo glupo... Ne mislim uopste na tebe aBySs, nemoj se naci uvredjenim, vec na mnoge pre tebe i mnoge koji ce sigurno doci... Ne upirem prstom ni u koga, ali ono :S Krenulo je od 1. pesme koja je bila totalna sprdnja, stvarno je bila gotivna, i onda su ga mnogi drugari, medju njima i ja, naterali da napise jos neku, i vremenom su bile sve bolje i bolje itd... Zar niste i vi sami bar ponekad u zivotu pokusali nesto slicno ?Tipa - pisanje tekstova, slikanje, pisanje prica ? E pa Hugo je probao, ljudima se dopalo, i sto onda ne bi pravio jos pesama... Neka pricaju ljudi sta hoce, jednom smeta Hugovo R, drugom ritam, trecem reci, peti misli da je glupo... Meni je mnogo bolje da slusam Huga kako peva neku sprdnja pesmu o counteru kojoj cu slatko i od srca da se nasmejem, nego da uzmem i slusam domaci rep (nemam nista protiv repa, ali navodim kao primer) o jadnosti nase zemlje i ljudi, odlasku preko, ratu, umiranju i gladi... Jednostavno, u jednom muzickom dobu : Gacica, Do jaja, Probaj moju Picu, Napravi mi sina kod kazina ili kako vec i ostalih glupardija, pesme MC Huga uopste ne deluju toliko dosadne i kretenske, cak suprotno... Bar imaju ok pricu, uvek nasmeju, a ne I like the way u smoking talking i ostali slepacki tekstovi Jelene Karleuse, koja PEVA LOSIJE OD HUGA, tekstovi su JADNIJI NEGO HUGOVI, a opet je kod nas ZVEZDA ... Tako da svi uzivajte u Hugovim genijalnim pesmama dok mozete... HUGO > JK :D

P.S. Ja sam se pronasao u pesmi :$

Link to comment
Share on other sites

poz brate hvala sto si se potrudio da napises komentar ali necu ga uzeti u obzir iz prostog razloga zato sto je lik kao marcelo rekao da je pesma dojajna i da su rime vrhunske tako da ono izadji sam iz fan grupe

Haha, kako si sujetan. Ostavio pesmu da bi ti likovi pricali kako si car, sve sto je drugacije "ne uzimas u obzir"

Ok, ako je CHMARchello rekao da je do jaja, onda je do jaja.

Kako beshe, spremila mi rucak mama, seo sam za komp, dize se salama- vrhunski odradjeno, nego ja sam idiot pa ne uvidjam tvoju velichinu.

Tako se ne pisu textovi, dan-san noc-moc je prica za decu, uporedi to sa ovim anonimusem:

"Krugove repera kojima se ti udvaras, ja udaram.

Klubove fensera u koje ti upadas, zakljucavam.

Tumaram podzemljem koje zaudara,

moj rep je vulgaran, brutalan ..."

Eto ostavio sam ti nesto domace, da ne bude da ostavim amere, pa posle kao da kenjas.

...

Ako on sebe smatra klovnom koji je tu da zabavlja mase, onda si u pravu, ali iz ovog sujetnog odgovara zakljucujem da on sebe smatra umetnikom [klempa].

I sad dodju ovde likovi kojima se svidelo kula i cheat, ili sta vec, i pishu car si, i eto on utripuje da je stvarno car.

Znaci ne kazem, mogao bi da pravi karijeru, ali ova pesma je neki pokusaj repa, smatrao sam da treba da mu kazem da to veze nema s repom, nije gore od onoga sto rade Sha ILa ili kako se vec zovu ti degenerici, ali to nije rep.

Druga stvar, komentarisao sam samo text, to uvek prvo primetim kod svake pesme.

I treca stvar, ja uopste ne slusham rep, u pravu si za muziku, scena je jadna itd.

Nisam bio u fazonu da hejtujem, samo sam rekao svoje (dobronamerno) misljenje, a to je da ne znas da pishesh textove. Nisam ulazio u analizu tvoje licnosti, ali ti seres tu o deci, o godinama, kakve veze ima i da imam 13 godina? Opet bih imao prava da ti kazem. Ako tvoj ego ne moze da podnese kritike, vec samo pohvale, onda nemoj ni da otvaras ovakve topice (da, ovaj nisi otvorio, ali inace otvaras).

I molim te nemoj da potezes te balkanske priche "ja sam intelektualno superioran ali me mrzi da se cimam".

I da ponovim, komentarishem iskljucivo text ove pesme, da l' si debil ili cool u privatnom zivotu, apsolutno me ne zanima, niti je to tema.

Link to comment
Share on other sites

Ok, kapiram da ti je nekad neko rekao da si debil zbog pesme, ja sam samo komentarisao text, a ne znam zbog cega je to hejt. Nisam ti rekao ni da si glup, ni da si retardiran, ni nista, samo sam rekao da je text smeshan.

Ne razumem stav "Ja sam bog, meni je marchello rekao, vi ste maloumnici, treba da svrshite od srece jer sam utroshio 2 minuta svog dragocenog vremena na vas". Ako se drkas ok, ako si ozbiljan onda se ne vredi raspravljati.

Sujeta je bolest.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...