Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

Evo i moj zadnji post :

pod 1 nije imp nego tego brate

pod 2 brate svi smo podesili confing kako nama odgovara ... da ne kucam sve ofc sa rejtovima 101 101 25000 i fps max 101 ali oni su dosli posle i menjali ... sto se tice fps-a probali su da stave 61 zbog monitor eeeej .. pa ono brate .. no hejt vise ... jebe mi se za cs ... eto izvinjavam se ali puko sam ... kao sto imam razloga ali ono posto nmg da vam objasnim kako i sta eto mi smo KRIVI sto se IZVLACIMO na masine ... radile su vrh . ko razume , razumece , a ko ne jbe mi se .

pozz

Tego

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mimi jesi ti ameba, pa ne znas sta si rekao? jesam ameba sam, ali nisam se konsultovao sa ostalim iz organizacije... momci iz protivnicke ekipe ne daju da igra za vas neko ko je igrao za drugu ekipu i ispao. ok resili smo to oci u oci a ne preko foruma da ga pljujem itd a nisam u pravu.

razumem sk boban bog igre. ali nismo u pravu i nismo kenjali kad su nam lepo pojasnili...

masine su bile extra turnir je u pocetku kasnio ali smo svi zajedno sredili to brzim mecevima, masine su radile perfektno, bile one na pocetku, u sredini ili na kraju igraonice. marva nije znala da treba da kuca fps, rejtove itd... i onda smo poceli da se logujemo na svoje stimove da ne bi zaboravili to (jbg logujem se na svoj steam i odma podesavam sve, ne uzdam se u nekog "pro-a" koji je sedeo za masinom pre mene).

djoxic je igrao za nas od pocetka turnira, niko se nije bunio a posle kad su se bunili rekli smo da je on nas igrac od pocetka a za kgk igra pored nas :) hihihi jbg rupa u zakonu :D

mislim da je bezveze da se bune ljudi koji ne namestaju nista, pokupili svu pamet sveta na 2-3 turnira sto su bili u zivotu, ili sto su jednom prosli grupe i ranili neku bolju ekipu 6-7 puta ne mechu... hmmm ne znam ni ko je improviser ni ko je tego/tedo ili kako vec ali mislim da nije u pravu sto sada dize prasinu oko toga... kakve su masine tebi takve su i meni, peri, lazi, miki i ziki... zar ne ?

kobrica nije trebao da samara macu samo zato sto je stariji a i napusanje preko foruma je kao sto je improvisor rekao "samo jebeni forum" hahahaha koja fora... jebem vam svima keve preko neta a na lanu ne smem rec da vam kazem :D hihihiih

bravo fobija, da nisam govno pkidali bi nas... bravo bb jbg madjari jebu najbolje na svetu a madjarice dolaze u ns kod nas na karu :D hahahhaha ali dobro si nam bogdane seo na shuriken :D hahahahha vrh... bravo du i ekipa... :)

pozdrav iz teretane e-gim :D hahahahahha

(ne znam zasto sam pisao ovo ali mislim da ne skodi, a sta ne skodi .... :D )))) HAHAHAHHA

by BOG IGRE :D

da da da dodam :) BILDERI DOBIJAJU NA MISICE ~~~~~~~~~ (mishice moze i na misssice )

dosta je bilo

Link to comment
Share on other sites

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

LOOOL !!! omg o cemu vi razmisljate ... ej mozak :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...