Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

LOLOLOL

Mozga bez ...

Potrudi se da ne smaras topic jer ispadas smesan ... mislim postovi su ti smesni...a da, i vidi tuzi ga za 20 predmeta ... olol

Link to comment
Share on other sites

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

Nemoj da ti retardiran dodje tamo u Kraljevo i nemoj da mi se kurcis mnogoo..dosao si kao sa pickom na turnir pa si neki mangup...da nije ona htela mozda da igra umesto tebe?Jer si ti BLAGO GLUP?!Ili ja gresim?????Ti si mangup tamo duvas satro kao si se naduvao a ovde mi se kurcis....Meni je bilo prvi put da vidim kako je to uopste..ti ako ga organizujes pitacu te kako je i sta si sve uradio....A I TEBE NIKO NIJE TERAO DA DODJE NA TURNIR?!I jedina primedba ide od vas?Confy je rekao svoje da ne znamo o serverima bio je u pravu tj.imali smo ljude za to prvi dan momci su bili zazueti drugi dan..inace niko se nije zalio sem VAS?a posle je jos nji 100 igralo na tim racunarima i radio je super i finale se igralo na tim racunarima i radlo je super.Sledeci put kad budes isao na turnir poneses od kuce svoj ceo komp pa neces da imas problema i imaces onda NAS u rezervi ili vec gde budes isao.Tako da please bez prozivanja i mangupiranja....idi kod devojke da se smiris malo i idi malo da se oladis sa onom biljkom u kuci ili gde je vec imas...SMARACU !!!

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

Edited by Mimikg
Link to comment
Share on other sites

To je kad blago retardiran decko organizuje turnir ...

A sto se tice demo-a hltv je podignut sa vaseg kompa ... treba vam hmmm najvise 10 h da upload sve demo-e sa servera ... zato mani se tih prica nije ti ovo hltv.org

btw ako se nadje neko pametan da te tuzi ima 20 predmeta ojebao bi te ....

Post by Tego

pozz

I mnogo si ti IMPROVISER jak na recima takve bas volim,oni koji su imali probleme rekli su sta ne valja a nise se posle tunira bunili i srali..imali su sasvim dobar smestaj i niko na to nije imao prozivke...A JEDINI ti si nasao da se pravis pametan pa da kenjas ovde i sviras uz klavir..

INACE ONI KOJI TRAZE DEMO-e bice izbaceni veceras ili sutra...NAJAVICU sat vremena UNAPRED HVALA SVIA sto su dosli i nadam se da je bilo ok.POZZZ do narednog KGT-a A EKIPA GOD-MAKERS molim vas da ne dolazi posto ce lose da im RADI!!

Link to comment
Share on other sites

Nije Improviser ukucao taj post nego tego za pismene pise POST BY TEGO

hh jak na recima oke ...

btw GM se raspao

pozz & post by tego

btw zalili smo se u toku turnira na masine vi ste nam smanjivali fps zbog moniora i kucali hud_fastswitch 0 i te gluposti ma daaaj oke ako je do nas bilo sry na svim ovim recima

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

kad ste toliki mafijasi sto mu niste odmah to rekli, nego smarate narod po forumu -.-

ili ne?! xD

E o tome pricam nasli su odmah cim su dosli kuci DA PRAVE PROBLEME I DA KENJAJU a ovamo cute ko PICKE i prave se JAKI igraci dosli da osvoje cak bili su blizu...To je jaka ekipa..NIKO BRE REC NIJE REKAO cak smo i jedva ljude isterali bilo je prepuno gusenje od cigara i digla se prasina .....Nikom nije smetalo radili smo koliko smo mogli i sve je na kraju ispalo ok,NISAM REC REKAO a UKRALI SU mi misa nikom ne zameram dosli i LOPOVI na turnir pa ne kukam ali jbg.A ti si pameta nasao da kenjas ovde i da se pravis vazan.SMARAC BROJ 2 !

Link to comment
Share on other sites

Nije Improviser ukucao taj post nego tego za pismene pise POST BY TEGO

hh jak na recima oke ...

btw GM se raspao

pozz & post by tego

Jos jednom DOKAZUJE DA SI GLUP?CITAJ STA PISEM?Ti si imao DEVOJKU a ne IMPROVISER!!CITAJ KAKO JE NAPISANO..ne znas ni da citas ? ili oces da ti SPELUJEM?Idi prvo kod PROFESORKE u skolicu da ti napise AZBUKU pa onda ti polako sednes kuci i naucis je da bi znao da je koristis i da citas kad tebi neko nesto napise....

Link to comment
Share on other sites

Mimi, turnis je bio sasvim OK, u pocetku je kasnilo ali je kasnije sve ispalo kako treba. GJ za organizaciju, masine su radile perfektno, bar meni.

Nadam se da ce biti KGT vol.2 ;)

pozzic

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

E ako si mu rekao !!!!! Ako Mimi !!!! Dosadan je

Smarac.....sMk,Mith,URBAN,vF,BB,4lgory STO MI SE ONI NISU ZALILI?!Glorija kad je igrala prvi mec-momci su pitali da li mozemo da zamenimo masine?Rekli su da moze?a vi ste sedeli ko popisani i rekli ste da lose radi?!Pa imate usta da pitate ili samo znate da kazete OVO SRANJE RADI PROKLETO?LOL EKIPA KOJA JE NAJVISE ISPOSTAVALA SVE I KOJA SE NIJE BUNILA NI NA JEDAN DEO TURNIRA je sMk Momci rec nisu rekli i nista im nije smetalo....tako da nauci da se ponasas pa dodji na turnir/./....

Mimi, turnis je bio sasvim OK, u pocetku je kasnilo ali je kasnije sve ispalo kako treba. GJ za organizaciju, masine su radile perfektno, bar meni.

Nadam se da ce biti KGT vol.2 ;)

pozzic

Hvala shk1ce ....jeste kasnio to jeste ali se na kraju ispostavilo da su se grupe na vreme zavrsilie islo je sve brze i brze pa onda ponovo su malo kasnije eliminacije i 1/4 zbog svadje izmedju e-gim-a i nordica ali dobro zna se da mora da kasni :)

Link to comment
Share on other sites

omg gledaj debila ... PA 2 SATA VAS JEBENO ZOVEMO DA NESTO URADITE POVODOM JEBENIH MASINA A VI NAM SMANJUJETE JEBENI FPS I KUCATE NAM REJTOVE I GLUPOSTI NEKE :@ dobro nije na kraju ispalo da koci zato sto mi je puska u levoj ruci -_-

Ne zelim da raspravljam oko ichega vise ... dovoljno je cak i suvise ...

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

Mimi, turnis je bio sasvim OK, u pocetku je kasnilo ali je kasnije sve ispalo kako treba. GJ za organizaciju, masine su radile perfektno, bar meni.

Nadam se da ce biti KGT vol.2 ;)

pozzic

I jos nesto da napomen decko je dosao sa strane da bi igrao za ekipu IMPROVISION i nista mu nije smetalo a se bunis...Nemam nsita protiv vas ali ste VI DEBILI sto HEJTUJETE posle turnira sto je i uobicajno.....Bice Shok1cee KGT vol.2

i to vrlo uskoro :) Poz bratelo :) i svaka cast za mec vs 4glory...

omg gledaj debila ... PA 2 SATA VAS JEBENO ZOVEMO DA NESTO URADITE POVODOM JEBENIH MASINA A VI NAM SMANJUJETE JEBENI FPS I KUCATE NAM REJTOVE I GLUPOSTI NEKE :@ dobro nije na kraju ispalo da koci zato sto mi je puska u levoj ruci -_-

Ne zelim da raspravljam oko ichega vise ... dovoljno je cak i suvise ...

A da te pitam nesto?!!??!!RATE TREBA DA BUDE 25000 updaterate 101 i cmdrate 101 i fps 101 A TEBI JE BILO SVE DRUGARICE TO TI MORAS DA PODESIS AKO ZNAS?!!!BOTE!!!!!i necu bre da se raspavljam kad si TI IDIOT!!ajde mars i idi prvo naucis da igras i da pises pa se javi...DOVIDJENJA!!

Link to comment
Share on other sites

E ovako realno,sve je proteklo,u redu i sve lepo vo ono zezanje,masine vrh,fps kove,i sve to,ali samo da pitam kako mi nismo mogli da udjemo u CPANEL u MOUSE da namestimo svoj sens,a vidim glorijancima je skidano nesto bla bla.....samo me to interesuje ??????? Sve ostalo je full + za prvi tur koj org. mimi dobro je :))))

Edited by Maca!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...