Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Alo slusaj sine ti si obican BOT koji ne zna da PODESI rate i ostale funkcije..

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAH TACNO HAHAHAHHAHAHAHAHAHA gledam ljudi igraju na 72fps i rejtove 20/30 30k hahahahahhahaha

au nemacka dobila crnu goru na svetskom u vaterpolu joj sta jos moze da se desi :)

dosta je bilo

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAH TACNO HAHAHAHHAHAHAHAHAHA gledam ljudi igraju na 72fps i rejtove 20/30 30k hahahahahhahaha

au nemacka dobila crnu goru na svetskom u vaterpolu joj sta jos moze da se desi :)

A najgore od svega sto su SVI bili na istom STEAM-u,a u stvari STEAM ACC radi lose :S?I onda su presli na drugi i radilo je dobro..ali onda je i bio problem sa masinama jeste da su se malo pregrejale ali jbg.A inace ne zna nista da iskuca i kuka da mu lose radi.

Edited by Mimikg
Link to comment
Share on other sites

Alo slusaj sine ti si obican BOT koji ne zna da PODESI rate i ostale funkcije..JESTE LAGOVALO..ali to jeste bio problem...ali odakle ti 30000 ?Jer ja MORAM da platim igraonicu i moram da platim ljudima smestaj...ti kad budes napravio turnir i ako budes uspeo u tome bices na konju ja sam zadovoljan sa ovim sto sam uradio...i ok greske-greske..ali ako ces ti da pricas o necemu sto nemas veze idi igraj bolje mice kuci ili tablic,to je dosta prosta igrica.Sledeci put PONESES svoje kuciste pa ces moci da igras i neces moci da se zalis...

mogo si to u oci da mi kazes u KGu dok smo bili....

objasni KAKVE VEZE RATEOVI IMAJU sa pregrejavanjem procesora, i objasni GDE SI TI LAG VIDEO... samo se PROCESOR pregrejao....

dakle PROCESOR se pregrejao i zbog toga je kocilo onako.... 1-1.5 sat ste vi prebacivali _cl_autoweaponswitch na 1 i hud_fastswitch na 0 misleci da zbog toga koci u CSu? decko prvo nauci o kompovima nesto a onda probaj da ih sredis, pa onda probaj da org. tur.

mislis da si boga zajebo ako mi ovako kenjas na forumu, a 1 sat mi pričaš o nekim glupostima koje nemaju veze sa problemom. priču će da potvrde 20 ljudi koji su gledali pored i krstili se kako to moze da se desi... znaci ostao sam bez teksta kad sam procitao ovo. idi spavaj pls

A najgore od svega sto su SVI bili na istom STEAM-u,a u stvari STEAM ACC radi lose :S?I onda su presli na drugi i radilo je dobro..ali onda je i bio problem sa masinama jeste da su se malo pregrejale ali jbg.A inace ne zna nista da iskuca i kuka da mu lose radi.

tisss ni ovo nisam video... probacu da ti nacrtam.

poceli smo sa igrom i samo na mom kompu je onako karalo... racunao sam ajde stavicemo pauzu pa ce ORGANIZATORI pogledati i srediti komp kao što i treba.

vi ste dolazili sa najdebilnijim pricama i razlozima... znaci bilo je smesno. posle su se jos 2 kompa pregrejala a vi ste stavljali na default one zajebancije što sam pričao u prethodnom postu. kada si u CSu... procesor koristi odredjen deo rama i ostalih sranja jednostavno RADI u CSu kad si... tj više mu je potrebno dok je u CSu nego kada je ugasen... i zato kada ugasimo CS (tj KADA PROMENIMO ACC POŠTO STE REKLI DA JE DO JEBENOG ACCA NA STEAMU... pa aj reci da to nije najveca glupost. ono i dalje pokrece isti CS instaliran na kompu samo pod drugim accountom... nece da skine jebeni CS 2.0 na drugom accu pa da bolje sljaka kako ste vi mislili... ustvari KO ZNA sta ste vi mislili. i onda smo se SVI okacili na 2 acca i stavili offline status... aj da probamo... i 2 mina je sljakalo dok se jadan komp nije malo smirio zato sto je trebalo vremena da se komp ohladi...

a za ovog lika sto kenja za rateove... dal si ti bre lud covece ? svi smo postavili rateove 101 101 25000 zato sto jebeni procesor nema veze sa rateovima nego sa netom (tj lanom u ovim slucajevima i do toga nije sigurno)

a da da da... lik je najjaci kaze fps_max 61 i to stavi zato sto MONITOR NE MOZE VISE DA IZGURA... no comment jebote :D

tako da brate bolje pokrij usi i idi spavaj udarilo ti ovo sunce u glavu ne znaš ni šta pričaš...

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

svoje sam rekao samo neka lik malo razmisli i neka prizna svoju gresku a ne da jede govna ... samo kazi brate sry zajebo sam i to je to... nisam znao do čega ni šta da uradim :D lepo reče lik da nabijemo u frizider kompove to bi mozda i pomoglo... a ove gluposti sto su oni popravljali samo je odugovlacilo tur i ja se za to iskreno izvinjavam... a sad STFU i ne jedite govna mnogo kada niste ni videli :S trazim samo likovi koji su ovo videli da potvrde i to je to

POZ

EDIT: pa da su ugasili pola cuke umesto 2 sata sto su "popravljali" sve bi do JAJA radilo... al ae

Edited by ImProviser

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

evo ja ti potvrdjujem... erekcija sada ? :)

mani se isti djavo priznao ili ne ispali ste ispali smo uzela je glorija cemu dalje prica o tome :D

obavezno. nisam ja ocekivao da cemo nesh specijalno da uradimo ali sam samo očekivao da se svim ekipama izadje u susret konkretno... ipak su svi platili...

aj pali i precuti cekam odg od organizacije tebe nisam nish pitao

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

Pa da mi je rekao to u lice nabio bi mu monitor u glavu ... slepci jebeni ... ko sve organizuje turnir ... lik niti je ucestvovao na nekom turu niti ista ...

Sramota ... neam komentar koji da dodam josh nama pricash da smo botovi omg ...

Sledeci put cemo staviti fps 61 zbog monitor i bice vrh radice extra ...

VI STE BRE DEBILI ne zna se koji je vec od koga svi u ogranizaciji ...

Tako da nemoj da se kurcite .. blizu je kg od kv...

Pozz

Post by Tego

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan u nizu debila koji gotive da igraju kako njima ne odgovara, a ne kako postenje nalaze? Khm khm, idi sine u kuhinju i stavi glavu u mikser, PLS BE SO KIND :)

vredjas decka a ne znash ga on uopste ne igra kanter sedeo je tamo i gledao !!! o kom bre ti postenju pricas ? ako imas bar malo morala pogledaj se u ogledalo i zapitaj se sta si !!! ej bre pa na WCG-u si digao toliku frku samo zato sto smo mi hteli da igramo kako postenje nalaze !!! a sad ti to hoces i pljuvao si mene sto sam se bunio u ime svoje ekipe a bio sam 2000% upravu !!! ajde zapitaj se

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hahahahhha bind "hud_saytext 0" reshava pregrejavanje kompa, lag i ignorovanje hamze :D

dobro pregrejali su se... ugasili su ih... i onda su posle radili prerfektno 19 sati...

decko nemamo mi nista protim toga sto su se masine pregrejale normalno je pod onakvim uslovima i tu nema sta , samo nije lepo kada se ekipa zali da nesto nije u redu sa kompovima da iskuliraju i startuju mec , zato smo ustali i otisli , jer necu niko da pravi debila od mene , nemam nista protiv bilo koga sa turnira sve je bilo ok osim te stvari za koju su odgovorni organizatori .

samo da pitam nesto , sto nama nije ponudjena opcija da sacekamo da se masine ohlade pa da igramo ? da mi smo mala ekipa pa ko nas jebe ... nije to lepo jbg

i samo recite sami organizatori jesmo pitali da nam zamenite masine - niste hteli , pitali smo da se premestimo - hteli , pa kad smo mi otisli onda ste uradili sve sta treba da se to ne bi ponovilo ...

nemam ja nista protiv bilo koje ekipe , neka izgubimo 16:0 ali neka izgubimo pravedno

respect za sve ekipe !

organizcija 0 ! - smesni ste...

Link to comment
Share on other sites

Pa da mi je rekao to u lice nabio bi mu monitor u glavu ... slepci jebeni ... ko sve organizuje turnir ... lik niti je ucestvovao na nekom turu niti ista ...

Sramota ... neam komentar koji da dodam josh nama pricash da smo botovi omg ...

Sledeci put cemo staviti fps 61 zbog monitor i bice vrh radice extra ...

VI STE BRE DEBILI ne zna se koji je vec od koga svi u ogranizaciji ...

Tako da nemoj da se kurcite .. blizu je kg od kv...

Pozz

Post by Tego

IZVINI RAMBO, NISAM TE PREPOZN'O!!!

Link to comment
Share on other sites

A najgore od svega sto su SVI bili na istom STEAM-u,a u stvari STEAM ACC radi lose :S?I onda su presli na drugi i radilo je dobro..

mimi molim te :( nemoj vise da pises ovakve gluposti pomislice neko da si mongoloid

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ako meni decko napise da sam idiot, valjda mogu i ja njemu da je debil... Mislim da je idiot najgori slucaj niske inteligencije, tako sam ucio iz psihologije pre jedno 5 dina...

Nisam te ni pljuvao niti sam te ijednom uvredio na WCGu. Cak sam ti vratio Distrov dug. To je postenje. E da.. Si ti zavrsio pravni fakultet? Treba mi advokat, ceka me neka tuzba, mozemo lako da se dogovorimo oko cene, novac nije problem...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ako meni decko napise da sam idiot, valjda mogu i ja njemu da je debil... Mislim da je idiot najgori slucaj niske inteligencije, tako sam ucio iz psihologije pre jedno 5 dina...

Nisam te ni pljuvao niti sam te ijednom uvredio na WCGu. Cak sam ti vratio Distrov dug. To je postenje. E da.. Si ti zavrsio pravni fakultet? Treba mi advokat, ceka me neka tuzba, mozemo lako da se dogovorimo oko cene, novac nije problem...

ja sam ti za taj dug rekao svaka cast a to da me nisi pljuvao na WCG-u sto sam trazio ono sto je moje nije istina cak si i bogdanu rekao ovaj kobrica je smrad a on te pitao zasto on prica u ime cele ekipe a ne u svoje ime ti si rekao ma sta ispada tako jadan da se zali !!! ti si se i na WCG-u 2007 zalio sto je teshke igrao za ImproVision a dan pre toga je ispao sa hDx . jel tako bilo ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

WCG 2007 sam bio sudija... Cini mi se... A mozda smo nev i frks i ja imali neku ekipu koja je ispala po grupama... Radi se 2008 i zalio sam se. A onda sam mu rekao da ide u p.m. jer ne zelim da neko ko u sred meca ima zelju za sexualnim odnosima sa blizim clanovima moje porodice dolazi posle da mi pruza ruku. A Bogdan kada mi je prisao i krenuo da prica samo sam mu rekao 'Nemoj' i on je rekao OK. Nisi mi rekao, imas li advokatsku licencu? Potreban mi je pravni zastupnik.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...