Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GRUPA A

1.KOLO mith vs ftb (10-5)16-6

2.KOLO mith vs god-makers (13-2)16-4

3.KOLO ftb vs god-makers 16-0 DW

PROSLI: mith i ftb

GRUPA B

1.KOLO sMk vs clan+ (10-5)16-9

2.KOLO sMk cs NORDIC (11-4)15-15

3.clan + NORDIC (6-9)7-16

PROSLI:sMk i NORDIC

GRUPA C

1.KOLO PHOBIAteam vs Belle amie (15-0)16-4

2.KOLO UrbanExperiance vs PHOBIAteam (14-1)15-15

3.KOLO UrbanExperiance vs Belle amie (13-2)16-2

PROSLI: UrbanExperiance vs POHIBAteam

GRUPA D

1.KOLO e-gim vs rtp Nisu se pojavili 16-0 DW

2.KOLO BB vs e-gim(3-12)4-16

3.KOLO BB vs rtp - 16-0 DW

PROSLI: 1. e-gimn, 2. BB

GRUPA E

1.KOLO Go play(UNS) vs ID (10-5) - 11-16

2.KOLO ID vs kGk (3-12) - 4-16

3.KOLO kGk vs Go play(UNS) (8-7)16-11

PROSLI:kGk i ID

GRUPA F

1.KOLO Kragujevac vs eMinds ( 8-7 )9-16

BMK vs F5 - (5-10)10-15

2.KOLO:Kragujevac vs F5(8-7)9-16

evil minds vs BMK (4-11)4-16

3.KOLO:BMK vs Kragujevac (14-1)16-1

Evil minds vs F5 (8-7)16-10

PROSLI: BMK i F5

GRUPA G

1.KOLO:5bRo vs WLM(4-11)4-16

2.KOLO:WLM vs Premier(8-7)16-10

3.KOLO:Premier(IMRPOVISION) vs 5bRo (15-0) 16-0

PROSLI: WLM i Premier(IMRPOVISION)

GRUPA H

1.KOLO:CTK.gaming vs freakS(11-4)

2.KOLO:CTK.gaming vs 4glory N/A

3.KOLO: 4glory vs freakS N/A

AJMO UPDATE?

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

Daj bre Hugo, ne diraj coveka, ok je lik... Ali sljokica :D To samo tebi moze padne na pamet :P AJMO F5 ! Iz sveg srca za Shomija i kompaniju, zeleo sam bas doci i da igram i da se zezamo, ali nisu mogli ostali iz ekipe SOM, i tako se sve neslavno zavrsilo... Iako vidim da za sad ne prolazi sve kako treba na turu, da su ljudi nezadovoljni, kompovi pregrejani i ostalo, nadam se da ce se sve ok zavrsiti... Hugomane <3

Link to comment
Share on other sites

Single ELIMINACIJE pocinju u 22:00

A1-B2-Mith vs sMK-(6-9)11-16

A2-B1-ftb vs NORDIC(14-1)16-1

C1-D2-Urban exp vs BB(5-10)16-10

C2-D1-Phobia vs e-gim(9-6)16-14

E1-F2-KGK vs BMK

E2-F1-ID vs F5(9-6)

NIJE JOS ODIGRANO:

G1-H2- WLM vs CTK.gaming

G2-H1- 4glory vs Premier

U 1/4:1.sMk vs UrbanExperience N/A(14-2)16-4

2.NORDIC vs e-gim N/A(9-6)16-12

3.kGk vs CTK.gaming 8-7(16-10)

4.4glory vs F5 (15-0)

Sutra u 11:00h pocinje 1/2!!!Mozda i izbacimo na HLTV!!!poz laku noc..

Poceli su mecevi 1/4 finala.. do sad smo imali problema..ekipu se zalile pa eto ipak kasnimo tek sad....sve je ispalo kako treba....ali ok :)))kGk je i dalje FAVORIT :)

Edited by Mimikg
Link to comment
Share on other sites

Ochistite komp, i stavite ga u frizhider na pet minuta.

Mi smo to uradili u Subotici. Jedan komp je posle toga pocheo normalno da radi, drugi vishe nikada netje biti upaljen.

Ili hotje ako mu se zamene procesor, napajanje i recimo matichna ...

I ono, nadjite neko dete u igraonici, postavite za jedan komp i odatle neka updejtuje rezultate.

I josh neshto. Hugo, stvarno ne razumem zashto smatrash sebe iznad svih ostalih ?

Jel treba da vadimo topike sa tvojim retardiranim pesmama, pa da se podsetish koliko smo svi bili odushevljeni ?

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Ochistite komp, i stavite ga u frizhider na pet minuta.

Mi smo to uradili u Subotici. Jedan komp je posle toga pocheo normalno da radi, drugi vishe nikada netje biti upaljen.

Ili hotje ako mu se zamene procesor, napajanje i recimo matichna ...

I ono, nadjite neko dete u igraonici, postavite za jedan komp i odatle neka updejtuje rezultate.

I josh neshto. Hugo, stvarno ne razumem zashto smatrash sebe iznad svih ostalih ?

Jel treba da vadimo topike sa tvojim retardiranim pesmama, pa da se podsetish koliko smo svi bili odushevljeni ?

Sljokice sala mala sa tobom, ko me zna svestan je toga da ja internet konverzaciju ne uzimam za ozbiljno a samim tim ni ljude koji je pokrecu. Ako sam ti ukaLJao sLJiku o LJiku izvini, sprdao sam se.

Poz proto znamo li se? Na slici je Edvard Norton a nisam siguran da on sLJaka srpski tako fino na ruru po ceo dan. A sad opet prva recenica - znamo li se? Ocigledno ti mene znas ja tebe ne znam. Mogao bih da nastavim konverzaciju sa tobom ali posto si nebitan lik necu. JER JE6ENO TI MENE ZNAS A JA TEBE NE ZNAM. KAMAN

Baki <3 veciti branilac mladih i nejakih i ovoga puta stade na stranu njihovu i zastiti ih od svemocnog hejtera, kralja svih trolova, mene. <3

MIMI POZ BRATE AKO ME NISI SHVATIO ILI RAZUMEO HOCU MADAFAKING APDEJT O F5 PORKE TENGO LA GANA. SATARAJ EF PET ROKAJ SNIMAJ.

p.s zamolio bih nebitne likove, nicim izazvane, koji zele da se nadju u centru paznje pominjavsi moje ime u svojim iqosiromasenim postovima, i time bar za tren zasite svoj poveci preskilovano-glorijanski ego, i iskale bes na tastaturi jer su im zabranjeni izlasci do kraja skolsog raspusta i gnev sto ne idu na more ili im je uginula zlatna ribica - prijatelj iz akvarijuma, jedini prijatelj koji razume njihovu ogromnu tugu i unutarnji dusevni bol, da mi se ne obracaju ukoliko im se pre toga ja nisam obratio. poz hvala

Edited by MC Hugo

MC Hugo, oficijelni vebsajt na www.mchugo.tk

MC Hugo, Counter Strike pesme na mom youtube kanalu

Link to comment
Share on other sites

...

Ne. Ne znamo se. Pinki ...

Ali sam zapazio tvoje ponashanje kako ovde, tako i na nekim drugim forumima i na nekim serverima.

Ovde si ti jedini koji upada u centar pazhnje. I niko ne mora nishta da bude pitam ili da bude izazvan da bi bilo kome neshto odgovorio. Pojavish se samo u odredjenim trenucima i prosipash svoj plemenitost i prosvetjenost objashnjavajutji drugim ljudima razlog postojanja. Isto si smarao sa sataram i za wcg sa mithom, isto si se debilisao i sa pesmama.

I ako opet potegnesh temu kompleksa, razmisli dva puta.

p.s zamolio bih nebitne likove, nicim izazvane, koji zele da se nadju u centru paznje pominjavsi moje ime u svojim iqosiromasenim postovima, i time bar za tren zasite svoj poveci preskilovano-glorijanski ego, i iskale bes na tastaturi jer su im zabranjeni izlasci do kraja skolsog raspusta i gnev sto ne idu na more ili im je uginula zlatna ribica - prijatelj iz akvarijuma, jedini prijatelj koji razume njihovu ogromnu tugu i unutarnji dusevni bol, da mi se ne obracaju ukoliko im se pre toga ja nisam obratio. poz hvala

I rest my case.

Ti si jedini koji svojim debilnim caps lock postovama i izigravanjima dezhurnog idiota privlachi pazhnju i zheli da je privuche.

Ti si prvi nichim izazvan komentarisao druge likove. Ti, o uzivsheni intelektualcu, ne bi trebao nikome da govorish nishta na temu kvoeficijental intaligencije nakon smatranja sebe MC-em i smatranja svojih topika i postova interesantnim.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAAHA OBOZAVAAAAM TEEEEEE Hugooooooo :D :D :D HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH ! Ovoga puta stajem na Hugovu stranu, nemojte toliko ocrnjivati coveka, nije uradio nista uzasno, jednostavno voli da nesto prokomentarise i ponekad usput nekoga pecne, ali je inace jako dobar i pametan momak, i mislim da ne treba spamovati oko necega sto apsolutno nema veze sa KGT-om ... Svi smo tu da se druzimo, ne da se svadjamo... Nadam se da mislite isto :(

Edited by BaLu*
Link to comment
Share on other sites

evo, ja sam sad dosao kuci, nije generalno bilo lose, kako je turnir poceo ja sam mislio da ce kasniti 10 sati, ali na kraju je ispalo malte ne na vreme sve, nemam primedme na kompjutere nikakve nismo imali problema i organizacija je bila maksimalno korektna, pozz

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

POD1.JEDINA EKIPA KOJA SE ZALILA STE VI!!!!Stvarno me zanima EKIPA FTB je igrala PRVA i nije se nista zalila...ja ne mogu da pomognem tu nista....ja sam organizator turnira...igraonica je radila u FULL-u normalno je da ce racunar da pregreje...i dodje do pucanja kompa....

Pa ako im FPS pada, onda stvarno - to je u potpunosti VASA krivica!!!

Koje vi kante od kompova stavljate kada ne mogu da izguraju 100 fps, pa moja masina, koja radi danima/mesecima bez gasenja, a kupljena je pre 2 godine za malu sumu novca radi sa 100 fps i kada se pobaca 10 smoke-ova... -.-

Ochistite komp, i stavite ga u frizhider na pet minuta.

Mi smo to uradili u Subotici. Jedan komp je posle toga pocheo normalno da radi, drugi vishe nikada netje biti upaljen.

Ili hotje ako mu se zamene procesor, napajanje i recimo matichna ...

Ovo je smesno - pa stvarno sta je to - pilicarske igraonice - platite 20 eur dodatno za svaki komp i obezbedite adekvatno hladjenje, a u igraonu se ugradi klima i resen problem... Smesno... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Pa ako im FPS pada, onda stvarno - to je u potpunosti VASA krivica!!!

Koje vi kante od kompova stavljate kada ne mogu da izguraju 100 fps, pa moja masina, koja radi danima/mesecima bez gasenja, a kupljena je pre 2 godine za malu sumu novca radi sa 100 fps i kada se pobaca 10 smoke-ova... -.-

Ovo je smesno - pa stvarno sta je to - pilicarske igraonice - platite 20 eur dodatno za svaki komp i obezbedite adekvatno hladjenje, a u igraonu se ugradi klima i resen problem... Smesno... [:D]

Shto jes, jes :)

Link to comment
Share on other sites

evo, ja sam sad dosao kuci, nije generalno bilo lose, kako je turnir poceo ja sam mislio da ce kasniti 10 sati, ali na kraju je ispalo malte ne na vreme sve, nemam primedme na kompjutere nikakve nismo imali problema i organizacija je bila maksimalno korektna, pozz
Server je nashtelovan za pro gaming.
Link to comment
Share on other sites

EXTREMNI GYM 16 - 14 (6-9) PHOBIAAAAAAAA ghahahahaha

Bolje da si utishao neke igrache nego shto se smejesh...

Nisi znao 16ekipa u Srbiji koje ces pozvati,pomogao sam ti bez problema. Verovali vi ili ne , kobrica je skroz upravu....

GG EmN <3

GG 4gl Gavra majstor igra :P

GG sMk .... JEBI IVANEEE :DD

Toliko od nas , vidimo se uskoro ;)

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

Bolje da si utishao neke igrache nego shto se smejesh...

Nisi znao 16ekipa u Srbiji koje ces pozvati,pomogao sam ti bez problema. Verovali vi ili ne , kobrica je skroz upravu....

GG EmN <3

GG 4gl Gavra majstor igra :P

GG sMk .... JEBI IVANEEE :DD

Toliko od nas , vidimo se uskoro ;)

Pod1.Meni je nick bio ulogovan ceo dan tako da su svi pisali sta su hteli,ovo sam ja video tek sinoc kad sam dosao kuci tako da nemam nista sa tim,niti imam koga da prozivam...tako da ne lupaj.EKIPE koje su ispostovale sva PRAVILA su ,Mith,sMk,kGk,NORDIC,BMK,URbanExpirence,ImproVision,F5,WLM,CTK.To je po meni,mozda sam nekog zaustavio....E da,ekipa TOPOLOA ID gaming je bila dosta simpaticna :) Momci su pili od ranoj jutra kad su stigli :) Prosli grupe,ali onda ih je ipah ALkohol izneverio :).Danas tj.za 40 minuta pocinje 1/2.POZ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...