Jump to content

Moj frag movie


Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isti ovaj klinac

Subject: L3G1J4_K1LL3R pRiJaVa Za KlAn! Tue Jul 21, 2009 7:02 pm

Ime: Stevan Paunic

Nik*: L3G1J4_K1LL3R ili R457k0_UbIcA_MeKoG_SrCa a kad sam pocinjao bio j K1LL3Rb0y pA SaM pRoMeNio jeR iMa doStA KiLLera! Sad mi je nick stevan1x

Godiste: 96 [12 godina USKORO 13]

Cs staz*: Pre par godina dodje moj ujak iz Australije i kaze mom tati da li moze da se uLoGuJe da proveri imejl , a moj tata ga nista ne razume!!Kada su bili na rucku gde smo JeeLi supu persun 3 krompira svako [tata je rudar a mama domacica] krenuo je da stedi za kompjuter i InT3RnEt. Pre godinu dana sam dobio kompijuter a pre 2 nedelje internet.Inace u igraonicu sam igrao stalno sa drugarima ne znaju oni nista!!!Zezam ih ko tom djerija!omiljena mapa mi je de_aztec ustekas se iza kutije na mostu i samo ih rokas i cepas sa ledja hahahahahahahahahahaha!!!!Inace mogu da igram do 20 avgusta jer sam imao keca iz matematike , uglovi neki nista mi nije jasno , pa m oborila glupaca!!!ludaca!!!! Imam 2 starija brata i 1 mladjeg ovaj jdan igra bolje od mene al drugog cepam !!

Ex klanovi*:

ARKANOVI TIGROV1 , SuboticA Ub1cA imam ih jos al ovi su najaci!

Demo & ss:

- svee je sa MECEVA iz igraonice!!!Gazda snimao za televiziju pa mi dao

Msn*: stevan_killer_subotica_96_11@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Kada su bili na rucku gde smo JeeLi supu persun 3 krompira svako [tata je rudar a mama domacica] krenuo je da stedi za kompjuter i InT3RnEt. Pre godinu dana sam dobio kompijuter a pre 2 nedelje internet.Inace u igraonicu sam igrao stalno sa drugarima ne znaju oni nista!!!Zezam ih ko tom djerija!omiljena mapa mi je de_aztec ustekas se iza kutije na mostu i samo ih rokas i cepas sa ledja

Demo & ss:

- svee je sa MECEVA iz igraonice!!!Gazda snimao za televiziju pa mi dao

Ovo dominira , pao sam sa stolice od smeha ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...