Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

Kućica za sve Fantasy sportove!
Ali, pre svega za NBA. :)

 

Hall of fame:

RuR Fantasy NBA
Trenutno se igra 14. sezona
Dosadašnji šampioni:
3 x Lex
2 x Vlaja, Zuzi
1 x Dule_Smor, Boriša, Tonyk, Meninblack, Andy&Kory, Mixe

---

RuR VGM
Trenutno se igra 8. sezona
Dosadašnji šampioni:
3 x Vića
1 x Vlaja, Mendži, Lex, Ulpy

 

Napomena:
Od 2015. godine Yahoo! ne dozvoljava login preko Gmaila ili Fejsa, ali je moguće spojiti ih sa Yahoo! nalogom, uputstvo ovde:
https://help.yahoo.com/kb/fantasy-basketball/sign-flickr-fantasy-sports-facebook-google-sln24128.html

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

weeeeeeee najzad, jedav sam chekao da pochne nova sezona (sha tju kada sam podlozan bolestima zavisnosti:J)

ajde da pitam nesho ovde da ne otvaram novi topik: lottery protected pick je involviran u trejd (ide iz atl u pho). to bi trebalo da znachi da tje ga atl sachuvati ako bude u lutriji, a da ga pho dobija ako atl udje u po. ali po logici stvari to bash nije verovatno, jer zasho bi pho dao jj za diawa, trade exception i 2 lottery protected pika koje netje dobiti skoro budutji da po nije na vidiku za atl

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

.to manager

Pa izaberi jedan od ova dva, ionako je dovoljno jednom nedeljno samo da proverish tim. :)

.to Kale

Ne znam... Mrzi me i da proveravam sad shta ko tu tachno i kad dobija. Neka Bartuc to odradi.

.to Svi

Tek sad vidim da sam uspeo da progutam code potreban za joinovanje u ovaj non-yahoo fantasy, te sam sad ispravio greshku i dodao ga u prvi post.

Edited by Lex
  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

jel ima neki fantasy za druge evropske lige?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

.to Modjo

Pa bitje Calcio uskoro. A video sam proshle godine i za Shpaniju i Nemachku, ali me to ne zanima, pa netju trazhiti... Ako neko drugi nadje te fantazije, slobodno neka ih okachi ovde. :)

.to Mario

Izaberesh tim u okviru nekog salary capa, i onda po statistikama koje igrachi naprave na utakmicama dobijash poene. Menjash igrache za svaku nedelju (ako mislish da treba) i na kraju sezone pobedi onaj ko je imao najvishe poena. Jednostavno je. :) Sve ostalo ti pishe u pravilima.

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

weeeeeeee najzad, jedav sam chekao da pochne nova sezona (sha tju kada sam podlozan bolestima zavisnosti:J)

ajde da pitam nesho ovde da ne otvaram novi topik: lottery protected pick je involviran u trejd (ide iz atl u pho). to bi trebalo da znachi da tje ga atl sachuvati ako bude u lutriji, a da ga pho dobija ako atl udje u po.

Da.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

.to Mario

Izaberesh tim u okviru nekog salary capa, i onda po statistikama koje igrachi naprave na utakmicama dobijash poene. Menjash igrache za svaku nedelju (ako mislish da treba) i na kraju sezone pobedi onaj ko je imao najvishe poena. Jednostavno je. :) Sve ostalo ti pishe u pravilima.

Evo napravio sam tim [:D] Sto me nervira ono ogranichenje u parama... pola sata sam izgubio dok sam nasao napadache [:(!]

Joinovo sam se ligi B92... moj tim je Crvena zvezda ( nisam mogao da se setim nicheg originalnog u datom trenutku [:D] )

Vidim da nas je samo dvojica u toj ligi... gde su ostali bre ?

Edit : e sad vidim gde su ostali ... na yahoo-u, sad sam se i ja joinovao... imam jedno pitanje... Kupio sam igrache, za sve sam imao pare, trebalo bi da sam sve uradio kako treba, ali kad kliknem na my team ili na edit... ne vidim nijednog igracha, t.j. sve pozicije su prazne...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Fantasy Points H2H liga tje nositi ime Scottiea Pippena.

Klasichna H2H liga tje nositi ime Karla Malonea.

Pozvani tje biti svi koji su ozbiljno igrali proshle godine, a spisak tjemo shiriti u skladu sa interesovanjem. :)

Ipak, sachekajte oktobar, poshto se tek tada otvaraju NBA fantasy lige. ;)

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

da dopuni, chisto ako nekog zanima, zashtitjeni lutrijski pikovi su zashtitjeni odredjen br. god. a onda se moraju proslediti sem ako je u pitanju 1. pik. znachi atl mora da udje u po bar 1 u narednih par god ako ne zeli da izgubi lutrijske pikove. btw tako je det dobio milichitja josh od trejda otisa torpa

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

prijavih se za PL, vi'mo se :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

spremite da vas sabiju Nindze...nestala mi inspiracija za ime tima...

One question,jer ste se prijavili za oba Premijer fantasy-ja...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

spremite da vas sabiju Nindze...nestala mi inspiracija za ime tima...

One question,jer ste se prijavili za oba Premijer fantasy-ja...

da, Merseyside Reds :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno zasto na Yahoo fantasy-ju sam unranked...help?

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...