Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ovo mi je trenutan tim. Jos uvek imam sve cipove, osim prvog WCa ofc. 

Son je povredjen do 24. kola, pa ne znam da li da ga prodajem. Plan je bio Broju za Denisa, pa da dupliram Wat napad.

FH cu 27. i 30. to su veca blank kola,

TC verovatno. 26. jer je moguce da ce Liv imati duplo kolo Nor i Lee.

31-33. kolo 2. WC, 

36. kolo cu BB.

 

@togFU Inace, drugacija su pravila za regularnu i FPL asistenciju.Npr, Alonso je izveo korner, golman odbio loptu na 20m, Kovacic golcina, Alonso FPL asist.

IMG_20220107_162441.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leisure said:

@togFU Inace, drugacija su pravila za regularnu i FPL asistenciju.Npr, Alonso je izveo korner, golman odbio loptu na 20m, Kovacic golcina, Alonso FPL asist.

Ma znam, nego ovo je bila regularna asistencija pa mi zato čudno bilo. Najsmešnije FPL asistencije su tipa Bernardo faulran u 16, penal izvodi Marez i Benrardo assist 😄 Još samo da uvedu da se beleži i asistencija kod autogola i to je to!

Link to comment
Share on other sites

Just now, leisure said:

Sta da uvedu, ima i to vec 😄

 

ja sam bio siguran da nema, jer sam to pratio u par navrata?

Poslednja situacija koje se sećam je bila pre par meseci (ne sećam se ko tačno, nebitno) - šutira lik iz daljine, loptu malo skrene protivnički igrač i uđe u gol. Prvo je gol pripisan napadaču, da bi se posle pola sata to ipak pisalo kao autogol za odbrambenog nesrećnika. Ali ovaj što je šutirao nije dobio čak ni utešnu asistenciju 😄

evo proverio sam, ništa ne piše o autogolovima ovde - https://www.premierleague.com/news/825262

ali piše ovde tako da si u pravu https://fantasy.premierleague.com/help/rules#:~:text=Own Goals,then an assist is awarded.
 

Own Goals

If a player shoots or passes the ball and forces an opposing player to put the ball in his own net, then an assist is awarded.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

4462 OR na svetu

3. u korporativnoj ligi - 1000 eura

4. u Fantasy Gang - 800 eura

3. u Fantasy League one - 1000 eura

Fejlovo sam kapitena 37. kolo, u poslednjem trenutku sklonio sa Medisona, stavio Sona. Takodje, nisam uopste imao Richarlisona kojeg su svi imali to kolo za cpt. U poslednjem kolu sam doveo Bowena koji nista nije uradio, a imao sam opciju Kulusevskog koji je pokidao. Moglo je da ide lagano do 6-8 soma da sam uspeo sve da pogodim, ali jbg.

Sve u svemu, odlicna sezona, moram biti zadovoljan.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...