Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 5 weeks later...

zar se liga nije automatski obnovila?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

classic se obnavlja svake godine automatski kad onaj koji je pravio napravi tim, ali se H2H kreira iznova svake godine

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, alfa said:

Ivan je pravio, al ne znam da li dolazi na RUR 😄

Lurkujem povremeno 😄
 

6 hours ago, Highl1 said:

classic se obnavlja svake godine automatski kad onaj koji je pravio napravi tim, ali se H2H kreira iznova svake godine

To sam i ja mislio, ali ipak sam morao rucno da je obnovim. 

Kod je d7emfd ako hocete nekoga da invitujete.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 months later...

Pokusaj da malo ozivim topik, jer igram Fantasy Gang lige, a u firmi je prvo mesto takodje 3k jura, pa bi mozda RUR Jedi Council mogao da pripomogne. Trenutno sam overall 119k, bio na 40k, ali sam fejlovo sa transferima poslednjih par kola.(prodao Galagera pred City npr.)

 

1FT, 2.9 miliona u banci. 

Plan je da dovedem Cancela umesto Dafija svakako, i upotpunim najbolji defanzivni template na papiru. Nego, pitanje je da li da dovedem prvo Kejna umesto Vardija. Kejn jeste dao 7 golova smesnim protivnicima u reprezentaciji, ali mozda mu to bude okidac da najzad krene. Konte ce izvuci maximum iz Spursa, tj, bar bi trebalo.

 

Rizikovao sam sto sam prodao Antonia pred tezak raspored, a doceo Toneya koji je mrljav za sada. Kontam ipak, trebace jaka klupa pred ovaj gust raspored.

 

 

IMG_20211116_144003.jpg

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto prodao Galagera pred Siti, ali mi se cinila kao sasvim razumna odluka, ne zbog Sitija, nego sam ga bas gledao par utakmica, iako je dobar, nekako mi se cini da predaleko od gola igra, i naravno da je izdominirao u naredne 2 utakmice od toga...bar po poenima, nisam ih gledao....

Ne znam za Kejn > Vardy, Vardisha obicno bude solidan nakon rep pauze.

Ali svakako nemoj mene slusati, ovo mi je prva godina da igram FPL! Dugo sam izbjegavao, ali ove konacno prelomih da pocnem!

Vidim da si i ti bettovao na Brentford, meni su se bas usrali u igru, a bas sam full isao na njih, Raya se povredi na duze staze, a odbrana im ne moze uzeti CS (otkako dovedoh Pinnocka) da im zivot zavisi od toga.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

barem niste izbacili ESRa pred ovu seriju koju je napravio :tf: 
Ja sam loše počeo sezonu baš, ali mislim da su sledeći igrači a must za sledećih par kola/ostatak sezone:
- Chillwell / James
- Cancelo
- TAA
- Reguillon (igraće dosta napred kod Kontea)
- Foden
- Salah
- Galaher / ESR
- Son / Kane


Takodje, ja ću držati Antonia do kraja sezone osim ako ne slomi nogu. Fornals deluje dosta dobro za male pare. 

Svi smo se izložili na Mbuema i Toneya, a realno ništa nisu doneli od starta. Kao i Shaw, Vardy, to su mi do sada najveća razočarenja sezone

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeh fine bodove na Vardya, bukv ga dovedoh ono kolo i kapitenovah, kada je prvo dao autogol pa onda dva protivniku :d, i nakon toga je imao jos dva returna, ako se ne varam.

Ali bilo je jasno da to nece potrajati jer je ozb prebacivao svoj xG, i bas kako ga svi pocese dovoditi tako poce i blankati. Sad ga menjam za Wilsona, a od kusura dovodim Son-a. Mozda ce Kejn zasijati pod Konteom, pa se pokajem, ali ovo do sada sto sam gledao, lik jedva imao volju da zivi na terenu a kamoli da daje golove.

Slazem se za Regilona, ali tesko ga je uglaviti sad u ovu template odbranu, bez koje je prerizicno nastaviti, i sad cu morati u debeo minus pred ovo kolo da Celzijeve bekove dovedem, jer su prakticno krila.

Tj, i nije da bas moram u debeo minus, ali gledam da mi ova prva sez bude eksperimentalna/sto zabavnija, pa se ne ustrucavam minusa haha, pred ovaj gw lagano ide mini wildcard!

Link to comment
Share on other sites

Kejnu moze biti okidac ovih 7 golova, pa makar bili i protiv lakih protivnika + Konte. Lids defanzivno igra odlicno poslednjih 4 utakmica, sto vecina ljudi zanemaruje i smatraju ih i dalje medju najgore def ekipe. Kod Vardija me brine rotacija, koje trenutno nema, jer je prilicno zakucan u prvoj postavi u PL, a odmara u Evropi, ali Daka i Iheanacho su prilicno dobri i nadiru, pa me ne bi cudilo da Vardi preskoci koju utakmicu i u PL. Jos uvek se ne nazire ko ce biti drugi premijum pored Salaha vredan kapitena. 

 

Sto se WHa tice, Fornals i Bowen(koga planiram posle 15. kola da ubacim umesto Rafinje) su podcenjeni, masa je jos uvek na Benrami(koga sam imao od pocetka i prodao na WCu pred 4. kolo), a od onog user gola vs Uniteda, nije imao neki ucinak. Generalno, WH igra odlicno, i moram da gledam da vratim Antonia obavezno kada im krene raspored(njegova sprema je malo bolja nego ranije, kontam da je vise otporan na povrede i manje ce biti rotiran)

Obzirom da nemam Galagera ili ESRa, ostaje mi samo da se nadam da ce Mbuemo da proradi (6x pogodio precku/stativu), a sa njim i Toney. Dobar im je raspored i dalje. 

 

Proslo kolo jeziv prvi dan: Foden stativa, CHE primi gol pred kraj, ode dupli CS, Vulvsima sude penal, pa VAR preinaci na faul van 16.( Jimenez bi sutirao), Mbuemu na asist Toneya Var ponisti gol, Sanchez crveni, na klupi Foster koji brani penal. FPL u punom sjaju.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Went full casual i odradio rani transfer Mbuemo - Gallagher zbog cene, a Chilwell teza povreda.

Doveo Alonsa za -4, jer je Foden upitan protiv WHa, prva izmena mi je Livrametno protiv Liverpula. Dakle, verovatno obojica sa 1 poenom. (jer pretpostavljam da ce Foden u najboljem slucaju uci kao izmena)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...