Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

5 hours ago, Lex said:

- divizije

I dalje si poklonio plasman u PO Mendžiju koji je bio u diviziji sa Dekijem i Alenom, a iz istog si izbacio sebe pošto si ti bio u diviziji sa Vlajom i Mixetom. :P

 

- keeper

Govorim o vrednovanju odličnog igrača koji je zbog povrede ostao na FA listi u nekom trenutku, a ne o tome da se ova liga pretvori u keeper. Wall je samo primer za potencijalne probleme u budućnosti. :) Može da bude i Butler recimo. Obojica su iz druge runde, pa svakako prvobitni GM ne bi mogao da ih zadrži.

Može primer da bude i Dennis Smith Jr. koji je biran u šestoj rundi, ali ga je vlasnik otpustio zato što je loš! A ja bih ga recimo zadržao umesto pika devete runde sledeće sezone.

Ovo je najjednostavnije vođenje keeper lige, pa ga ne bih baš nazvao komplikovanim, ali svakako bih mogao da ti objasnim podrobnije na sledećem pivu, kao i ostalim igračima, da budu spremni.

Svakako je moja ideja sa divizijama bila liga koja bi imale sve igrače aktivne. Takozvana selekcija između dve različite grupacije sa kojima igram ovo. Svakako se i grupe mogu namestiti da ne budu ovakve kakve si iskoristio kao primer :)

To sa kiperom bi stvarno morao podrobnije da mi objasniš. 

Edited by Vićsa
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vićsa said:

Svakako je moja ideja sa divizijama bila liga koja bi imale sve igrače aktivne. Takozvana selekcija između dve različite grupacije sa kojima igram ovo. Svakako se i grupe mogu namestiti da ne budu ovakve kakve si iskoristio kao primer :)

To sa kiperom bi stvarno morao podrobnije da mi objasniš. 


Svakako i dalje nisi rekao zašto su divizije dobre... Cenim da niko od nas nije vidovit, pa ne možemo znati da nećemo staviti tri loše ekipe u jednu diviziju, a tri najbolje u drugu i tako oštetiti nekoga za PO i pored odlične sezone koju je imao. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Pa... ne mogu se oštetiti najbolje ekipe. Najbolje ekipe ulaze u PO svakako po učinku. Samo postoji još jedna stavka za ulazak u PO i ona će svakako biti bitka između pobednika divizija i ljudi na granici na PO.

Čak i ako se desi situacija koju si naveo, tri najbolje ekipe prolaze u PO sigurno. Jedna kao pobednik divizije, a druge dve po učinku. U teoriji može da se desi da su maksimalno dve loše ekipe prve u svojim grupama, ali nije realno zato što nemamo baš toliko "neaktivnih" ljudi :)

Edited by Vićsa
Link to comment
Share on other sites

Prvo, imamo tačno jednog neaktivnog igrača, a to je Alen. :) Deki zaista samo ne ume da se snađe sa povredama. ;) Što ne znači da ih ne treba obojicu zameniti, naročito u potencijalnoj keeper ligi. :)

Drugo, PO od osam ekipa nema nikakvog smisla u ligi od 12 timova. Potpuno obesmišljavaš 20 nedelja lige, pošto će se sve rešiti u tri nedelje lutrije.
Ovako, sa šest ekipa, dve najbolje ekipe u regularnoj sezoni makar imaju garantovan top 4 plasman i nedelju dana pauze da na miru dorade timove.
Pre bih potpuno izbacio PO nego što bih ga širio na osam ekipa.

Treće, upravo je poenta potpuno izbeći verovatnoću da dve loše ekipe zbog divizija uđu u PO. Čak i ako se to desi jednom u pet ili deset godina lige, desilo se jedanput previše. :)

I dalje ne vidim nijedan pozitivan razlog za divizije, a stvarno bih voleo da ga predočiš ovde. :) A možeš da predložiš i najbolji način po kom bismo formirali te divizije, a da nije izvlačenje iz šešira. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 2017/18

The Truth

Rezultati 2. runde PO-a

Cerak Orange Wings 9 - Kaznitelji 2
Kaznitelji su vodili veći deo nedelje, izgledalo je da će braniti ukradene i FT% da bi zadržali pobedu, a onda je prva postava Wingsa izdivljala i oduvala protivnika sa virtuelnog parketa.

Otimači 3 - Preterano Skrnavi 8
Ovo polufinale je, avaj, bilo odlučeno već u subotu ujutru, tako da su Skrnavi samo doradili posao preko vikenda i kao debitanti uleteli u finale.

Shetachi 9 - Žarkovo Tilth 2
Rutinsko osvajanje petog mesta za Shetache, koji ipak ne mogu biti zadovoljni ovakvim doigravanjem.

Bezanija Beerdrinker 7 - Kabladzhije 4
Pivo lije po ulicama Bežanije, njihov tim za sedmo mesto bije, dok se Mendži od začelja krije.

Ugrinowtzi Peasants 8 - DODIRNI MI KOLENA 3
Peasantsi su došepali do meča za sedmo mesto.

Blokemoni 9 - Windtalkers 2
Džile sigurno nije zadovoljan 11. mestom, a svi znamo šta znači Dekijevo začelje.


Parovi 3. runde PO-a

Finale
Cerak Orange Wings - Preterano Skrnavi
Sudeći po trenutnoj formi i zdravstvenom biltenu, dobili smo najbolje moguće finale. Wingsi su favoriti, ako Durantula bude igrao sve do kraja.

Za 3. mesto
Otimači - Kaznitelji
Kaznitelji su mogli da budu iznenađenje PO-a, ovako su samo favoriti za bronzu, što je neki uobičajen plasman. Otimače su ubile povrede u najgorem trenutku.

5. mesto
Shetachi

6. mesto
Žarkovo Tilth

Za 7. mesto
Bezanija Beerdrinker - Ugrinowtzi Peasants
Zasluženo utešno finale za obe ekipe.

Za 9. mesto
Kabladzhije - DODIRNI MI KOLENA
Mogu li DODIRNI MI KOLENA da naprave još jedno iznenađenje ove sezone i osvoje nadljudsko deveto mesto?

11. mesto
Blokemoni

12. mesto
Windtalkers


RuR VGM 17/18

vgm23.jpg.65d8b0026b5f4e419e1dd7e9c7f3c07b.jpg

Savić lagano plovi ka novim rekordima, ostaje pitanje hoće li dići prosek preko 22,7? Peasantsi su zadovoljni sa 21,5, ali treba to odbraniti. Mixe i dalje u prednosti u borbi za 3. mesto, ali Vića se ne predaje. Ulpy bi trebalo rutinski da odbrani 5. mesto. Mendži i Vlaja će se junački boriti za šestu poziciju. Kelt na beskrajnoj osmici. Alen 9. po proseku, 10. po poenima. Deki 10. po poenima, 9. po proseku.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lex said:

Cerak Orange Wings 9 - Kaznitelji 2
Kaznitelji su vodili veći deo nedelje, izgledalo je da će braniti ukradene i FT% da bi zadržali pobedu, a onda je prva postava Wingsa izdivljala i oduvala protivnika sa virtuelnog parketa.

 

 

Za 3. mesto
Otimači - Kaznitelji
Kaznitelji su mogli da budu iznenađenje PO-a, ovako su samo favoriti za bronzu, što je neki uobičajen plasman. Otimače su ubile povrede u najgorem trenutku.

Uh... kako su odigrali Wingsi u nedelju, pitanje je da li bih se izvukao i sa zdravim Blejkom.

Svakako sam zadovoljan plasmanom u polufinale, s obzirom da sam jedva u PO ušao. Nažalost, ništa od moje "Kukanjem do duple krune" biografije :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RuR Fantasy NBA 2017/18

The Truth

Rezultati finalne runde

Preterano Skrnavi 7 - Cerak Orange Wings 4
Vrlo zanimljivo finale, gde su obe ekipe neko vreme bile u prednosti. Međutim, u poslednji dan su Skrnavi ušli sa nedostižnom prednošću od 6:5 (najbliže preokretu bio je FG%), koju su samo povećali i došli do titule u debitantskoj sezoni.

Kaznitelji 8 - Otimači 3
Odlična sezona za Kaznitelje, završena je zasluženom bronzom. Otimači nastavljaju da dokazuju kvalitet.

---

Bezanija Beerdrinker 6 - Ugrinowtzi Peasants 5
Sjajna završna utakmica za obe ekipe, kojima je umalo izmakao PO.

Kabladzhije 6 - DODIRNI MI KOLENA 5
Mendži je došao do utešne pobede, a Alen drugu godinu za redom do desete pozicije.


Konačna tabela

1. Preterano Skrnavi (5)
2. Cerak Orange Wings (2)
3. Kaznitelji (6)
4. Otimači (1)
5. Shetachi (3)
6. Žarkovo Tilth (4)
---
7. Bezanija Beerdrinker (7)
8. Ugrinowtzi Peasants (8)
9. Kabladzhije (11)
10. DODIRNI MI KOLENA (12)
11. Blokemoni (9)
12. Windtalkers (10)

(cifra u zagradi predstavlja poziciju na kraju regularnog dela sezone)

 

RuR VGM 17/18

vgm18final.jpg.4a6a4aee83a6ff7dd9f88aec17904f07.jpg

Više nego zaslužena titula za Savića koji je oborio rekorde i u broju poena i u proseku.

22,66 je bilo više nego dovoljno za titulu. Dva igrača su završila sa prosekom preko 21, a još četvorica preko 20.

Kao i prošle godine petorica igrača su stigli do svih 500 tekmi.

 

Hall of Fame

Fantasy šampioni:
3 x Lex
2 x Vlaja, Zuzi
1 x Dule_Smor, Boriša, Tonyk, Meninblack, Andy&Kory, Mixe, Psycho

VGM šampioni:
3 x Vića
1 x Vlaja, Mendži, Lex, Ulpy, Savić

 

Čestitke svima!
Vidimo se na istom mestu već u septembru. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ne bi bilo ništa, našamarao sam vas celu ligu :tf: 
Inače sam ja skroz nezadovoljan kako sam odigrao, jer sam paralelno igrao i Maxbet ligu (FB strana Engleski fudbal), i tamo sam čak uzeo i jedan mesec (Januar), i bio dosta top5, da bi na početku maja pao na 10o, a onda i na 16 mesto na kraju. Mnogo loše sam iskoristio chipove, izglupirao se sa ranim drugim wildcardom, i baš sam usrao sezonu. Inače, trivia, imao sam Salaha od prvog do poslednjeg kola, vizionar (kupljen na 9.0 M)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

danas Kiev, sutra Zagreb, ofc na tenku sa faraonom :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mi i nismo toliko :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...