Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

Jel sam ja glup, ili su stvarno ukinuli dark temu na yahoo fantasy? :D

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ubacio sam IL (tako se sad zove) mesto u RuR Fantasy, mislim da će pomoći svima.
U VGM-u je dosta što imamo 4 bencha, pa onda to četvrto mesto na klupi može da se koristi i kao svojevrsni IR.

Od ostalih novih opcija, ima jedna zanimljiva -
Razmišljam se da u RuR Fantasy skratim ligaški deo za jednu nedelju, a da se finale plej ofa igra čitavih 17 dana.

Ali možda je bez veze da to menjam samo par dana pre veličanstvene svečanosti koju nazivamo imenom NBA FANTASY DRAFT!

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 2015/16


Rezultati 1. kola

Ugrinowtzi Peasants 10 - Shetachi 1
Mixe konkurentan samo u ukradenim loptama i blokadama, pa su Peasantsi lako stigli do ubedljive pobede.

Kabladzhije 4 - Otimači 6
Oba tima su bila dosta bolja u po četiri kategorije, ali u tri koje su prelomile, prednost je bila na strani Otimača.

Cerak Orange Wings 4 - Blokemoni 7
Fina partija oba tima, Blokemoni nešto precizniji kako iz igre, tako i sa bacanja, što im je donelo i prednost u poenima i pobedu.

Bezanija Beerdrinker 2 - StroShow 9
Odlična partija Zuzijeve ekipe, koja od samog starta lige kreće snažno. Nekoliko Keltovih igrača je debelo podbacilo.

Windtalkers 3 - Kaznitelji 7
Vrlo neizvestan meč, u kom su nijanse odlučivale u bar pet kategorija. Većinu tih mini duela dobili su Kaznitelji i došli do pobede.

Žarkovo Tilth 8 - DODIRNI MI KOLENA 3
Vića je lagano došao do pobede, a Alen se nada da ovo nije početak nove borbe za 11. mesto.


Tabela posle 1. kola

#	Team	                W	L	T	GB	v^	scr	lwk
1	Ugrinowtzi Peasants	    10	1	0		0	10	1
2	StroShow	            9	2	0	1	7	9	9
3	Žarkovo Tilth	        8	3	0	2	4	8	7
4	Kaznitelji	            7	3	1	2,5	4	7,5	8
5	Blokemoni	            7	4	0	3	5	7	10
6	Otimači	                6	4	1	3,5	5	6,5	11
7	Kabladzhije	            4	6	1	5,5	-4	4,5	3
8	Cerak Orange Wings	    4	7	0	6	-4	4	4
9	Windtalkers	            3	7	1	6,5	-3	3,5	6
10	DODIRNI MI KOLENA	    3	8	0	7	2	3	12
11	Bezanija Beerdrinker	2	9	0	8	-6	2	5
12	Shetachi	            1	10	0	9	-10	1	2

Parovi 2. kola

Ugrinowtzi Peasants - Kabladzhije
Peasantsi su blagi favoriti, ali Mendži će sigurno probati da se osveti za prošlogodišnji poraz u polufinalu.

Shetachi - DODIRNI MI KOLENA
Mixe i Alen će pokušati da pokrenu svoje ekipe posle bolnih poraza iz prvog kola.

Cerak Orange Wings - Otimači
Očekujemo veoma zanimljiv susret i pobedu tima koji će biti za malo više inspirisan u jednoj ili dve kategorije.

Bezanija Beerdrinker - Blokemoni
Belci sa Bežanije stižu u Blokove kao autsajderi i moraće dosta bolje da odigraju, kako bi došli do pobede.

Windtalkers - StroShow
Deki nije imao sreće u prvom kolu, a u drugom naleće na jednog od favorita. Zuzi bi trebalo da dođe do pobede bez mnogo problema.

Žarkovo Tilth - Kaznitelji
Vrlo moguća poslastica drugog kola i svojevrstan derbi u kom će odlučiti par sitnica.

 

RuR Virtual GM 2015/16

#	Team	                    PTS	 GP	%	#%
1	Zemljoradnici	            409	 19	21,53	1
2	Ugrinowtzi Peasants	    405	 19	21,32	2
3	Bezanija Beerdrinker	    382	 22	17,36	9
4	Kaznitelji	            373	 19	19,63	5
5	COW	                    360	 19	18,95	6
6	Walkerpool	            354	 18	19,67	4
7	Windtalkers	            353	 20	17,65	8
8	KOKA MALBORO BUZUKI	    328	 16	20,50	3
9	Blokemoni	            318	 18	17,67	7
10	Kabladzhije	            234	 20	11,70	10

Ako se po jutru dan poznaje, do kraja sezone nas očekuje epski duel Zemljoradnika i Peasantsa. Mendži je verovatno oborio negativni rekord po procentu posle prve nedelje. Kelt, Deki i Alfa slabašno na početku. Vićsa, Vlaja, Mixe i (naročito) Alen se spremaju da napadnu vodeći dvojac.

edit: Novi editor sisa!

Edited by Lex
  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lowry je trebalo da bude kod mene (VGM) i pričali bi skroz drugu priču :) Ode kod Alfija samo zato što sam se pogubio u nekim svojim fajlovima.

Što se H2H lige tiče, ne mislim da je Kobe loš šesti pick. Toliko :P

Dajem ti Lowry-ja za nekog centra!

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

VGM izmene

Pred početak druge nedelje imali smo četiri promene u timovima.

Blokemoni su otpustili Tadiju Mladića, a potpisali su Markusa Morisa. Iste pozicije, ali Young je loše startovao, a i zavisi od poena, dok je Morris odlično startovao, trener ima poverenje u njega i skuplja VGM poene ne ispucavajući se, što je uvek dobro. Plusić za Ulpyja.

Ugrinowtzi su otpustili Wilsona Chandlera, a potpisali Mikea Conleya. Dobar potez, pošto će sada Conley biti zamena Wallu, a skinut je teret sa Wadea i Kyriea, koji mogu potpuno da se posvete SG poziciji. Peasantsima sada samo treba da se Hayward razigra.

Walkerpool je otpustio Covingtona, a potpisao Marvina Williamsa. Mixe je povukao sličan potez kao Alfa, mada će Covington sigurno imati zverske utakmice, a Marvin bi lako mogao da opadne posle par dobrih utakmica. Može da bude i plus i minus. Videćemo.

Zemljoradnici su doveli rezervu za Lillarda, u pitanju je Rajon Rondo koji je imao dve odlične VGM utakmice. Vića neće tražiti mnogo od njega, osim da dvadesetak puta odmeni prvog pleja, tako da će to biti ok. Da bi se potpisao Rondo, otpušten je Nerlens Noel koji je očajno počeo sezonu, ali je u finišu prošle pokazao da može da bude VGM zver. Pozicioni plus svakako, možda sad neko drugi može da špekuliše sa Noelom..

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...