Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

pao je duhom, gotovo je!

 

a ti huljo, sto si mi trovao mozak, najbolji slucaj 4-5 mesto, ha! :P

 

 

DOMINIRAJ BRE!

 

da se igra sezona jos 20ak tekmi stigao bih i tebe sa ovom formom :D

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 2014/15


Rezultati 1. runde Playoffa


Ugrinowtzi Peasants 6 - Kaznitelji 5
Doca jedno veče nije namestio ekipu, što je pomoglo Ugrinowtzima da prevaziđu povrede i dođu do pomalo iznenađujuće pobede.

Otimači 3 - StroShow 8
Zuzi je bio aktivniji i malo srećniji sa povredama, pa je došao do ubedljive pobede.

---

LEX NO MORE 0 - Shetachi 11
Rumunska kolonija je demolirala nezainteresovane momke iz Dubaija.

Windtalkers 5 - Blokemoni 5
Iako je meč završen nerešeno, Deki ide dalje zbog boljeg učinka u međusobnim susretima tokom regularne sezone.


2. runda play-offa


Cerak Orange Wings - StroShow
Nakon kraćeg odmora, najbolja ekipa iz ligaškog dela se oporavljena spremila za polufinalni duel protiv raspoloženog protivnika. Vlaja je blagi favorit, ali Zuzi lako može do finala.

Kabladzhije - Ugrinowtzi Peasants
U drugom polufinalu, oba menadžera imaju sitnije probleme sa povredama, a očekujemo meč u kom će nijanse odlučivati.

Otimači - Kaznitelji
Možda su i jedni i drugi zaslužili više, ali Otimači i Kaznitelji će u direktnom duelu odlučiti ko će sezonu završiti peti, a ko šesti.

---

Žarkovo Tilth - Windtalkers
Vićin sledeći stepenik ka srećnoj sedmici je Deki. Nekadašnje kolege, a sada ljuti protivnici na virtuelnom parketu će nam sigurno pružiti meč za pamćenje.

Bezanija Beerdrinker - Shetachi
Nakon užasne sezone, Mixe se izborio da ne bude na poslednja dva mesta, ali mu Kelt verovatno neće dozvoliti da igra za sedmu poziciju, mada, ne zavisi sve od Kelta.

LEX NO MORE - Blokemoni
Kako su menadžeri obe ekipe odavno indisponirani, prosto ne znamo šta da prognoziramo. Hoće li bar jednog motivisati želja da ne bude poslednji, pa namesti tim?



RuR Virtual GM 2014/15
 

#	Team	                PTS	GP	%	#%
1	Ugrinowtzi Peasants	9811	465	21,10	1
2	Kaznitelji	        9073	452	20,07	2
3	KOKA MALBORO BUZUKI	9029	471	19,17	3
4	Bezanija Beerdrinker	8956	471	19,01	4
5	COW	                8343	458	18,22	6
6	Walkerpool	        8269	451	18,33	5
7	Zemljoradnici	        8003	445	17,98	7
8	Windtalkers	        7758	484	16,03	10
9	Kabladzhije	        7731	446	17,33	9
10	Blokemoni	        7225	406	17,80	8

17 dana do kraja. Sjajna nedelja Ugrinowatza, koji su na korak do titule. Doca ima minimalnu šansu da iznenadi, ali će verovatno samo rutinski (kada nadoknadi broj utakmica) odbiti Alenov napad na drugo mesto. Kelt još uvek ima šansu da se vrati na treće mesto, treba mu samo jedna dobra nedelja za to, ali će njegov duel sa Alenom svakako biti jako zanimljiv. Jednako zanimljiv biće duel za 5. mesto, gde Vlaja radi sve da odbije Mixetov napad, a Mixeta spotiču povrede na PF poziciji i nesigurnost u Wadea. Vića ima teoretsku šansu da iznenadi bar jednog od njih dvojice, ali baš dosta bi moralo da se poklopi da do toga i dođe. Mendži je i dalje favorit da bude osmi, pošto Dekiju lagano ponestaju utakmice. Ulpy bi mogao da završi obe lige kao poslednji.

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Pošto sam prošle nedelje donekle rasterao baksuz, da probamo ponovo...

 

Slapshot NHL

Ni Vića ni ja nismo prošli četvrtfinale, pa nam ostaje da probamo da se sretnemo u borbi za peto mesto sledeće nedelje.

 

Endzone NHL

Borba za sedmo mesto.

 

Endzone NBA

Finale, male šanse za pobedu zbog manjeg broja igrača.

 

PPP NBA

Borba za sedmo mesto.

 

Yahoo Public NBA

Finale u obe lige, u jednoj mislim da sam favorit, u drugoj ne.

 

RuR NBA

Hoće li me Mendži srušiti na putu do snova?

 

RuR VGM NBA

Osvajam!

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

stanko osvaja, ne ložite se

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 2014/15


Rezultati 2. runde Playoffa

Cerak Orange Wings 4 - StroShow 7
Zuzi ubedljiviji od samog početka ovog duela. Duela dva prethodna šampiona. Ako ponovi ovakvu nedelju, odbrana titule od prošle godine mu je u rukama.

Kabladzhije 5 - Ugrinowtzi Peasants 5
Neizvesno iz dana u dan, sata u sat, minuta u minut... Jedino je bilo izvesno da će odlučiti trojke, pa su Ugrinowtzi potpisali McLemorea. Za Kabladzhije Ariza tragično šutira pa Ugrinowtzima ostaju tri potencijalna trojkaša da postignu dve trojke. Draymond i Galloway šutiraju 0/3 svaki. Sve je na McLemoreu, koji postiže jednu trojku u prvom poluvremenu, a drugu, odlučujuću, tačno minut pre kraja utakmice. Rezultat je 5:5, a Ugrinowtzi imaju obe pobede u regularnoj sezoni, što im donosi finale. Nemaju vremena za slavlje, finale počinje.

Otimači 8 - Kaznitelji 3
Otimači su bili za malčice bolji od Kaznitelja, dovoljno da osvoje peto mesto ove sezone.

---

Žarkovo Tilth 8 - Windtalkers 3
Vića rutinski do borbe za sedmo mesto.

Bezanija Beerdrinker 5 - Shetachi 6
Mixe konačno ima zdravu ekipu, što mu donosi borbu za sedmo mesto, iako je bio 12. na kraju regularnog dela.

LEX NO MORE 3 - Blokemoni
Blokemoni stižu do najutešnije pobede i osvajaju 11. mesto. Alen je osvojio neslavnu titulu najgoreg u RuR Fantasy NBA 2014/15, ali se nada VGM čudu i drugom mestu.


Finalna runda Playoffa

Ugrinowtzi Peasants - StroShow
Zuzi igra bolje poslednjih 2-3 nedelje, ali Ugrinowtzi imaju dve pobede iz regularnog dela. Očekujemo uzbudljivo finale u kom će pobediti srećniji i spretniji tim. Srećno!

Cerak Orange Wings - Kabladzhije
Dve najbolje ekipe iz regularnog dela se na kraju bore za treće mesto. Takav je fantasy playoff.

---

Žarkovo Tilth - Shetachi
Vića i Mixe u duelu za sedmo mesto.

Bezanija Beerdrinker - Windtalkers
Duel dva Dejana odlučuje o devetom mestu.



RuR Virtual GM 2014/15
 

#	Team	                PTS	GP	%	#%
1	Ugrinowtzi Peasants	10298	485	21,23	1
2	KOKA MALBORO BUZUKI	9406	488	19,27	3
3	Kaznitelji	        9317	469	19,87	2
4	Bezanija Beerdrinker	9295	493	18,85	4
5	Walkerpool	        8679	476	18,23	5
6	COW	                8552	469	18,23	6
7	Zemljoradnici	        8365	469	17,84	7
8	Kabladzhije	        8215	468	17,55	9
9	Windtalkers	        7964	495	16,09	10
10	Blokemoni	        7372	415	17,76	8

10 dana do kraja. Ugrinowtzi su nedostižni i osvojiće titulu. Alen je istrošio PG i C pozicije, a na SG treba da odigra još osam mečeva, možda neće stići do 500. Doca je potpuno demoralisan, ali i dalje može lagano na drugo mesto, ako bude odigrao do kraja. Keltu je ostalo šest utakmica sa pleja i jedan PF, a izgleda i četvrto mesto. Mixe sve bliži petoj poziciji, mada Vlaja još nije ispao iz trke, obojica su ispovređivani i odlučiće zdravlje. Vića je imao dva očajna dana, tako da će verovatno ostati sedmi. Mendži ima teoretsku šansu da iznenadi Viću, ali jednako teoretsku kao što je i Vićin proboj na 6. mesto. Dekiju su ostale samo 4 PF utakmice, ali to će biti dovoljno da bude deveti. Alfy će ovde biti poslednji, ali je čak pretposlednji u Fantasy ligi, što ga sigurno čini moralnim pobednikom... Šteta što je odustao, mogao je da se bori za sedmo mesto ovde.

  • Upvote (+1) 2

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Slapshot NHL

L - Vića i ja igramo za sedmo mesto.

 

Endzone NHL

W - Sedmo mesto osvojeno.

 

Endzone NBA

W - Titula.

 

PPP NBA

W - Sedmo mesto osvojeno.

 

Yahoo Public NBA - komada dva

LL - Oba poraza u finalu.

 

RuR NBA

W - Finale sa Zuzijem.

 

RuR VGM NBA

Osvajam!

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

PRAVDA ZA STANKA!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Midweek izveštaj.

 

Vića pobeđen u hokejaškom duelu za sedmo mesto.

 

Tri dana do kraja u RuR Fantasy situacija je ovakva:

Ugrinowtzi vode u finalu 7:4, ali može da bude 10:1 za bilo koga na kraju. StroShow blagi favorit za 6:5 zbog obilnijeg utorka, a i generalno manje igrača koji rizikuju odmor.

Vlaja vodi protiv Mendžija 8:3 za treće mesto.

Mixe protiv Viće 8:3 za sedmo.

Kelt protiv Dekija 9:1 za deveto.

 

A u VGM-u je skoro sve gotovo:

#	Team	                PTS	GP	%	#%
1	Ugrinowtzi Peasants	10674	500	21,35	1
2	Kaznitelji	        9701	487	19,92	2
3	KOKA MALBORO BUZUKI	9621	498	19,32	3
4	Bezanija Beerdrinker	9393	499	18,82	4
5	Walkerpool	        8987	495	18,16	6
6	COW	                8754	482	18,16	5
7	Kabladzhije	        8580	489	17,55	9
8	Zemljoradnici	        8544	481	17,76	8
9	Windtalkers	        8004	498	16,07	10
10	Blokemoni	        7590	427	17,78	7

Ugrinowtzi su prvi stigli do 500 utakmica, a osim što su osvojili titulu, postavili su i novi rekord u broju poena (devet više nego Vića prošle godine, ali Zemljoradnici i dalje drže rekord u proseku sa 21,89, pošto im je prošle godine ostalo još 17 utakmica do 500).

Sve ostale pozicije će verovatno ostati ovakve do kraja. Ostaje pitanje ko će imati bolji prosek - Mixe ili Vlaja, kao i Ulpy ili Vića.

Mendži je uspeo da pretekne Viću u odnosu na prošlu nedelju i verovatno će tu ostati, pošto je Ćavi fejlovao debelo na PF poziciji.

Alen se junački borio, ali ipak mu ne gine bronza.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Prodao me Favors najstrašnije ovim odmorom za vikend.

Sa njim bih rekao da sam favorit za 6:5, ovako je Zuzi favorit da dobije sa 7:4.

Krenuo sam da pišem trenerima da odmore njegove igrače poslednjeg dana, a da moje bičuju da igraju što više.

Nisam siguran da će mi proći to... :D

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Videcemo, mozda ce se odmarati Thompson, ali onda ce se verovatno odmarati i Green, sve je jos moguce :D

 

U svakom slucaju, dosta srece sam imao i u polufinalu i sad, i dalje mi je neverovatno da su uspeli da ubace 180 poena za vece...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Jednu utakmicu Favors da je odigrao za vikend, mislim da bi bilo 50:50 šanse danas.

Ovako si ti u prednosti 60:40, mada još ne znamo ko će se odmarati, a ko će kidati.

Kapiram da ćemo oko 1h posle ponoći imati realniju sliku. :)

 

Klay je izdominirao za tih 180. Još maltene nije ni igrao u 4/4, ko zna šta bi bilo da jeste... :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

RuR Fantasy NBA 2014/15


Rezultati finalne runde

Ugrinowtzi Peasants 5 - StroShow 6
Predivan meč dva ujednačena tima. Koliko je bilo gusto pokazuje što je na kraju StroShow bio bolji za jedno slobodno bacanje i jedan skok u odbrani, a Ugrinowtzi za jednu blokadu i jedan skok u napadu.
Zuzi je prvi igrač u istoriji lige koji je uspeo da odbrani titulu, a ključni igrač bio je Stuckey koji je napravio poslednju statistiku koja se računala - skok u odbrani, 9 sekundi pre kraja utakmice!

Cerak Orange Wings 7 - Kabladzhije 4
Revijalna utakmica za treće mesto završena je Vlajinom pobedom.

---

Žarkovo Tilth 4 - Shetachi 7
Mixe je uspeo sa poslednjeg mesta da dođe do sedmog.

Bezanija Beerdrinker 5 - Windtalkers 6
Deki završava debitantsku sezonu na devetom mestu u obe lige.


Konačna tabela

1. StroShow (5)
2. Ugrinowtzi Peasants (3)
3. Cerak Orange Wings (1)
4. Kabladzhije (2)
5. Otimači (4)
6. Kaznitelji (6)
---
7. Shetachi (12)
8. Žarkovo Tilth (7)
9. Windtalkers (10)
10. Bezanija Beerdrinker (8)
11. Blokemoni (11)
12. LEX NO MORE (9)



RuR Virtual GM 2014/15
 

#	Team	                PTS	GP	%	#%
1	Ugrinowtzi Peasants	10674	500	21,35	1
2	Kaznitelji	        9880	495	19,96	2
3	KOKA MALBORO BUZUKI	9662	500	19,32	3
4	Bezanija Beerdrinker	9418	500	18,84	4
5	Walkerpool	        9018	497	18,14	5
6	COW	                8799	486	18,10	6
7	Kabladzhije	        8735	497	17,58	9
8	Zemljoradnici	        8616	487	17,69	8
9	Windtalkers	        8037	500	16,07	10
10	Blokemoni	        7696	434	17,73	7

Titula za Ugrinowtze. Kaznitelji lagano drugi. Westbrook je doveo Alena do bronze.

Sitne povrede su ubile sledeću trojicu - Kelta, Mixeta i Vlaju. Prva šestorica su završila na tabeli jednako svom proseku.

Mendži u finišu stiže do sedmog mesta zahvaljujući broju utakmica. Vića osmi i po proseku i na tabeli, posle očajne poslednje nedelje. Deki deveti, ali i najgori prosek. Ulpy prodao, a mogao je možda i na kotu sedam.

 

 

Naravno, sve ovo su nezvanični rezultati, moguće je da se posle provere statistika, promeni poneki poen, ali ništa bitno. :)

 

 

Hall of Fame

Fantasy šampioni:
2 x Vlaja, Zuzi
1 x Lex, Dule_Smor, Boriša, Tonyk, Meninblack, Andy&Kory, Mixe

VGM šampioni:
2 x Vića
1 x Vlaja, Mendži, Lex

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Stvarno sjajno finale, bukvalno je bilo u opticaju 7:4 za obojcu, ali par lopti je presudilo na kraju. Dosta gresaka sam pravio tokom sezone, par igraca cekao bez razloga, par propustio da pokupim, i za kraj, dosta srece u PO...

 

Vidimo se sledece sezone, idemo po threepeat :D

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Da je bilo 5:5, dobio bih ja, pošto sam držao tie-breaker. Bukvalno taj poslednji promašaj Memphisa je rešio. Lopta se odbila u ruke Stuckeyu, defanzivni skok i to je to.

Nadao sam se da će Draymond ući u igru, ali su se Klay i on zabavljali na klupi celo drugo poluvreme. :) Možda da tužim Kerra za duševnu bol koju mi je naneo? :D

 

Što se sledeće sezone tiče, jasno je da threepeata neće biti. :P Nadam se da ćeš igrati i VGM. :)

I da će Ulpy biti aktivniji, pa da imamo još najboljiju sezonu nego što je bila ova. ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo sjajno sto je vecina podesavala timove sve do kraja, obicno ljudi krenu da bataljuju tamo negde oko januara, pa osvoji ligu onaj koga ne mrzi da se cima :D

 

Sto se tice finala, tek sad vidim da je Monroe uhvatio samo dva defanzivna skoka za 20 i kusur minuta, znaci imao sam jos vise srece nego sto sam prvobitno mislio :)

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...