Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

odlican je on igrac, samo nije dobar za fantasy :)

mislim na Allen-a

Što to misliš? Nije neki ofanzivac, ali kad pogledaš da je prošle sezone uzeo 117 poena definitivno se isplati. Plus što ga Rodgers zna u dušu.

I began revolution with 82 men. If I had to do it again, I do it with 10 or 15 and absolute faith. It does not matter how small you are if you have faith and plan of action.

Link to comment
Share on other sites

Dajte neke tipove, od koga očekujete da eksplodira? Meni je favorit Joe Allen, opasan igrač za male pare.

obratite paznju na nove likove. tipa podolski, kazorla, giroud itd.

njima je sada cena mala, ali ako krenu sa dobrim partijama, cena ce skakati.

i oni uglavnom zavrse u nasim timovima do kraja sezone, kupljeni za tu pocetnu cenu

oni koji donose poene jelte.

mora se detaljno pratiti liga jbg, nije dovoljno doci petkom i sastaviti tim za 5min :)

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Kazorla je 9 poena, a recimo Kagava je 8,5 koji je po meni bolja kupovina. Podolski je sa 8,5 zanimljiv jer će imati garantovano mesto u prvoj postavi.

I began revolution with 82 men. If I had to do it again, I do it with 10 or 15 and absolute faith. It does not matter how small you are if you have faith and plan of action.

Link to comment
Share on other sites

Niko Jelavića da spomene?Ja mislim da će sasvim solidno odigrati i da će mu cena porasti drastično posle par kola.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce Jelavic pokidati, bar ne prvu tekmu

ceka ih junajted, da im se osveti za proslu sezonu :D

Što to misliš? Nije neki ofanzivac, ali kad pogledaš da je prošle sezone uzeo 117 poena definitivno se isplati. Plus što ga Rodgers zna u dušu.

117 poena u 38 kola ti se isplati? :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam napravio tim i ostalo mi 50 poena :))))))))))) Pa sam onda uzeo ponovo da ga pravim fantasy wise,a ne navijacki :)))

Anyway,od prezvakanih tipova,kao sto je vec sini rekao,OBAVEZNO gledajte newcomere jer je njima pocetna cena smesna u odnosu na kvalitet

gledajte ko izvodi prekide

kod defanzivaca gledajte ili da imate baju iz ekipe koja gajbi caruje tipa stoke,ili da imate nekog iz big 4 koji ima lak posao gajbi,ili jednostavno zrtvujte nekog za male pare da biste negde drugde nabacili kvalitet

OBAVEZNO,ali OBAVEZNO,gledajte kad ima duplih kola,enivej,to znaci da npr vec ovu prvu rundu chelsea i reading igraju vanrednu tekmu,zbog cega ce igraci iz ta dva tima odigrati dve tekme,a bodovace se u jednom kolu,sto je na neki nacin i prednost da imate for example nekog bajonea iz readinga koji je potencijalna bomba (nesto slicno ko sigurdson u svonsiju prosle godine)

i da,obratite paznju na igrace koji su prosle sezone bili povredjeni vecno,bili potpuno van forme,zakucani za klupu,bulja,i tako to,njima su se cene drasticno promenile (for example sung ji park koji ce da suri u qpru,a imate i jedan mnogo obvious pick,ali necu da vam kazem:))))

i da ne zaboravim

KURAC ZA SINIJA <3

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce Jelavic pokidati, bar ne prvu tekmu

ceka ih junajted, da im se osveti za proslu sezonu :D

117 poena u 38 kola ti se isplati? :)

verovatno prica za PL fantazi :)

Napravio sam tim! Nek mi je bog u pomoći :)

Grujo i Sini, upalite msn sutra!

nisam tu do 29.

cujemo se kad se vratim :)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...