Jump to content

ESS cup - rezultati


prota_

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti si se trudio da uzmesh jednu partiju tw-u dok su se momci iz kbp-a stvarno trudili da odigraju najbolje mech sa nama. Jednostavno nas je prosralo i tachka. Nema shta vishe tu da se pricha. Poz hvala.

lol

GDE SU TI DEMOI VISE OMG

vlado vas malo ljudi zeki jer su njega tako cimali za demoe ( ne primajte se )

:P

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Drugari moji lepi volim vas sve jako. :*

Jedina stvar oko koje ja nisam imao veze na turnisu su demoi. Ja sam se sada vetj vratio u Novi Sad i javitje se Havarija ili neka iz ESS-a sa detaljima o demoima. Finale je stvarno vredno gledanja.

http://en.wikipedia.org/wiki/Complex_(psychology)

I molio bih Vas da prekinete raspravu o tome ko ima kompleks jer ochigledno ne vodi nikuda (poshto je kirle nekada bio grobar a sada je marinac).

Ni jedna ekipa ne bi trebalo da trazhi da je druga ekipa pusti jer nije fer (ne kazhem da je bilo ko iz wtt-a trazhio da ih kbp pusti, da se razumemo), niti bi trebalo da se bilo koja ekipa uzda u rezultate drugih mechva i kalkulishe prolazak. Ali svako ima pravo da radi ono shta hotje i da igra kako hotje.

Veritasi, jeste vi meni svi super drugari i sve to, ali ste trebali da uzmete u obzir svoje ponashanje prema kbp-u, shta ste sve urlali kad ste dobijali i kakvi su komentari bili posle wcg-a. Nikoga nesmete podceniti. Ovo pricham iz najboljih namera. cmok.

http://www.youtube.com/watch?v=E_nFPRMWXZY

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...