Jump to content

ESS cup - rezultati


prota_

Recommended Posts

bio mi banovan acc :) pa nisamm mogao ranije :) nek je sa srecom proto i ostali ... jbg kasnjenja ima svuda isterajte vi do kraja bas ste se potrudili i za onu grafiku kod grupa i ostale stvari svaka cast , jbg kad je subotica mnogo daleko pozdraw momci i srecno

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je l' te to preporodio ban kobrice? :D

edit: au au tek sad videh, emotion sabio grupu, pak gm draw, GM sastav?

ne nego normalno da cu pozeleti srecu nekome ko se maximalno potrudio i ko je tu na ruru i na cs sceni 1000 godina

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj situaciju u grupama.

Navodno je kbp pustio da ih wtt pobedi i tako prodje grupe na razliku jer je u medjusobnim susretima.

Ja nisam sudio taj mech i ne znam da li je tako bilo, a ako jeste to je iskljuchivo odluka igracha zbog medjusobnih prozivanja i razmirica.

Avaj, polako se i ovo sve blizhi kraju. Sad tje da krenu polufinala kroz dvadesetak minuta.

Bilo je dosta problema sa nameshtanjima, instaliranjima drajvera i ventrila, premeshtanjima i razvlachenjima.

Isto tako i pregrevanjima kompova jer jednostavno ne mozhesh toliko kontrolisati temperaturu kad je temperatura napolju tolika a unutra i vetja.

Editovatju post sa rezultatima blagovremeno, a sutra kad dodjemo svi sebi dajemo konachne utiske i rezumiramo sve.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj situaciju u grupama.

Navodno je kbp pustio da ih wtt pobedi i tako prodje grupe na razliku jer je u medjusobnim susretima.

Ja nisam sudio taj mech i ne znam da li je tako bilo, a ako jeste to je iskljuchivo odluka igracha zbog medjusobnih prozivanja i razmirica.

Avaj, polako se i ovo sve blizhi kraju. Sad tje da krenu polufinala kroz dvadesetak minuta.

Bilo je dosta problema sa nameshtanjima, instaliranjima drajvera i ventrila, premeshtanjima i razvlachenjima.

Isto tako i pregrevanjima kompova jer jednostavno ne mozhesh toliko kontrolisati temperaturu kad je temperatura napolju tolika a unutra i vetja.

Editovatju post sa rezultatima blagovremeno, a sutra kad dodjemo svi sebi dajemo konachne utiske i rezumiramo sve.

Proto a turnir jos traje?Ili cete da nastavite sutra?

Link to comment
Share on other sites

Proto a turnir jos traje?Ili cete da nastavite sutra?

Traje do kraja.

Do jutra ? Do jutra ! :)

Valjalo bi kod vas na turniru da stavite ventrilo ili teamspeak na vreme da ne bude ovakvih problema =)

Naravno razmishljali smo o tome i stavili.

Njima brate ne odgovara verzija i treba im druga, neshto prajvit rum boga pitaj, nishta ih nisam razumeo. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...